Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יולי 2012 הנחיות בהודעה נראשונה

Benni Haspel

פוסטים מומלצים

ביד 2 אודי 80 שנראת בתמונה במצב מושלם! ומקורי, במחיר שווה (אם באמת היא בכזה מצב) מקווה שתגיע לבית חם

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=1&ModelID=1&SubModelID=4&FromYear=1986&UntilYear=1986&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&Info=

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורד סיירה הזו היתה בצעירותה הרכב הצמוד של מנכ"ל מכשירי תנועה.

לא הסיירה הזאת אלא אחת זהה שנמצאת אצלי ובמצב הרבה יותר טוב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הסיירה הזאת אלא אחת זהה שנמצאת אצלי ובמצב הרבה יותר טוב..

אותי מעניין לדעת מה עלה בגורלה של פורד סיירה שנשאה את מספר הרישוי מ3 אי שם בתחילת שנות ה 90 עת שכן שלי ״מרכוס״ היה מפקד מחוז תל אביב. זו הייתה סיירה יפיפיה (שהחליפה או שהוחלפה.. לא זוכר מה היה קודם ע״י פיזו 505 )

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפיאט 133 במציאות פחות יפה

אתה מטעה. נכון שהיא לא במצב תצוגה, ויש תיקוני צבע חפריים, אבל המצב הכללי שלה ממש לא רע.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתוך מוסך בנמל תל אביב. חיצונית, מיליון דולר. היתר (פנימי, מכני) אין לי מושג

הוולוו הזאת ספיציפית, אם אני לא טועה, היתה שייכת שנים לאישה ששמרה עליה במסירות, בנתניה. מודל 75 כמדומני..

HYUNDAI GETS 1400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולוו הזאת ספיציפית, אם אני לא טועה, היתה שייכת שנים לאישה ששמרה עליה במסירות, בנתניה. מודל 75 כמדומני..

זה הוולבו של נתי קובלנץ ז״ל היא עומדת שם מאז שנפטר והמוסך הוא ״מוסך קובלנץ״ שלא ברור גורלו כרגע. המוסך האחרון שפועל בנמל תל אביב וכרגע מאז שנתי ז״ל נפטר לא ידוע מה יעלה בגורל המוסך.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנת 1974

עדי גולדנברג 13399

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הוולבו של נתי קובלנץ ז״ל היא עומדת שם מאז שנפטר והמוסך הוא ״מוסך קובלנץ״ שלא ברור גורלו כרגע. המוסך האחרון שפועל בנמל תל אביב וכרגע מאז שנתי ז״ל נפטר לא ידוע מה יעלה בגורל המוסך.

למיטב זכרוני בהמשך הרחוב פועל מוסך נוסף בשם "דיוק" גם כן מוסך וותיק....

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני בהמשך הרחוב פועל מוסך נוסף בשם "דיוק" גם כן מוסך וותיק....

למעט מוסך אולימפיה (או מה שנשאר ממנו) שגם הוא כבר בשלב גסיסה אחרון ככל הידוע לי אין עוד מוסכים בנמל מלבד קובלנץ שאין לי מושג מה יעלה בגורלו. מוסך מיצובישי הסמוך נסגר (לאחר מאבק ארוך מול העירייה שלא רוצה מוסכים בנמל) ועבר למיקום חדש ברמת השרון. עצוב לראות את הוולבו של נתי עומדת עצובה ונטושה במוסך שלו . מכיוון שממה שידוע לי קובלנץ היה במקום משנות ה60 או ה 70 בדמי מפתח והמוסך רשום כנראה על שמו קשה לי להאמין שדני יוכל להמשיך שם לבדו עם כל הצער הכבד שבדבר. דור הולך ונעלם.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט מוסך אולימפיה (או מה שנשאר ממנו) שגם הוא כבר בשלב גסיסה אחרון ככל הידוע לי אין עוד מוסכים בנמל מלבד קובלנץ שאין לי מושג מה יעלה בגורלו. מוסך מיצובישי הסמוך נסגר (לאחר מאבק ארוך מול העירייה שלא רוצה מוסכים בנמל) ועבר למיקום חדש ברמת השרון. עצוב לראות את הוולבו של נתי עומדת עצובה ונטושה במוסך שלו . מכיוון שממה שידוע לי קובלנץ היה במקום משנות ה60 או ה 70 בדמי מפתח והמוסך רשום כנראה על שמו קשה לי להאמין שדני יוכל להמשיך שם לבדו עם כל הצער הכבד שבדבר. דור הולך ונעלם.

צביקה האם אתה בטוח שמוסך "דיוק" לא פועל בהמשך - הבעלים הוא הבן של המייסד וקוראים לו דרור. לפני פחות משנה הייתי באיזור וביקרתי שם.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LANCIA PRISMA שנת 1987 שכבר פירסמתי אותה מספר פעמים. לא נוסעת, אבל זזה ממקום למקום מדי פעם.

SUBARU LEONE סטיישן עם מדבקה "קונה רכבים"

HYUNDAI LANTRA אמצע שנות ה-90, ללא מספר רישוי ולא זזה

הכחולה, כנראה AUSTIN, שגם פרסמתי אותה בעבר. במצב נסיעה, אך במצב מחריד.

RENAULT 19 CHAMADE לא זזה שנתיים, עם חור חלודה בגג

VOLVO סטיישן שלא זזה מספר שנים. שנת 1980.

150420121193.jpg

150420121197.jpg

150420121198.jpg

150420121201.jpg

150420121200.jpg

150420121202.jpg

150420121203.jpg

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכחולה היא פורד אנגליה שטיישן, עם ה"שיפור" המזעזע של הגריל של המרצדס שהלבישו עליה... :cry::-(:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכחולה היא פורד אנגליה שטיישן, עם ה"שיפור" המזעזע של הגריל של המרצדס שהלבישו עליה... :cry::-(:?

הפורד הכחולה בשימוש יום יומי כבר עשרות שנים אצל אותם בעלים בירושלים

יוני מ"יוני אופנועים" בירושלים 0505244105

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...