Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש חב' ביטוח שלא שואלים הרקורד?

שימו לב! השרשור הזה בן 4517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני באמצע לברר על ביטוח מקיף לרנו לוגאן, ההצעות זה בין 3000-7500 ש"ח (מוזר, לא?)

הסוכן שנתן לי ההצעה הכי זולה, לא שאל אותי בכלל אם היה לי תביעות וכד'.

השאלה האם יש חברת כאלה שזה לא מעניין אותם, או שזה חשוד שהסוכן עושה איזה קומבינה, ואח"כ אם נצטרך לביטוח יהיה לי בעיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הוא לא שואל, אבל בסוף אתה חותם

תבדוק מה הוא סימן לפני שאתה חותם. אולי הוא סימן שעברך נקי + וותק נהיגה וכו' שאין כל קשר בינו למציאות

אתה חתמת = אתה נושא באחריות לאמיתות הרישום.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי בדיוק המקרה הנ"ל.

הסוכן מניח שאין תביעות כי כנראה לרוב אין תביעות.

נותן הצעת מחיר זולה.

הלקוח מקבל לחתום על ביצוע הביטוח והצהרה שאין תביעות.

פה יכולים לקרות 3 דברים:

1. הלקוח לא שם לב וחותם - הסוכן קיבל את העמלה שלו, והלקוח רכש פוליסה שברגע האמת לא תגן עליו.

2. הלקוח שם לב, הסוכן אומר "אה, יש לך תביעות, יעלה לך בעצם 6000 שקל", הלקוח משלם כי אין לו ברירה כי גם המבטחים האחרים תקעו מחיר בשמיים.

3. הלקוח שם לב, ובוחר לא לבצע דרכו את הביטוח (לא נורא, גם ככה זה לא לקוח כזה רצוי אם הוא "שור נגח")

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הלקוח לא שם לב וחותם - הסוכן קיבל את העמלה שלו, והלקוח רכש פוליסה שברגע האמת לא תגן עליו.

האם זה באמת ככה, שברגע שצריכים הביטוח אז נחשב כאילו שאין בכלל ביטוח?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שחברת הביטוחמן הסתם תטען כעמדת פתיחה.

אם תתבע אותה אז אולי יתברר אחרת.

בעיקרון, מבחינה חוקית אם אף מבטח לא היה מבטח אותך במחיר סביר אז התשובה היא כן- זה נחשב שאין ביטוח.

אם יתברר שניתן היה לבטח אותך במחיר מסויים גבוה יותר, אז ייקבע שהיה ביטוח חסר והפיצוי יחושב יחסית.

כמובן תיתכן גם טענה של חברת הביטוח שניסית להונות אותה בחתימה על הצהרה כוזבת, ואז תצטרך להראות שזה נעשה בתום לב (ולא בטוח שזה יהיה פשוט)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי אותו, "האם לא משנה אם היה לי תביעות?" הא ענה "אני יודע שהיה לך תביעה אחד (כי הפוליסה היה דרכו) וגם בסכום קטן וזה לא משנה" אמרתי לו "שאני לא חותם , שלא היה לי תביעות" הא ענה "אתה לא חותם כלום, הפוליסה יגיע אליך הביתה בעוד כמה ימים"

סגרתי וזהו.

נשמע שהכל בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה גם לי באוטו הקודם. סוכנות ביטוח גדולה נתנה לי הצעת מחיר הכי זולה למרות שאמרתי להם שהיה לי עבר ביטוחי עם תביעות גוף ורכוש. בסדר בסדר בסוף שילמתי כפול לאותו הסוכן כי לא היה לי זמן להתעסק עם חיפוש סוכן חדש. מסקנה: שיטת המצליח עובדת גם אצל סוכני הביטוח. בהחלט קיים מקום לבדוק את הנושא לעומק!

Nissan Note Acenta 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה גם לי באוטו הקודם. סוכנות ביטוח גדולה נתנה לי הצעת מחיר הכי זולה למרות שאמרתי להם שהיה לי עבר ביטוחי עם תביעות גוף ורכוש. בסדר בסדר בסוף שילמתי כפול לאותו הסוכן כי לא היה לי זמן להתעסק עם חיפוש סוכן חדש. מסקנה: שיטת המצליח עובדת גם אצל סוכני הביטוח. בהחלט קיים מקום לבדוק את הנושא לעומק!
מה זה גם? אצלי לא היה ככה, אני שילמתי בסוף המחיר הכי זול בשוק (3000 ש"ח).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה גם? אצלי לא היה ככה, אני שילמתי בסוף המחיר הכי זול בשוק (3000 ש"ח).

או שנפלת על סוכן גבר או שלא קראת את האותיות הקטנות. גם אני יכולתי בזמנו לשלם 3000 שח ואפילו פחות ולנסוע בלי כיסוי של הביטוח אבל במקרה כזה אני הייתי יוצא מפגר אם חס וחלילה היה קורה משהו. מזמן למדתי שאין ניסים בכל מה שקשור לכסף. כולם רוצים להרוויח ועל איזה שיטת שיווק מלוכלכת אתה נופל זה רק עניין של מזל! בכל מקרה פותח השרשור צריך לבדוק את הדברים לעומק לפני שהוא חותם.

Nissan Note Acenta 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...