Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פריקה,תסכול,הרבה שקר. ולבית המשפט.

שימו לב! השרשור הזה בן 4454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער שזה ארוך, אבל לפחות אני שמח שיש לי איפה לכתוב.

עמדתי עם רכבי, מצאתי חניה פוטנציאלית וחיכיתי(אנכית אליה-לפי החוק) שרכב X יצא ממנה.

באותו זמן רכב Y שהיה בשורה ממול(אנכית אליי) התחיל לנסוע רוורס.צפרתי לו וזה לא עזר,

ראיתי כבר איך החלק האחורי שלו הולך להיכנס בדלת הנהג ואחר כך בי.

הוצאתי יד מהחלון ונקשתי לו בחוזקה על הבאגז' שיעצור, אבל זה לא עזר והוא המשיך לנוסע רוורס.

מחשש שיפגע ברכב ואחר כך בי, לחצתי על הגז, לצערי הוא כבר נגע בי והתוצאה: עפתי קדימה ופגעתי במעקה.

הנזק: החלק הימני קידמי של הרכב "נאכל", מהירות הפגיעה הייתה מזערית[מאפס עד הפגיעה לקח שניה אחת או פחות(מרחק של 2-3 מטר.)]

בכתב ההגנה, שלהערכתי מנוסח בידי עורך דין(בנו):

נכתב שנהגתי במהירות מופרזת, ושהוא נסע אחורה ברוורס, ואני כתוצאה מהמהירות המופרזת שנסעתי בלמתי בחוזקה ונכנסתי במעקה.

שקר לא היה ולא נברא! איזו עלילה, אייך הדברים שונו ב360 מעלות.

כתב ההגנה מסכם שיש לי רכב ישן, ואני חולב ממנו כספים ומתעשר על חשבונו וכו'.

כתב ההגנה הוא שקר אחד גדול.

הרכב שלי שמור בקנאות מבחינה חיצונית, ללא עיקומי פח או שריטות.

ולחשוב שפינקתי את הרכב שבוע לפני כן במספר שעות מכובד, בפוליש ואחר כך ווקס בעזרת ידיי.

תיקנתי את הרכב על חשבותי ונכון לעכשיו אנחנו נפגש בבית המשפט.

חשוב לציין שהרכב הוכנס לתיקון עוד באותו היום וזה כי היה חשוב לי שהוא יתוקן לפני סוף חופשת הסמסטר.

אז למה לשקר? למה אני צריך להדפק ולשלם מהכיס שלי?

זה מתסכל אותי, אני חושב על זה המון. בבית,בלימודים,בלילה במיטה. לא יודע אם הגורם זה התאונה או חוסר ההגינות.

התביעה על סך 6K, שזה נטו תיקון הרכב+שמאי(כמובן קבלות שמוכיחות זאת).(אין ביטוח מקיף)

טעות 1: הייתי צריך להמשיך לעמוד ולספוג את המכה-לבלוע את הגלולה המרה, אבל חששתי שהוא יפגע גם בי ולא רק ברכב.

טעות 2: לא ביקשתי את הפרטים של רכב X ואדם נוסף שהיו מחוץ לרכב וראו הכל. כי פשוט הנהג אמר שהוא מצטער ושיהיה בסדר.

לצערי ישנו עד אחר שעובד שמה וראה את המיקרה אבל לא מוכן להגיע לבית המשפט.

אז נכון לעכשיו, שאין לי את אותו העד. זה פשוט מילה שלי+תמונה מהזירה+הערכת שמאי מול מילה שלו, ושופט אחד.

לא יודע אם זה חשוב וחלילה שלא יקרה מצב שאני מזלזל בגילו.הנהג הוא מעל גיל 75.

כשהסוכן שלי יצר קשר עימו ובני משפחתו לבירור הפרטים(מיד לאחר התאונה) בנו טען שאביו אדם מבוגר וחולה ולמה אני נטפל אליו.

השמח לדעתכם בנושא השרשור. הסיכויים שלי להוכיח את טענותי, האם להייעץ עם עוך דין? וגם על דברים שעליי לשים לב ולקחת לצומת ליבי בזמן האירוע.

למכירה: AR.DRONE

גודש :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתב ההגנה, שלהערכתי מנוסח בידי עורך דין(בנו):

אז למה לשקר? למה אני צריך להדפק ולשלם מהכיס שלי?

זה מתסכל אותי, אני חושב על זה המון

למה לשקר?

כי ככה עורכי דין עובדים.

יעשו הכל כדי להוציא את הנאשם שלהם חף מפשע.

אם יש לך ליכולת לקחת עורך דין כדאי מאוד להעזר בו.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שלא קיבלת תביעה נגדית כנראה שלא היה נזק אבל יותר סביר שהבן שלו הוא לא עורך דין.

לפי התאור אין מחלוקת על העובדה שהוא נסע רוורס.

אתה יכול להיות רגוע בכל תאונה הצד שצריך לשאת בנזק טוען שהצד השני נסע מהר מדיי.כמובן שאתה יכול להפריך את הטענה הזו דיי בקלות .

בכל אופן סביר להניח שהשופט יפסוק על דרך הפשרה ויחלק את הנזק על שניכם כשאופן החלוקה יבטא את התרשמות השופט מהעדויות.

מאוד יכול להיות שהשופט יחליט שהנזק יתחלק חצי חצי ואז תקבל רק מחצית מהנזק. השופט גם יכול להחליט על כל חלוקה אחרת של הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מחלוקת על העובדה שהוא נסע רוורס,

הוא טוען שנכנס עם רכבו לחניה,שילב לאחורי, "ווידא" שאין רכב, ונסע לאחור לצורך ישור רכבו.

לא קיבלתי תביעה נגדית, הוא מכחיש את המגע בינינו, וטוען שנסעתי במהירות מופרזת בחניון.

אכן הקלטה הייתה מוציאה את האמת לאור, עוד טעות שלי.

אין ספק שהמחשבה להיות נוכח בבית המשפט גורמת לי לפרפרים בבטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מחלוקת על העובדה שהוא נסע רוורס,

הוא טוען שנכנס עם רכבו לחניה,שילב לאחורי, "ווידא" שאין רכב, ונסע לאחור לצורך ישור רכבו.

לא קיבלתי תביעה נגדית, הוא מכחיש את המגע בינינו, וטוען שנסעתי במהירות מופרזת בחניון.

אכן הקלטה הייתה מוציאה את האמת לאור, עוד טעות שלי.

אין ספק שהמחשבה להיות נוכח בבית המשפט גורמת לי לפרפרים בבטן.

ההליך הוא מאוד פשוט

תברר איפה יש באזור שלך בית משפט לתביעות קטנות ושב באולם מספר שעות . בד"כ שעות הדיונים הם בשעות הבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע רעיון טוב, אבל לצערי יום הלימודים שלי לא מאפשר לי ללכת בשעות הבוקר.

שאלה נוספת, האם מתקיימים משפטים אחר הצהריים?

המשפט הוא בבוקר, כלומר אני מפסיד יום לימודים. יש אפשרות לדחות אותו לאחר הצהריים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע רעיון טוב, אבל לצערי יום הלימודים שלי לא מאפשר לי ללכת בשעות הבוקר.

שאלה נוספת, האם מתקיימים משפטים אחר הצהריים?

המשפט הוא בבוקר, כלומר אני מפסיד יום לימודים. יש אפשרות לדחות אותו לאחר הצהריים?

המשפט יארך רבע שעה ואם תדברו יותר מדיי חצי שעה .

תגיע בזמן שנקבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...