Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יכול לעזור בבקשה? בלאגן אחד גדול.

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 4443 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תפחד מזה. מקסימום בקש מעורך הדין שתמצא שיפנה בשימך.

באשקלון יש את קריסי שנחשב לטוב. בכל מקרה כשאתה מגיע למשרד בקש לדבר עם עורך דין ספציפי שלא תיפול על סטאז'ר.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אחי בבית חולים בימים אלו, לכן לוקח לי זמן עד שאני עושה משהו.

אז היום הלכתי בפעם הראשונה לעו"ד שמטפל בתיק שלנו (לא הכרתי אותו, הכל אמא עשתה, הייתי בטוח שהכל מתנהל כשורה) הלכתי דיברתי עם המזכירה שלו, הראתה לי במחשב מה

הם עשו מתאריך X עד היום. מה אומרת חברת הביטוח, מה הולך, איך מתקדם.

אמרתי לה שאני רוצה ללכת לייעוץ אצל עו"ד נוסף, היא העלתה את העו"ד הנוכחי על הקו (הוא לא נמצא במשרד, הוא בתל אביב, ורק ביום אחד בשבוע הוא מגיע לפה) העו"ד דיבר איתי, אמר לי למה לעו"ד אחר, תחכה קצת, העניין מטופל, הוא אמר שהוא משקיע מהכסף שלו ומשלם לרופא מומחה שיתן חוות דעת כי הביטוח לא רוצה לתת רופא מטעמם משהו כזה.

בקצרה הוא אומר לי שהפשרה של ה 20 אלף שקל זה בגלל שלפני התאונה אחי היה

נכה עם ניוון שרירים, לכן הם אומרים ששום דבר לא השתנה (הביטוח ביקש את התיק הרפואי שלו, שכחתי מאיפה. ועיין בכל ההיסטוריה שלו מאז ועד היום, ואמרו שאין החמרה).

אמרו אז הוא לא הולך לבית הספר, נו זה "בקטנה" איך שאומרים.

אז לפני התאונה הוא ישב בכיסא גלגלים, והיום הוא בקושי יושב שעתיים, אז מה?

כשאמרתי להם שלפני התאונה הוא היה הולך לפעילויות של בעלי מוגבליות, היה מתראה

עם החברים בבית ספר, היה יוצא מהבית.

הוא היה פחות חולה (מאז התאונה הוא אושפז יותר מ - 4 פעם, גם עכשיו הוא בבית חולים)

אז העו"ד הנוכחי אמר "נו זה שהוא יושב בבית זה טוב, ככה הוא לא נדבק מאחרים"

אמרתי לו אם הוא צוחק, הוא אמר שאין מה לעשות זה דברים שלא מזיזים לחברות ביטוח

זה שהוא היה יותר עם החברים, זה שהוא היה פחות חולה, זה שהוא אחרי התאונה בקושי יושב בכיסא גלגלים ויוצא בחוץ.

הוא אמר כל עוד אין החמרה, אין מה לעשות.

בקיצור זה יכול לעלות אולי בעוד כמה אלפים בודדים וזהו.

כניראה ההחמרה שהוא לא מסוגל לשבת יותר משעתיים על כיסא,

הוא לא הולך לבית ספר, הוא לא נפגש עם חברים, הוא לא יוצא מהבית, הוא לא הולך לפעילויות שהיה הולך בעבר - כניראה שכל זה לא שווה כלום לחברת ביטוח ובבית משפט.

כי הוא עדיין תלוי בעזרת הזולת 24 שעות, מקלחת, אוכל, לבוש, הכל.

אז הוא אומר כמו שהוא היה לפני התאונה, ככה הוא גם אחרי. אז אין החמרה, אז אין מה לעשות.

בכל אופן אני הרמתי את הקול כי אני התעצבנתי כבר, והוא אמר שהוא עוד לא סגר את התיק, והוא יקח את זה לבית משפט (אני ביקשתי) וניראה מה יהיה.

כל זה נעשה דרך הטלפון של המזכירה שלו.

ביקשתי בסיום השיחה מהמזכירה לקבל העתק של התיק שלו, של כל מה שיש להם - שאלתי אם מותר לי, היא אמרה מותר אבל... כאילו התחילה להגיד שזה המון דפים, יקח המון זמן להוציא הכל. גם צריך לבקש רשות מהמזכירה של העו"ד שיושבת בת"א.

ביקשתי אז לשבוע הבא אם אפשר מסמך שנותן רקע כללי שיהיה לי מה להציג לעו"ד אחר, אמרה בסדר.

עכשיו אני לא יודע מה לעשות, להתקשר לעו"ד שהומלצו לי או שלא?

כי הוא צודק שאין החמרה במצב הרפואי, הכל נישאר אותו הדבר.

אבל הוא רק שוכב כל היום, הוא לא מסוגל לשבת יותר משעתיים בכיסא, הוא לא יוצא מהבית, הוא לא הולך יותר לפעילויות הוא לא כל מה שכתבתי למעלה - כניראה שזה לא רלוונטי בבית משפט.

אז שווה בכלל ללכת לעו"ד אחר?

כי הוא אמר שברור שעו"ד אחר יגיד שאפשר להוציא מאה אלף וכו' רק בשביל להעביר את התיק אליו.

אני לא יודע מה עושים במצב כזה.

אני כניראה אמתין למכתב סיכום של המזכירה, אספר בידיוק מה שכתבתי כאן לעו"ד שהומלצו לי (נהג לילה המליץ, תודה רבה) וניראה מה הוא יאמר.

אני אמרתי למזכירה אם החברת ביטוח הציעה לפני חצי שנה 15, דחיתם, אז היא עלתה בעוד קצת, דחיתם, עכשיו 20 אלף, אז זה אומר שהיא מפחדת להגיע לבית משפט, לא?

היא אמרה שבבית משפט אתה אפילו יכול לא לקבל את ה 20 אלף האלה, הכל תלוי.

אני מקווה שלשופט יהיה לב והוא יתחשב, למרות שאין לי נסיון בזה, אני לא יודע איך זה שופטים, ואולי היא צודקת והחברת ביטוח תבוא עם עו"ד יותר טוב שירשים את השופט יותר, ובסוף גם את ה 20 אלף לא נקבל. אבל בכל מקרה ביקשתי שזה יגיע לבית משפט.

זה כזה מסובך תאמינו לי, לא מאחל לאף אחד בלאגן כזה.

אני כל יום אצל אחי בבית חולים, ככה שכרגע אין כ"כ זמן לטפל בזה, אני מקווה שבקרוב אטפל בזה יותר טוב כשירגע כל העניין של אחי, וכשהוא יחזור מבית החולים. אעדכן כשיהיה משהו חדש, אולי מישהו יגיב לעדכונים שלי אם יהיה לו מה להוסיף מה לאמר, לכן אני מעדכן.

תודה רבה. כל טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היגיון בדברים של העורך דין,יש לקחת בחשבון שבית משפט זה סוג של הימור ויכול באמת להיות שתקבלו אף פחות מהפשרה של חברת הביטוח.

אני ממש חושב שזהו סיפור קלאסי שתקשורת יכולה להתעניין בו ואף לגרום ללחץ תקשורתי וציבורי על חברת הביטוח.

תפנה במייל לכל העיתונים(בכל עיתון בד"כ יש מיילים של כתבים,תפנה לכתב שעוסק בעניינים הללו,תגולל את הסיפור הכללי של המשפחה ואת המקרה הספציפי עם התאונה,ואולי זה יתגלגל לדבר טוב)רע יותר זה לא יכול לגרום.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

אני מאוד מודה לך ההתייחסות, תודה רבה.

אני מודה גם לאומי על ההודעה הפרטית ששלח, לצערי אני לא יכול להגיב לך בחזרה בהודעה פרטית כי אין לי את מספר ההודעות הנדרש, מצטער.

אני גם חושב שיש היגיון בדברי העו"ד, זה גם מה שכתבתי ידידי.

תיראה, אני מאוד כועס, על הכל.

הדרך היחידה שאני יכול להוציא את הכעס שלי, זה בככה שאני אגרום לביטוח לשלם

את מה שמגיע (השאלה - כמה מגיע? איך יודעים כמה מגיע?) כי את הגלגל אני לא אוכל להשיב לאחור, אני רואה כמה אחי סובל.

זה פשוט חיים של בן אדם השתנו.

לא מספיק שהוא היה נכה לפני, ולא יכל להנות מהנאות החיים.

עכשיו גם לצאת בחוץ, ולשבת על הכיסא גלגלים שזה היה הרגליים שלו כל החיים!!

עכשיו גם את זה הוא לא מסוגל לעשות, אז איזה חיים יש לו? רק לשכב במיטה?

ברור לי שהוא נהיה חולה כי הוא שוכב במיטה, ולא מתראה עם אנשים,המצב הנפשי מדרדר וזה משפיע על כל המערכות. לי זה ברור 100%.

העו"ד צוחק, אומר שזה צחוק, שזה לא יעניין אף אחד בבית משפט.

שהוא לא עובד עם דברים כאלה, הוא עובד עם חוות דעת רפואיות, וככה בית המשפט עובד.

לא אכפת לו שחיים של בן אדם נהרסו (או שכן אכפת, אבל בגלל שבית המשפט עובד עם ניירת, ורוצה לראות דברים כתובים. אז הוא רוצה חוות של של רופא שאומר X ו Y, ולא שאומר שבגלל התאונה חייו של אחי השתנו).

מצער מאוד שככה זה עובד.

אולי באמת אם זה יגיע לתקשורת הכל ישתנה, ואפילו החברת ביטוח "תפחד", אני לא יודע.

לצערי אין לי איך לפנות אליהם, אני לא מכיר מישהו.

אם הייתי מכיר מישהו, או היה פה מישהו שעובד איתם איכשהו, היה אפשר לתת להם לקרוא את כל מה שכתבתי בנושא הזה, ואם היו רוצים היו גם מתקשרים או אומרים לי לאן להגיע הייתי מגיע.

העיקר שהאחראים למעשה יקבלו את מה שמגיע להם.

כי דרך אחרת להוציא את הכעס שלי, אין לי.

תודה בכל מקרה לכולם. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי העו״ד שלך הוא דפקט רציני, ותסלחו לי על הבוטות. אני עוד לא שמעתי על התנהלות כזו של עו״ד

ועל חוסר ההדרכה והתמיכה שהוא נותן לכם.

עו״ד טוב מלווה אותך לאורך כל הדרך, אומר מה לעשות ומה לא, ממה להזהר(חוקרי ביטוח וכד׳),

ודואג לתשלומי ביניים מצד חברת הביטוח, שאמורים לכסות על ההוצאות המיידיות שיש לנפגע.

אתה צריך עו״ד מומחה לנזקי גוף, ולא שום דבר אחר. כמו שאתה מתאר, העו״ד שלכם הוא לא בדיוק

מומחה לנזקי גוף, וכנראה לא מומחה לשום דבר...

אם תרצה, אני יכול להפנות אותך לכמה משרדים בירושלים או בת״א, אבל זה יחייב אותכם להגיע אליהם,

לפחות בשלבים הראשונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי מסובבים אותך כמו ישראבלוף.

בשביל כל ההתעסקויות האלה, מה זה 20 אלף שקל?

אתה צריך לכוון לפי 15 מהסכום הזה + הגדלת קיצבה קבועה מביטוח לאומי/ביטוח חובה.

אתר צעיר ואנרגטי, האנשים מסביבך כנראה קצת פחות, השלב הראשון הוא לנפנף את כל מי שעייף מדי.

העו"ד מורח אותך בסיפורים? תגיד לו ביי ביי.

המזכירה מחפפת אותך? יש לך את כל הזמן שבעולם, תגיד לה: "זה המון דפים, איי סליחה, בואי, אני אעזור לך למיין הכל"

בתחום הזה כולם ימתחו אותך כמו מסטיק, צריך עצבים מברזל, ולתפקד כיאלו אתה אחרי שתיית מכולה של רדבול.

מי שלא חושב באותה צורה שאתה חושב, לא צריך להיות חלק מהדרך הזו.

אומנם רוב הסיכויים "שהמהפך" הזה יאריך את קבלת התשלום, אבל לצערי, 20 אלף שקל זה לא כסף, בטח אחרי מה שאחיך עבר.

אאל"ט בהודעה הקודמת כתבת שאתה מתגייס, אז אני מניח שכרגע אתה בשירות סדיר,

תפנה לת"ש, תצמצם את השעות שלך בצבא, ותשקיע את כל כולך לנושא הזה,

גם במחיר של נסיעה לת"א כדי למצוא את העו"ד הנכון.

מעבר לזה, הייתי מוצא עבודה של רבע-חצי משרה כדי לתמוך בנתיים בבית.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה הסכום האמיתי הריאלי אף עורך דין אחר לא יקח את התיק כי לא שווה לו את המאמץ בשביל 4000 שקלים.

הניחוש שלי לגבי עורך הדין שלך היה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם.

בקשר לצבא, שיחררו אותי על רקע סוציאלי בסופו של דבר.

אמרו שהם לא מוכנים לקחת אחראיות במידה ויוציאו אותי מהבית, ואין עוד מישהו חוץ ממני ואמא, אז הם לא מוכנים לקחת אחראיות שיקרה משהו לאחי.

כי הם לא יכולים להבטיח שבכל רגע נתון שזקוקים לי בבית הם ישחררו אותי, לכן החליטו לשחרר אותי.

בקשר לעו"ד, אתם חושבים שהוא "מסובב" אותי?

פשוט זה נשמע הגיוני (או שהוא הצליח לגרום לזה להישמע הגיוני) שאם המצב של אחי

לא החמיר מבחינה תפקודית, אז את הבית משפט זה לא מעניין, ואין כ"כ מה לעשות.

אפילו שכתבתי שהוא לא הולך לבית הספר מאז התאונה, הוא לא מסוגל לשבת על הכיסא גלגלים יותר משעה-שעתיים, הוא לא יוצא מהבית - כנ"ל בגלל שקשה לו לשבת, הוא לא מתראה עם חברים, לא יוצא למועדונים שהיה יוצא - הכל מאז התאונה. לפני התאונה היה הולך כרגיל, יוצא, בבית הספר, במועדונים של בעלי מוגבליות, חברים והכל.

העו"ד אומר שזה הכל צחוק.

כל עוד אין חוות דעת של רופא שהמצב החמיר - את בית המשפט לא מעניין כל מה שכתבתי.

פשוט זה מה שגרם לי לחשוב שאולי הוא צודק, אולי באמת כדאי לוותר.

אי אפשר להוציא יותר מ 20 אולי בקצת יותר 30+/- זהו, לא יותר.

אתם אומרים לעזוב אותו?

מישהו יכול להדריך אותי איך אני עוזב עו"ד בבקשה?

לגשת אל המזכירה, לבקש את התיק המלא של אחי (איך נידע שהיא לא מחסירה שום מסמך? כניראה שלא נידע, נצטרך לסמוך עליה לצערי).

מישהו יודע אם אני אהיה אמור לשלם על קבלת התיק של אחי? שסתם לא יבקשו ממני.

צריך גם לברר כמה קנס אצטרך לשלם לעו"ד (אני בטוח במיליון אחוז שיהיה קנס, או שכר טרחה אם זה נקרא ככה. כי הוא אמר "אני שילמתי 300 שקל מהכסף שלי לרופא, אני עשיתי ככה וככה" אז הוא בטח לא יתן לי ללכת בחופשיות).

אני צריך הדרכה איך לעזוב את העו"ד, מה לקחת ממנו, מישהו מוכן להשקיע כמה דקות לכתוב לי בבקשה במספר מילים? אני מאוד מודה מקרב לב.

אם אתם אומרים שהוא סתם אומר, וכולכם פה חושבים שיש סיכוי לקבל יותר מ 20, אז אני אלך לעו"ד אחר.

מאוד מקווה שהקנס שלו לא יהיה גדול.

עריכה: מי ששלח לי מסר עם 1+1, אני לא יודע אם הוא ירצה שאני אכתוב את שמו, זה לא השם שכתבת לצערי (הלוואי והוא היה מוכשר כמו אותו אחד שכתבת, לצערי הרב). אבל אני מקווה שהשם הקודם שנתת לי שזה שאתה עובד איתו, אני מקווה שהוא טוב. עוד לא יצרתי איתו קשר כי רציתי קודם לדבר עם הנוכחי שלנו - והינה העדכון בפורום מה קרה בשיחה איתו היום.

אני מאוד מודה לך שאתה משקיע ככה ועוזר לי מהיום הראשון בהודעות, תודה.

עכשיו אני רק צריך לדעת איך אני עוזב את העו"ד הנוכחי. מה לקחת ממנו, כל התהליך.

שוב עריכה: לא שמתי לב שהגבת מעלי, אתה זריז. לא ראיתי את התגובה.

זה לא השם.

בקשר לסכום שאמרת: אני לא יודע אם זה באמת מה שאפשר להוציא.

החבר'ה פה אומרים שאפשר להוציא יותר מ 20, כשאמרתי לנוכחי אם הוא חושב שבבית משפט זה יגיע ל 50 הוא אמר שסיכוי מאוד קלוש. המזכירה שלו אמרה שאפילו 20 אפשר שלא לקבל בבית משפט.

צריך ללכת למישהו שהוא מומחה בדברים האלה, לתאר לו כל מה שאני מתאר פה, ולקבל ממנו חוות דעת אמיתית. אם זה תיק שיש בו רווח גדול, אני חושב שהוא יסכים ללכת על זה.

אם זה כמו שאתה אומר, בסה"כ כמה 4.000 שקל +/- אז רובם יסרבו.

כניראה מחר אצטרך להתקשר כבר לעו"ד אחרים, אתקשר, אתאר להם כל מה שכתבתי פה, אם יגידו שיש על מה לדבר ויזמנו אותי אליהם, אני אלך.

אם לפי מה שישמעו יגיד שאין פה עם מה לעבוד, ועדיף להישאר עם העו"ד הנוכחי, כניראה שאין מה לעשות. אני חושב שהם כבר ידריכו אותי איך לעזוב את העו"ד במידה ויהיה עם מה לעבוד והם ירצו לקחת את התיק אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למשרד רציני שמתמחה בנושא, ספר להם את כל הסיפור, תן להם כמה שיותר פרטים,

ושאל אותם את כל השאלות. מה אתה מתעסק בספקולציות מה יגיד לך העו״ד ומה הוא ירצה ממך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם אחוזי הנכות לא גדלו עדיין יש הוצאות נלוות.

מאדם נכא אבל שיכול לדאוג לעצמו כמה שעות ביום הוא הפך לנכה שצריך ליווי צמוד. זו החמרה שיש לה מחיר אמיתי לכל חייו.

בנוסף יש כאב וסבל. נכון שהוא היה נכה 100% גם קודם אבל את המעט שהיה לו הוא איבד. המעט הזה הוא כל עולמו וזה בכלל לא מבוטל.

קח בחשבון שהיו מקרים בעבר שבית משפט פסק פיצוי אפילו לצורך שירותי נערות ליווי לצעיר שטען שעקב הפציעה שלו הוא נאלץ להזקק לשירותי נערות ליווי.

חוזר להמלצות שכמעט כום נתנו. לך לעוד מומחה בנזיקין.

הדבר הכי חשוב שאפשר לעשות זה לאחל לאחיך החלמה מהירה ומלאה ושיחזיק מעמד.

נסו גם להעביר אותו מבית חולים רגיל למוסד שיקומי. נסו את בית הדר באשדוד. זה מקום מצויין עם יחס טוב גם במחלקה הסיעודית, איפול מסור וצוות שיקומי וסיעודי מעולה.

אני הייתי שם במחלקת השיקום כארבעה חודשים והם פשוט מלאכים וקוסמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...