Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו! כמה קילו עגבניות אפשר לקנות במחיר של קשקאי

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתי תפסיקו כבר להשוות בין מכירות של מוצרי חשמל וכו' לבין רכבים שעולים בערך פי 100?

כנראה שגם לאנשי השיווק של קרסו לא הסבירו שלא מדובר באותו דבר. ואגב, את השירות הקלוקל אני קיבלתי בסניף ת"א. דווקא ברנו היו יותר בסדר, אבל כאמור הם לא ממש מתקשים למכור את ה- RS הבודדות שהם מקבלים כך שיש שם בעיה אחרת ;-)

עוד פעם אתה קופץ, מי משווה כאן מוצרי חשמל ? משווים עגבניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד פעם אתה קופץ, מי משווה כאן מוצרי חשמל ? משווים עגבניות.

למשל הודעה 5. ואתה צודק שעגבניות עולות לא פי 100 אלא פי 20,000.

כמובן, אם היית ציני אז אתה צודק.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני שלום

גם אם לא מתאים כעת , אז בעתיד בטח תיווצר הזדמנות טובה ואז אשמח אם נדבר.

המקרה בהחלט עורר את ההדים הנדרשים ויטופל כהלכה.

אני מודה לך על המשוב.

תודה רבה.

תודה!

בפעם הבאה אם ארצה לקנות ניסן (יש לי לב למכוניות של ניסן בזכות אותה אלמרה מופלאה) לא איידע אף אחד אלא פשוט אכנס....

ואם שוב זה יחזור אז אכנס...בכם...

כל טוב

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל בסוף החודש מה שקובע את המשכורת החודשית שלך אלו המספרים (כמה עסקאות סגרת, מהו המחזור החודשי שלך, כמה כסף הרווחת וכו') ולא הציון שקיבלת בביקורת שירות מ-1 עד 10.

לכן בזמן שאתה עושה "הערכת מצב" עם הלקוח שלך (שבכל אופן קיבלת רושם ראשוני שלא יקנה), עמיתך לעבודה שפנוי יכול לתפוס את הלקוח הבא (שאולי גם הוא לא יקנה, אבל ההסתברות עולה).

אני לא חושב שבתור בורג קטן ושכיר במערכת (או בשמו "איש מכירות") מעניין אותך מה יחשבו על החברה בעוד 3 שנים.

האבסורד כאן כמובן שבאמת אנשי המכירות קובעים מה יחשבו על החברה בעוד 3 שנים, אבל ככה עובדת שיטת התגמול בארץ.

:roll:

בגלל זה לא כל משוחרר טרי מצה"ל שמתאים לחברות הסלולר כי הוא בא לשנה וחצי בשביל לאסוף כסף לטיול, מתאים לתחום מכירת רכב (או למשל נדל"ן). אם תבדוק טוב, אנשי המכירות בתחום הרכב נמצאים בשלב אחר בכלל בחיים שלהם והם לרוב מחזיקים כמה שנים טובות בתפקיד ואותם כן אמור לעניין איך יראה המותג בו הם עובדים בטווח זמן בינוני ומעלה. אני חושב שאיש מכירות שלא מסתכל כך עושה לעצמו ולמעסיק שלו עוול גדול במיוחד בתחום הרכב (אבל גם בכל תחום).

כתבו פה כבר- איש מכירות הוא חלון הראווה והפרונט של המותג. אפשר לזרוק מאות אלפי דולרים על פרסום, שיווק, מיתוג, מיצוב וכו' אבל אם האנשים בשטח לא עומדים מאחורי זה זה לא שווה כלום. האנשים בשטח צריכים לעמוד מאחורי זה עם בראש ובראשונה שירותיות כל הזמן ולא רק שהם מזהים מישהו עם $ וירטואלי מעל ראשו. תאמין לי שאני מדבר מניסיון, אין היום מותגים בהם המציאות באולם התצוגה היא כזו שאם תנפנף לקוחות כדי להספיק ללקוח הבא זה ישרת אותך כאיש מכירות במשכורת. אין כזה עומס באולמות תצוגה והלקוחות היום לא פראיירים ויזהו מיד שמנסים לנפנף אותם או שלא משקיעים בהם את הזמן הראוי.

אגב, כתבו פה לגבי "איש מכירות קפץ עלינו איך שנכנסו בדלת". נתקלתי בזה בארה"ב ואני לא חושב שזו הגישה הנכונה במכירת רכבים. אני מאמין יותר בלתת ללקוח 2-4 דקות להסתובב לבדו ולהבין מה הכיוון שלו ולהתרשם בצורה עצמאית. מעבר לכך שזה נכון כי הלקוח לא מרגיש ש"עטים" עליו ולכן לדעתי מרגיש יותר בנוח מההתחלה, זה עוזר מאוד לאיש המכירות כי בדקות הראשונות הלקוח (גם אני בתור לקוח) נמצא בשלב עיבוד והבנת המוצרים הנמצאים בתצוגה ולכן פחות קשוב לאיש המכירות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קספר, הגישה הנכונה היא "לקרוא" את הלקוח ולהתנהג לפי מה שמתאים לו.

אם אתה קולט שהוא לא מוצא את עצמו גש והצע באדיבות סיוע (ואם הוא מסרב תגיד לו שאתה פה ושירגיש חופשי לבלבל לך את המוח) ואם אתה רואה שהוא יודע מה הוא רוצה תן לו את הזמן שלו וגש ברגע הנכון.

בעבודה עם בני אדם אין שבלונות. כל אדם הוא שונה ואתה כנציג שירות (ואיש מכירות באולם תצוגה הוא קודם כל איש שירות) חייב לזרום עם העומד מולך ולנהוג ברגישות ובחוכמה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קספר, הגישה הנכונה היא "לקרוא" את הלקוח ולהתנהג לפי מה שמתאים לו.

אם אתה קולט שהוא לא מוצא את עצמו גש והצע באדיבות סיוע (ואם הוא מסרב תגיד לו שאתה פה ושירגיש חופשי לבלבל לך את המוח) ואם אתה רואה שהוא יודע מה הוא רוצה תן לו את הזמן שלו וגש ברגע הנכון.

בעבודה עם בני אדם אין שבלונות. כל אדם הוא שונה ואתה כנציג שירות (ואיש מכירות באולם תצוגה הוא קודם כל איש שירות) חייב לזרום עם העומד מולך ולנהוג ברגישות ובחוכמה.

מסכים איתךלגמרי, איש מכירות וכל אחד שעובד עם קהל הוא לא רובוט וחייב להתאים את עצמו לסיטואציה וללקוח שעומד מולו. מה שכתבתי הוא נקודת המוצא והתפיסה התאורטית ממנה לדעתי מומלץ להתחיל.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שרציתי להגיד שכל סוכנות עם האנשי המכירות שלהם ואי אפשר להגיד שקרסו חרא או סיאט חרא, אבל הבחור צודק שבגלל האלכס הזה הפלצן גם אם אני אחליט לקנות סיאט זה לא בסוכנות בבאר שבע. אלה בסוכנות אחרת. יחס של סוכן. לא משפיע עד מאוד בקניית רכב כי לרוב אנו מחליטים לקנות מראש אבל יחס של סוכן משפיע בקניה עתידית וזה עובדה. והערה קטנה אמרו פה כמה חברה על מוכרים, לא ניתן להשוות בין סוכני מכירות למוכר בחנות או מוכ מוצרי חשמל.

אני לא יודע איפה אתה חי

קודם כל לא סוגר שום דבר בטלפון (בטח לא רכב)

דבר שני אם היו עושים לי את זה הייתי מבטל מייד הכל לוקח את הכסף ונותן להם להתבשל במיץ של היהירות שלהם

איזה מזל יש לסוכנים שיש להם אנשים כמוך לא רק משפילים אותך גם לוקחים לך את הכסף ובטח גם צוחקים עליך כשאתה יוצא משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני שלום

גם אם לא מתאים כעת , אז בעתיד בטח תיווצר הזדמנות טובה ואז אשמח אם נדבר.

המקרה בהחלט עורר את ההדים הנדרשים ויטופל כהלכה.

אני מודה לך על המשוב.

תודה רבה.

שלום

גועל נפש ההתחסדות הזו!

המקרה עורר הדים כי לא נימכרה מכונית!

אבל אם היתה נימכרה לא היו לא הדים ולא נעלים ולמה? הפרירים לא נעלמים רק מיתחלפים.

למה בשרות ובבעיות לא מתעוררים "הדים " ושולחם את האנשים בידים ריקות.

אותי טירטרו כמו ילד קטן יומים יכלו להגיד מיד בהתחלה קרסו לא עוזרת ולא נותנת אישורים .

אחרי שטירטרו אותי יומים הודיעו לי שאני יכול ללכת לחפש את החברים שלי.

אגב אני שוקל פניה לחב' רנו בצרפת אני לא מיתכון לשתוק.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, הדבר הכי טוב שיש במתחם שם הוא בצד ימין. הסוכנות של אלפא....

אפילו אם 159 סטיישן (שאין בתצוגה) לא תתאים - התחושה טובה . וגם השרות.

אם אי פעם תרצה משהו מרנו - נסה את הסוכנות של קרמר בהרצליה. התרשמתי שהשרות והטיפול בלקוח טובים אצלם.

כבר היה שרשור בנושא אנשי המכירות של קרסו, בינואר השנה.

בתגובה 30 סיפרתי על איש מכירות של ניסן שניסה להשתמש בילד שלי כאמצעי לחץ מתון. כן, זה היה בסוכנות ברעננה.

אני סבור שאריה מקרסו, שמגיב פה, באמת מנסה ליצור חווית שרות טובה יותר, אבל כבר ציינו שהמצב בשטח הוא לא מה שחושבים במשרד הראשי. אולי דרך לקוחות סמויים בסוכנויות ימצאו את נקודות החולשה של המערכת. ויש.

כלקוח, נחמד לי שמידי פעם שולחים מייל ענייני, שמתקשרים אלי להזכיר שיש טסט או לבדוק את שגרת הטיפולים (אבל השואלת לא יודעת איך להגיב לתשובה שהאוטו מצויין, אין בעיות מיוחדות, ואת הטיפול התקופתי אני עושה במוסך לא מורשה). אולי אני אבוד לקרסו כלקוח למוסכים (היו מורשים שנתנו סיבות טובות) , למעט המכונן שהוא היחידי שאסמך עליו, מבין אלו שהכרתי. בכל זאת יפה וטוב בעיני לדעת שאם יהיה עדכון או ריקול יעדכנו אותי.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין, שתי התגובות האחרונות קשורות בדרך לא צפויה- בני רוצה לשלוח מיכתב לרנו, ואלפא רומאו.

הנה סיפור קטן, במקרה סיפור אמיתי ששמעתי מאדם מבוגר: לפני עשרות שנים כשגר ברומניה, רכש במיטב כספו רנו16 חדשה, פאר היצירה, איני זוכר איזה פריט התקלקל שוב ושוב-פגם תכנוני, פנה ליבואן וגם שלח מיכתב לצרפת, בצרפתית כמובן. התגובה היתה-כלום טבול בשום. יבואן רומני- נה. ויצרן-נה נה נה. לפעמים הדג מסריח מהראש וזה כש16 הייתה חדשה.

עלה אותו יהודי לישראל , קנה אלפא ג'וליה חדשה אך על עצמו בעיקר סמך , התוצאה- עד היום היא איתו, כמו חדשה, יד ראשונה מרופא. עם הזמן נוספו לה עוד אלפות רבות, זו דרכו להנות. ואם יש רכב עליו לא חשב- זה רנו, זה המצב.

נ.ב גם עם רנו ודאי אפשר להנות ,אך יש מי שדואג לך לריצת משוכות. בהצלחה בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרסו, תורידו את מחירי ה370Z. אתם אבסורדיים.

הרכב נמכר ב33 אלף דולר בארה"ב שהם בקושי 120,000 ש"ח.

אתם מוכרים אותו ב340 אלף בגרסה הפשוטה.

החזירות הזו עולה לכם בהמון לקוחות פוטנציאלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה, אני די לבן, ואין לי אפילו שעון על היד

ה135 בייבוא אישי, לא הייתי מתקרב לקמור גם עם flammenwerfer

אחחח, פשוט התענגתי על הדימוי הציורי מימים עברו :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

בפעם הבאה אם ארצה לקנות ניסן (יש לי לב למכוניות של ניסן בזכות אותה אלמרה מופלאה) לא איידע אף אחד אלא פשוט אכנס....

ואם שוב זה יחזור אז אכנס...בכם...

כל טוב

+ מיליון!

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...