Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון אורות דרך

Leonid
שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכפתור נועד לפצות על מצב בו הרכב עמוס מאחור ואלומת האור מכוונת לשמיים.זה לא נועד לדרכי אפר וולקני ,וגם לא לדרכי עפר.

להיפך - הדבר החושב בנהיגה בכלל ,ובטח בנהיגה בשטח חשוך בלילה ,הוא לראות למרחק המכסימלי . אתה דופק את עצמך בשיטה שלך.

אני לא יודע על איזה רכב אתה נוסע ,אבל בלאנטיס הכפתור מצד שמאל של ההגה ,ליד הדימר (ראוסטט).

בדרכי אפר אני בכל מקרה לא נוסע מהר לא מגיע אפילו ל 40 ואני צריך אור יותר חזק למרחק הקרוב ולכן אני מוריד זה לא שאני נוסע ככה קבוע , בכביש זה על 0 .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט תעקוב אחר אלומת האור עד שתראה למרחק סביר (במצב הכי נמוך אלומת האור תכוון לכביש במרחק כ-2-3 מ' מהרכב,במצב הכי גבוה אתה תראה למרחק הכי רב,רק שים לב שהאלומה לא מכוונת גבוה מדי).

אתה מבין, אני לא יודע מה זה "גבוה מדי". אני לא יודע מתי אני מסנוור נהגים אחרים, ומתי לא! בגלל זה פתחתי את האשכול. הרי ברור שצריך שהאלומה תאיר למרחק מקסימלי. השאלה איפה עובר הגבול בין המקסימום לבין סינוור נהגים אחרים.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתיימר להיות סמכות בנושאים הללו,אבל לפי מיטב ידיעתי הפעלת פנסי ערפל שלא לצורך (כשאין ערפל) היא בניגוד לחוק,

בנוסף היא מסנוורת את הנהגים שבאים ממול.

בדרכי עפר !!! כדי לראות איפה יש או אין בורות ...

לא נראה לי שבדרכי עפר אתה תטוס על 120 ובידיוק שתראה את האורות ערפל אתה תסתנוור :roll:

תעשה לי טובה .

בכביש אני עם אורות ערפל רק שיש ערפל או גשם .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...