Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(עיצות ל) מיצובישי קולט

donker
שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,

קולט 97 אוטומטית שווה את ההשקעה?

יד ראשונה עם קילומטרז' נמוך(פחות מ100 אלף).

הבנתי שיש לה בעיות גיר בגרסא האוטומטית, זה תקף גם ברכב שבקושי נסע?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים האלה גם הגיל משחק תפקיד.

בכלל בשנתונים האלה רצוי להתמקד בידניות.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.תלוי במחיר.

ב.אפשר לזייף ק"מ(מאוד פשוט ברכבים האלה).

ג.משנתונים האלה עדיף רכב ידניץ

מה התקציב/דרישות?

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין תקציב אתה צריך ייעוץ בנקאי ולא רכב.

אם אין תקציב תקנה לאנסר חדשה וזהו(או אל תקנה כלום כי אין לך כסף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לקנות גם רכב ב80 אלף, אבל אם אני יכול לקנות רכב ב15 אלף אז למה לא?

גם העובדה שהוא שותה דלק לא מעניינת כי אני חוסך בביטוח(עושה צד ג') ובכמה עשרות אלפי שקלים של שווי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך 80000 רנה רכב חדש יותר,אמין יותר,בטיחותי הרבה יותר,חזק יותר ויפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר הוא מחיר מחירון.

הרכב במצב מעולה ולא שינו לו את הקילומטרז', יש ספר טיפולים והכל.

אין תקציב, זו מציאה שהציעו לי.

אם הק"מ אמיתי והרכב שמור ומטופל, ללא תאונות אז לך על זה! זאת נשמעת מציאה שלא מוצאים כל יום!!

אבל צריך לבדוק את הרכב טוב! כי אלה רכבים של ערסים שעוברים הרבה התעלליות! אבל מצד שני, אם זה רכב יד 1 לא נראה לי שנהגו בו ערסים.

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים יש מציאות,חברתי רכשה מיצובישי קולט 2002 יד ראשונה עם 120 אלף קילומטר. האוטו דנדש לחלוטין גם מבפנים וגם מבחוץ,בבדיקה לא התגלה פשוט כלום חוץ מבלאי טבעי של בלמים וצמיגים.

תבדוק את הרכב במקום שאתה בוחר ולא המוכר.

לגבי הקילומטראז'-אין דרך לגלות במאה אחוז,אולי בטופס הטסט שלפני שנה או שנתיים אם יש ברשותו,בדר"כ רשום הקילומטראז',וגם בבדיקה רואים פחות או יותר לפי לחץ,קומפרסיה וכו' אם הקילומטראז' שמוצג ברכב תואם פחות או יותר את מצב המנוע ומהכלולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע בוודאות מי נהג עליו ושלא זוייף הקילומטרז, כמו כן אני יודע שהרכב נסע בסלד נמוך מאז שהוא נקנה.

הבעיה היא שבזמן האחרון הוא לא נסע הרבה, הניעו אותו פעם ב רק כדי שלא יסתמו העניינים.

יש איזה מחלות שיכולות לצוץ בגלל זה?

תהיה בעיה למכור את הרכב הנ"ל?

הבנתי שצריך לבדוק משהו בנוגע לקולר גיר לרכבים האלה, זה טוב גם בקילומטרז נמוך?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקולט,אין לי מושג לגבי קולר גיר. אני יודע שבגלאנט משנים מסוימות מ1995 עד 1996 הייתה בעיה בגיר של היצרן ולאחר כ100K+התפגר הגיר. קרה לאבא שלי.לאחר מכן שיפץ ושם קולר גיר,החזיק לעוד 250K נוספים.

קח את הרכב לבדיקה,תתייעץ עם מכון הבדיקה אם יש מחלות ידועות לדגם הזה,אם הבדיקה יוצאת עם ריג'קטים בסיסים כמו בלמים,צמיגים וכד' תוריד מהמחיר ולך על זה.

אוטו מעולה בכלום כסף.

יכול לספר,שצריכת הדלק של הקולט של חברתי בתוך העיר,1:13 בממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...