Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד רעשים ברכב - הסבר מפורט ע"י נציג STP

שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עידכון

לאחר נסיעה אפשר להגיד כשזה הושתק והבתי גלגלים האחוריים נשארה רק הריצפה...פתאום התחלתי להרגיש שממנה בה הרעש הגדול :roll: ,זה לא ייגמר כנראה אף פעם :lol:

העידכון הבא יהיה כנראה סגירת הריצפה ע"י בידוד,דיינמאט כבר שוכב לו שם.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

טוב, תמיד יצוצ משהו חדש וזה אף פעם לא נגמר ותמיד רוצים יותר)))

באופן כללי ת שיפור הייה שווה את ההשקעה?

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה, עם איזה חומר חוקית בתי גלגלים?

ראיתי לא מזמן חומר ניקוי קטלני בפורום דיטיילינג כאן לפלסטיקים רק לא זוכר את השם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המתקן שגיאים של הטבלט, התכוונתי לאיזה חומר ניקוי השתמשת על בתי הגלגלים?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דן.

תבדוק בפורום דיטיילינג, יש שם כמה דברים מעניינים.

בכל מקרה, תבדוק אחרי תקופת נסיעה קצרה שהצמיגים לא שפשפו את חומר הבידוד אחרי עליה על באמפים וכדומה אם כן, או שהחומר עבה מידי או שיכולה להיות בעיה של מתלים או בולמים או פשוט נסיעה פרועה

דווח כשאתה יכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה!! מה לגבי גג ומנוע?

עם איזה חומר אתה הולך לבןדד רצפה?

HU:alpine w520e +701

Amp(tw+mid) Mcintosh mc420 Amp(midbass) Diamond audio D5 600.2

set: Eton rsr160 + mid: Eton_PFC80

Mono JL 500/1 sub: ID8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם על הגג,יש גם על המנוע בתוספת הוד ליינר.

זהו שלגבי החומר הספציפי אני עוד לא יודע מה לעשות,נשארו לי 6 יריעות מהחומר הזה,זה לא יספיק נראה לי אבל אפשר להזמין עוד כמה יריעות ולסגור את הסיפור...

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום, אני מעוניין לקנות יריעות איטום על מנת לבודד את הדלתות ואת המגש האחורי והפגוש.

ראיתי מלא סוגים, שמתי לב שבעיקר ממליצים על dynamat ו dynamat extreme. על מה אתם ממליצים ? וגם מאיפה ניתן לקנות במחיר הוגן באזור המרכז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dynamat Extreme ו Second skin damplifier pro הם החומרים הטובים העיקריים שניתן להשיג בארץ.

את הדיינמאט ניתן להשיג ברוב חנויות האודיו הגדולות. תעבור על זאפ, תרים כמה טלפונים, תראה למי יש לפני שאתה נוסע.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך לשפוך סכום דמיוני של כסף על יריעות בוטילן שנותנות מענה רק לנושא הרזוננס או יותר נכון מיועדות לטפל ברזוננס של פח.

אני בעקרון הייתי קונה גליל של מיקו פרו ביחד עם סטינגר רודקיל קארפט ביחד עם cff עם גב דביק כלשהוא

כמה? לא יודע לאמר בדיוק אבל אני מתאר לעצמי שזה יהיה פתרון כולל יותר ומקיף יותר מכל מה שיציעו לך והמחיר יהיה מאוד קרוב למה שאתה תוציא על בוטילן בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מוצר מעוד מעניין מבית GTMAT שאני רוצה לחשוף אתכם אליו

המחיר יחסית לשוק המוצרים היעודיים סביר והתמורה לעומת זאת פנטסטית!

למוצר של GTMAT קוראים QUADRO

הנה לינק למכירה של אחד -

http://www.amazon.com/Quadro-Automotive-Dampening-Deadening-Resonance/dp/B00E0OI5EU/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1392882972&sr=8-5&keywords=gtmat+quadro

השכבה הראשונה היא 3/16 אינטש CCF (ספוג תאים סגורים) לחסימת רעשים.

השכבה השניה היא 60 מיל' בוטילן

השכבה השניה היא 4 מיל' אלומיניום!!! -> זה הרבה יותר עבה מרוב המתחרים שבדרך כלל נותנים שכבה של 2 מיל אלומיניום כמו סטינגר או האש-מאט שמובילים בקטע הזה למיטב ידיעתי.

השכבה הרביעית היא עוד 60 מיל נוספים של בוטיל

במילים אחרות שכבת הבוטילן עבה כמו דיינאמאט אקסטרים.

שכבת האלומיניום עבה פי 2! מהחומרים המובילים בשוק

ועוד שכבה נדיבה למדי של CCF

מוצר נהדר לרצפות וגגות בעיקר - ניתן גם להשתמש בו לדלתות אבל היצרן עצמו טוען שזה OVER KILL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...