Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אפריל - יולי 2012 הנחיות בהודעה נראשונה

Benni Haspel

פוסטים מומלצים

זה הוולבו של נתי קובלנץ ז״ל היא עומדת שם מאז שנפטר והמוסך הוא ״מוסך קובלנץ״ שלא ברור גורלו כרגע. המוסך האחרון שפועל בנמל תל אביב וכרגע מאז שנתי ז״ל נפטר לא ידוע מה יעלה בגורל המוסך.

ממש לא האחרון. יש גם את מוסך פחחות הצפון, יש איזה מוסך כללי בכניסה מרח' דיזנגוף ליד השטיפה ומוסך אריה שהיה של אופל ואח"כ של מיצובישי ואח"כ הפך לפחחות(?) גם עדיין פועל אם אינני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא האחרון. יש גם את מוסך פחחות הצפון, יש איזה מוסך כללי בכניסה מרח' דיזנגוף ליד השטיפה ומוסך אריה שהיה של אופל ואח"כ של מיצובישי ואח"כ הפך לפחחות(?) גם עדיין פועל אם אינני טועה.

המוסך היה צמוד לשטיפה נסגר לפני חודש. אריה (מוסך אולימפיה) בדרך לסגירה וגם כך המוסך בקושי פעיל. הפחחות סגר . מיצובישי ״אריה״ סגר ועבר לרמת השרון. וקובלנץ העתיד לא ברור. היה מאבק גדול בין ראש העיר שרוצה להפוך את המיתחם של הנמל לאזור בילוי לבין המוסכים. נחש מי ניצח.. (רמז .. המוסכים נעלמים ובעצם נעלמו)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן קסנטיה שייכת לחברה של אמא שלי הלך לה המנוע נפח 1800 עדיין עם טסט.

הרכב הולך מחר 17.4.2012 לברזל הוא תקין לחלוטין!!! פשוט הלך לו המנוע ואין מקום בחניה בנוסף המועצה רוצה לפנות אותו.

נמצא באזור צפת.

אני יודע שיש כאן בחור בפורום שיש לו שלושה רכבים כאלה אם משהוא מכיר אותו שייפנה אותו למודעה הזאת אולי הוא רוצה עוד רכב כזה.

מי שרוצה לקנות אותו נא להציע מחיר בפרטי

תודה

דייב.

DSC02767.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראתה ברחובות - נראית במצב לא רע.

מנוע דיזל ולפי דעתי הרכב למכירה במחיר די מופרז

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע דיזל ולפי דעתי הרכב למכירה במחיר די מופרז

רוב ואפילו כמעט כל רכבי האספנות העומדים למכירה באתר יד 2 עומדים למכירה במחירים מופרזים עד מנותקים מהמציאות. מאותה סיבה הם עומדים למכירה שנה , שנתיים ויותר.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב ואפילו כמעט כל רכבי האספנות העומדים למכירה באתר יד 2 עומדים למכירה במחירים מופרזים עד מנותקים מהמציאות. מאותה סיבה הם עומדים למכירה שנה , שנתיים ויותר.

לצערי הגדול אתה צודק.

אמנם המחירים נקבעים ע"פ חוקי היצע-ביקוש וההערכה של כל בעלים של מכוניתו אך רוב הרכבים מוצעים למכירה במחירים של למעלה מ30K שקלים.

אישית, אני מחפש כבר כמעט שנה מיני במצב סביר בתקציב של ~15K אך הפרטים שיצא לי לראות היו במצב שהייתי חייב להשקיע עוד כ15K שקלים רק להביא אותם למצב שהם עוברים טסט (לא תצוגה ולא נעליים).

האבסורד הוא שלדעתי האישית מי שמפסיד מהמחירים האלו הם בעלי רכבי האספנות בעצמם.

מצב שבו יהיו יותר ויותר אנשים ש"נכנסים" לתחום ועל הדרך מגשימים חלום יכול לתרום רק לבעלי המועדונים הקיימים.

עוד אנשים =עוד כוח לקבוצה!!!-האינטרס של כולכם הוא שיותר ויותר אנשים יכנסו לתחום.

כבר למעלה משנה אני קורה על ההרפתקאות שלכם בנסיונות ייבוא חלקים או קשיים בירוקרטיים שונים (זלטין וחבורתו עלו פה יותר מכמה פעמים) ואני כמה דברים הייתם יכולים להשיג עם כוח קנייה והשפעה של קבוצה גדולה של אנשים ולא קצובה קטנה של אנשים עמידים/מכונאים/יורשים.

אם זה הקלות במכס או קבוצות קנייה וייבוא או הכרה ועזרה מטעם אלו ששלחנו כולנו לכנסת ע"מ לשרת אותנו.

.......

לצערי נכון להיום התקציב הקיים ברשותי ומותיר לי רק לקרוא בשקיקה את שלל הסיפורים ולהזיל ריר על התמונות שלכם בתקווה שאפול על "מציאה".

Sha is a sound within a word...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הגדול אתה צודק.

אמנם המחירים נקבעים ע"פ חוקי היצע-ביקוש וההערכה של כל בעלים של מכוניתו אך רוב הרכבים מוצעים למכירה במחירים של למעלה מ30K שקלים.

אישית, אני מחפש כבר כמעט שנה מיני במצב סביר בתקציב של ~15K אך הפרטים שיצא לי לראות היו במצב שהייתי חייב להשקיע עוד כ15K שקלים רק להביא אותם למצב שהם עוברים טסט (לא תצוגה ולא נעליים).

האבסורד הוא שלדעתי האישית מי שמפסיד מהמחירים האלו הם בעלי רכבי האספנות בעצמם.

מצב שבו יהיו יותר ויותר אנשים ש"נכנסים" לתחום ועל הדרך מגשימים חלום יכול לתרום רק לבעלי המועדונים הקיימים.

עוד אנשים =עוד כוח לקבוצה!!!-האינטרס של כולכם הוא שיותר ויותר אנשים יכנסו לתחום.

כבר למעלה משנה אני קורה על ההרפתקאות שלכם בנסיונות ייבוא חלקים או קשיים בירוקרטיים שונים (זלטין וחבורתו עלו פה יותר מכמה פעמים) ואני כמה דברים הייתם יכולים להשיג עם כוח קנייה והשפעה של קבוצה גדולה של אנשים ולא קצובה קטנה של אנשים עמידים/מכונאים/יורשים.

אם זה הקלות במכס או קבוצות קנייה וייבוא או הכרה ועזרה מטעם אלו ששלחנו כולנו לכנסת ע"מ לשרת אותנו.

.......

לצערי נכון להיום התקציב הקיים ברשותי ומותיר לי רק לקרוא בשקיקה את שלל הסיפורים ולהזיל ריר על התמונות שלכם בתקווה שאפול על "מציאה".

שלום.

אתה לא צודק אלה אולי אתה רוצה קאדילק שנת 1958 בה 20.000 ש"ח אז אתה צודק

לעומת הקאדילק יש הרבה מכוניות במחירים נוחים למשל יש לי רנו 12 שנת יצור 1973 למכירה במצב נדיר אם טסט למכירה

וכול המחיר הוא 15.000 ש"ח.

אם אתה באמת רצני צור איתי קשר בפרטי ומהר מאוד יהיה לך רכב אספנות נהדר.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15000 אלף ש"ח זה תקציב יפה מאוד לקניית רכב אספנות במצב נסיעה עם טסט,

מקסימום חפש רכב פחות "נחשק" מהמיני שאתה מחפש.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...