Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זה בזבוז לרכוש טסות כאלו?

שימו לב! השרשור הזה בן 4173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

פשוט תקפיד שהוונטיל של הגלגל נמצא בחור המיועד בטסה וזהו. נותנים לזה מכות קלות בקצוות וזה נתפס על הגלגל. להשלמת המראה הישראלי אל תשכח להוסיף אזיקונים שיאבטחו את הטסה לג'אנט:lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דווקא בטסה שיש לי כרגע בקושי ראו אזיקונים, אבל כנראה הם השחירו גם מהפיח.

עכשיו אני הבנתי, יש בטסות חורים המיועדים לונטיל?תמיד זה ככה? בכל טסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב עם טאסות לא מקוריות מזעזע וערסי לטעמי.

תחפש מקורי בפירוקיות או יד2, אם אין אז או בלי כלום או מגנזיום נורמאלי (במחשבה שניה, לפי הטעם שלך בטאסות אז אני לא רוצה לדמיין את המגנזיום שתרכוש...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך הצחקת אותי, חבר, אבל עשית אותי סתם ערס.

אני לא חושב שטסות יכולות להיראות ערסיות, אולי מגנזיום-בעצם, כל מגנזיום סיני בקוטר 14 הוא ערסמובייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני הבנתי, יש בטסות חורים המיועדים לונטיל?תמיד זה ככה? בכל טסה?

כן.

לכל טאסה יש עיגול מתכתי שמתיישב מאחוריה ונצמד לפלסטיק עצמו.

בעיגול הזה קיים מקום ייעודי לוונטיל.

ולגבי כותרת ההודעה - האם זה בזבוז?

לטעמי כן. שמור על הרכב מקורי - הכי יפה.

בהצלחה בהרכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין הטאסות ,באוטודיפו יש סט טאסות מאוד יפות דמוי ג'אנטים כמו שאתה אוהב, רשום עליהן WRC והן בצבע אפור, בדוק אותן.

בתור אחד שאוהב להסתכל על טאסות וג'אנטים של רכבים לדעתי הטאסות הכי יפות הן המקוריות , כל דבר אחר מכער את הרכב.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי שאתה צוחק על ג'אנטים סיניים ומעדיף טאסות (ועוד כאלה).

מאות מכוניות נוסעות עם כאלה והכל תקין כל עוד לא תעשה דברים חריגים.

אנשים בפורום הזה צריכים לצאת מהסרט הזה מהר,

לנסו שמיוצרים בתאילנד מסריחה נחשבים בארץ למותג-על וג'אנט סיני נחשב למתפרק?!

במה כבר תאילנד טובה יותר מסין?

ג'אנטים סיניים הם של ערסים?

והטאסות האלה הם של אני עסקים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסניף הקרוב ביותר לביתי מחזיקים טסה בצורת כוכב בגודל 14, על פניו המחיר סביר (80 שקל) והצורה מאוד יפה. אני אוהב שזה מסתובב עם הגלגל כמו ג'אנט, כשיש טסה עם צורה שמכסה את כל הג'אנט, אבל ממש את כולו\הרוב הגדול, זה פחות יפה.

זה של אמריקן איגל.

אני גם בעד טסות מקוריות, הבעיה היא שאני לא בקטע של להתחיל לטפל בטסות, לצבוע אותן ולהתעסק בזה, באמת שאין לי זמן לזה וגם אני לא מבין בזה, אני יכול להרוס אותן. יש להן המון שריטות, מלא פיח וגם שתיים מהן קצת שבורות בצדדים, לא משהו רציני ובהחלט החזיקו מעמד למעלה מ10 שנים בצורה מדהימה יחסית לפלסטיק, אבל מבחינת יופי וצבע והכל אין להם את "הברק" יותר בעיניי. מטצער על החפירה.

אני ממש לא מבין איך אתם מעדיפים טסות מקוריות?כל הטסות המקוריות ללא צורה כלשהי, אין שום דבר יפה בטסות מקוריות.

עריכה: לבחור שמעליי, אל תשווה את לנסו שמוכרת בעולם ויש לה אתר מכובד ולמיטב הבנתי מקבלים כבוד גם כאן בפורום, לג'אנט סיני עלום שם. כל השמות של הג'אנטים הסיניים- עשיתי כמובן חיפוש באינטרנט ונחש מה?כלום.באמת כדאי להשקיע על דבר כזה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסו שמיוצרים בתאילנד מסריחה נחשבים בארץ למותג-על וג'אנט סיני נחשב למתפרק?!

במה כבר תאילנד טובה יותר מסין?

אין לי דעה או ניסיון עם ג׳אנטים סיניים, אבל אענה לך תשובה שתופסת לכל מוצר בכללי וגם לגאנטים במקרה זה:

אין קשר למדינה בה יוצר המוצר, אל תעשה את ההשוואה הזו לפי ארץ ייצור אף פעם.

מה שקובע פה זה החברה היצרנית, שהיא זו שמחזיקה את המפעל, מכשירה את העובדים, מעסיקה מהנדסים, עורכת בדיקות ומבחנים מקיפים וכמובן ביקורת איכות קפדנית מאוד - כל אלו יגיעו כשמדובר במותג כלשהו שהוכיח את עצמו, בדרכ מקור החברה יהיה ממדינות מתקדמות אך המפעלים עצמם בכל מקום אחר.

כשמוצר כלשהו מפורסם ללא שם חברה או שם שאין אחריו שום מידע או שהוכיח את עצמו כמו הנ״ל, כל התנאים מעלה אינם מתקיימים ומה שקורה שם זה פשוט זיוף, עבודה עם חומרים שלא נבדקו, מוצרים שלא עברו בדיקות מקיפות וביקורת איכות שלא קיימת.

אני אישית לעולם לא ארכוש מוצר שמגיע מחברה עלומת שם וחסרת תקנים מתקדמים, אבל כן ארכוש מוצרים שמיוצרים בסין ובמזרח ששייכים למותג כלשהו, ע״ע Apple ושות׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צבעתי טאסות מקוריות נראה מעולה וממש טוב.

טאסות שהן לא מקוריות הורסות את היופי במיוחד הטאסות המכוערות שהראת.

אם אתה כל כך רוצה אתה יכול לקנות ג'נטים סיניים ביד 2 וזה יהיה עדיף על טאסות ב 250. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנסו לאמזון(בריטניה בעיקר) ותסתכלו איזה טסות מדהימות יש, אני פשוט לא מבין למה המחירים כל כך יקרים.

עד 100 שקל הייתי קונה 1000 טסות מאיביי או מאמזון, הבעיה היא שבאיביי זה יקר מדי והדגמים היפים אף יקרים מדי ואמזון לא שולחים לישראל, אבל גם שם קצת יקר.

טסות שחורות זה חמוד,הבעיה היא שצריך פס מסביב כדי שהטסה תבלוט כי הג'אנט שחור, כמו הטסה הראשונה שהראיתי פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך buy2usa אתה יכול שישלחו לך מאמזון לישראל.

אבל אתה מתעסק בשטויות, בידיוק כמו שהיה עם הכריש והסופית לאגזוז. תקנה עדיף צמיגים איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...