Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ה-חוק עליו חלמנו

Turbo HKS
שימו לב! השרשור הזה בן 7276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא באמת לא עבר קריאה ראשונה!!!???לפי מה שאפשר להבין הוא רק אושר לקריאה ראשונה כלומה צריך להצביע עליו... כן או לא לא מבין!

מה הולך פה?

התשובה בשאלה עצמה. :roll:

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמע אחי .. אני לא יודע ,זה מה שאני זוכר שאמרו פעם בשיעור אזרחות.....

עכשיו אני עולה ל-י'

זה מסביר הכל...

בחטיבה לא לומדים כלום.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו, לאחר שהתעדכנתי, הנה האמת:

החוק אושר בוועדת הכספים בקריאה טרומית, הקריאה הראשונה מחר. כאשר מוסכם על הממשלה כי מה שנקבע בוועדה מתאים ויש רוב מספק בשביל להעביר את החוק (שום דבר לא בטוח, אבל בואו נגיד 99%). קריאה שניה ושלישית? מי יודע. בתקווה תוך מספר חודשים. אבל זו עדיין התקדמות גדולה מאוד.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אחרי שבררתי את הנושא - ובדרך הספקתי להטעות מספר אנשים (מצטער - רוני), להלן הפרטים היותר מדוייקים:

1. החוק עבר היום את המכשולים הנדרשים בועדת הכספים ואמור לעלות לקריאה ראשונה בשבוע הקרוב - יש פרק זמן מוגדר בו הדברים חייבים להעשות לפי הנהלים.

2. לאחר קריאה ראשונה בשבוע הקרוב, החוק יחזור לדיונים והתאמות - ישנם נושאים לא סגורים כמו עונשים לעובר על החוק, עניין הביטוח שלא מוסדר בחוק עדיין וכו'.

3. מייד לאחר פגרת הקיץ, בהנחה שממשלת שרון מחזיקה מעמד, יובא החוק לקריאה שנייה ושלישית (בד"כ נעשות מייד אחת לאחר השנייה ) ואז בעקרון החוק נכנס לתוקף מרגע שיפורסם ברשומות.

4. השר או השרים הממונים (תחבורה וחינוך/ספורט) יצטרכו להתקין תקנות מתאימות כמו: אגרות, ניירת, הובלה, פיקוח וכדומה.

לפי מה שאני יודע, רוב הדברים הללו כבר סגורים ומתואמים בין כל הגורמים, איפה שיש עדיין בעיות ילכו לפי ה FIA. יש רצון אמיתי להעביר את החוק הזה מצד כל הגורמים המעורבים כולל חברי הכנסת העוסקים בנושא. אם הכל ילך כשורה - בשאיפה עוד השנה ואולי מהר מכפי שאנו צופים - יהיה לנו חוק לספורט מוטורי שיאפשר תחרויות כמו: ראלי, ראלי ספרינט, אופנועים ומירוצי מסלול( עדיין לא פורמולה 1 - אבל בהחלט מירוצי מסלול קצרים).

זהו, זה מה אני יודע כרגע....

אם אדע עוד - אוסיף פה בשירשור.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח...

ראלי אמנם נשמע טוב, אבל מירוצי מסלול...

לנהוג בקורבט C5R :D

:roll: (מותר לחלום..לא?)

תודה לכל מי שעדכן.

אמן ואמן יכנס חוק בחודשים הקרובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

זהו פרי עמלו של אביגדור ליברמן שלצערנו לא זכה ליראות את עבודתו

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

מה ,הוא נפטר ? איפה ? מתי ? מה ? למה לא הודיעו ? :shock:

לא עבודה של ליברמן ולא נעליים , כדי לא להיכנס לויכוח פוליטי אני אמנע מלכתוב את דעתי עליו (וכדי שהמחק לא יעבוד הימנעו גם אתם), אבל בוא ניצמד רגע לעובדות , ונזכור שהנ"ל הוא הצעת חוק פרטית של חה"כ אהוד ראצבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

מה ,הוא נפטר ? איפה ? מתי ? מה ? למה לא הודיעו ? :shock:

לא עבודה של ליברמן ולא נעליים , כדי לא להיכנס לויכוח פוליטי אני אמנע מלכתוב את דעתי עליו (וכדי שהמחק לא יעבוד הימנעו גם אתם), אבל בוא ניצמד רגע לעובדות , ונזכור שהנ"ל הוא הצעת חוק פרטית של חה"כ אהוד ראצבי.

בלי ויכוח פוליטי כמו שאמרת אבל אביגדור ליברמן לפחות דיבר על הנושא והכניס אותו למודעות מה גם עוד כמה מחברי סיעתו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי ויכוח פוליטי כמו שאמרת אבל אביגדור ליברמן לפחות דיבר על הנושא והכניס אותו למודעות מה גם עוד כמה מחברי סיעתו...

כמו כמעט כל שר תחבורה לפניו... יש הבדל עצום בין לדבר ובין לעשות. נורא קל לזרוק לאוויר "כן, בטח, ברור שאני רוצה ספורט מוטורי!" או אפילו "אני הולך לפעול למען הבאת ספורט מוטורי לישראל!!" ובין לעשות משהו באמת. בשורה התחתונה הוא לא עשה כלום (לא רק בתחום הזה, דרך אגב, הוא לא עשה כלום בשום תחום שקשור לתחבורה - פשוט בושה)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7276 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...