Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יולי 2012 הנחיות בהודעה נראשונה

Benni Haspel

פוסטים מומלצים

מנוע זה החלק הכי פשוט והכי זול בכל הסיפור- במיקרה הגרוע אפשר פשוט להחליף אותו במחיר לא גבוה יחסית. אבל את הבודי אי-אפשר להחליף... ומחיר נכון לרכבים במצב כזה- מחיר הברזל שלהם, שזה פחות מ-1000 ש"ח! את הפיירמונט הייתי לוקח בשמחה לחלקים במחיר של איזה 500-1000 גג, סתם לדוגמה...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו גם פיאסטה עם גג בד.

אם אני זוכר נכון, קראו להן קליפסו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטירה בפירוקיה של נאסר עומדת חיפושית בצבע חציל על אחד המדפים, רואים את האוטו אם עוברים של הכביש הראשי.

האוטו שלם ואפילו יש עליו את הטאסות המקוריות...

מההיכרות שלי איתו תוך כמה ימים גג שבוע היא כבר תהיה מפורקת לחלקים.

באופן מפתיע החיפושית עדיין שלמה ועל המדף...

תמונה.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד 2 יש כמה דברים מעניינים!

1. אוסטין אלגרו משהו מאוד מאוד נדיר שלא מוצאים כל יום

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=4&SubModelID=&FromYear=&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=

2.רנו 5 85 (אין לי מושג אם היא דור 1 או 2) אבל הנתונים מרשימים!

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=43&SubModelID=400&FromYear=1985&UntilYear=1985&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&Info=

3. רנו 4 במחיר סביר

http://www.yad2.co.il/Cars/Special.php?AreaID=&CarSpecialID=4&CarSpecialSubCatID=107&FromYear=&UntilYear=&Hand=&fromPrice=2750&untilPrice=2750&Info=

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן מפתיע החיפושית עדיין שלמה ועל המדף...

אם רכב כבר נמצא בפירוקיה אפשר עוד לקנות אותו או שיש בעיה מבחינת רישום בעלות או רישיון רכב שיחרוץ את גורלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביד 2 מפרסמים פיאט 131 שנת 82 1600 אוט' יד שניה.

אין עדיין באפשרותי לפרסם קישורים בגלל דרישת מינימום להודעות אבל אין בעיה למצוא שם בחיפוש זריז.

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רכב כבר נמצא בפירוקיה אפשר עוד לקנות אותו או שיש בעיה מבחינת רישום בעלות או רישיון רכב שיחרוץ את גורלו?

בטח יש איזה בעיה עם הניירות ארחת היא לא הייתה מגיע לשם!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח יש איזה בעיה עם הניירות ארחת היא לא הייתה מגיע לשם!

תמיד כדאי לבדוק כי מניסיון בהרבה מהמקרים זה ממש לא המצב.

לפעמים בפרוקיות עומדות מכוניות שהבעלים של המגרש יכול להשיג את הניירות שלהן - אם יהיה קונה במחיר המתאים.

(והראיה - עשיתי כבר יותר מ-100000 ק"מ בשלוש מכוניות שקניתי רגע לפני שנמכרו לברזל...)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו?

הונדה הייתה פעם רכב נורא נחמד.

רנו4...

ובהונדה די נראה כאילו אין מנוע- תסתכלו על הגובה של האף שלה!:roll: אני דווקא אוהב את הסיוויק הזה הכי הרבה מכולם- מקווה שישרדו כמה כאלה לאספנות, זה לא נראה ככה נכון להיום...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר מיקום מדויק?

הושארה הודעה לפני מספר ימים . אבל אף אחד לא צילצל .. יש למישהו מושג מה אני צריך לעשות בשביל לרכוש את הרכב אני מאוד רוצה אותו

מדובר על הGTI 205

נוסע על איטלקיה חמה :onfire::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...