Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה יום עצוב לתחום שלנו - סאונדסטורם סוגר

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 4575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי פורום אודיו.

אני יודע שיש פה חברים שישמחו במקום להבין את המשמעות של הכותרת הזו.

אני מבקש ממנהלי הפורום למחוק כל תגובה עויינת להודעה זו.

יום שישי לפני שבועיים קיבלתי שיחת טלפון שמאוד העציבה אותי מסמיון (שמעון) קוסטיק הלא, ידוע כבעלים סדנאת SOUNDSTORM האגדית בתחום.

לצערי, נודע לי שלאחר 12 שנות פעילות סנדאת סאונדסטורם סוגרת את שעריה סופית - מתישהו כנראה במהלך חודש ספטמבר.

ההיכרות שלי עם שמעון מתחילה משנת 2001 בערך עוד מימיי פורום אחר שנסגר, פורום קדום לא פחות שהיה מנוהל ע"י חבר קרוב של שמעון ומשם בעצם פגשתי באחד מהמורים הכי גדולים שלי בתחום האודיו, סאונד ובסופו של דבר חבר.

לאורך השנים וגם עכשיו אני שומר על קשר עם שמעון ומידי פעם לפעם קופץ לבקר ולאיזו כוס קפה בסנדא שלו.

תמיד, אבל תמיד תמיד - גם אם אין מכוניות בסדנא - תמיד יש מוזיקה, מוזיקה שלא שומעים כמעט בשום מקום אחר וסאונד ייחודי.

ניגשתי לסדנא לו לפני שבועיים לבקר אותו ולשמוע מה בראשו לגבי עתידו

מה אני אגיד לכם - כשנכנסתי לסדנא, בשבילי זו כמו לחזור לגן ילדים, לגן שעשועים קסום - אני תמיד מרגיש כמו ילד, סקרן, רעב כשאני רואה את הדברים שהוא עושה.

קבלים, נגדים, סלילים, שנאים פשוט זרוקים על הריצפה, כל מיני חלקי קרוסים מאוד לא טריוויאליים שרק אלוהים יודע מאיזה חלק הם נלקחו ולאיזו מטרה הם נבנו.

והסאונד - הסאונד - בקצה המרוחק של הסדנא יש כורסא שמולה מגבר נורות ישן משנות ה60 וסה"כ שני רמקולים של מוראל חמש ורבע אינש וטוויטר מעליהם

והסאונד פשוט לעוף לקיבינמט! איזה באס, איזה פירוט, איזה עומק איזו תמונה מדהימה - לשבת שם שעות ורק לשמוע דיסק אחרי דיסק אחרי דיסק.

אחרי 12 שנים שמעון מסביר לי שפשוט אין לו יותר טעם להחזיק את הסדנא פתוחה והוא מתכוון להמשיך הלאה - כרגע לא יודע איך ולאן אבל לא נשאר בתחום.

הוא הראה לי איזה אוצרות נשארו לו במחסן של הדברים המיוחדים יותר - נדהמתי לגלות סט שלם - מערכת שלמה של רמקולים

של לא פחות ולא יותר מסוני XES!!!

שני סאב וופרים, שני וופרים, שני ריבונים - פשוט חלום רטוב של כל אודיופיל

ראיתי שם סאבוופרים של JBL עם עומק התקנה אפסי לסאב באותה תקופה שפשוט היו ספינות הדגל של JBL ולמען האמת - הם לא עושים אותם ככה יותר - פשוט מדהים.

ועוד ועוד - יחידות ראש עם אות מקור שיכולה לגרות את הדמיון שלכם בלהבין על איזה רמות מדובר כאן וכך הלאה וכך הלאה

מה שכואב זה שסאונדסטורם לא היה מסוגל להתרגל למנטליות הישראלית וגם המנטליות הישראלית לא היתה מסוגלת להתרגל לסאונדסטורם דבר שהתבטא בסופו של דבר בהתרחקות מהתחום של אודיו לרכב והתעסקות בעיקר בתחום הביתי ובסופו של דבר כשגם שם אין הטעמה - עסק נסגר.

מבחינתי סגירה של סדנא עם כאלו יכולות מהווה סממן רע מאוד למצב השוק.

הרבה דברים רעים אפשר לאמר על איך שהסדנא התנהלה - זה נכון.

אבל גם צריך לזקוף הרבה מאוד דברים לזכותו ולפועלו של האיש, של הסדנא

הוא היה קשור להקמת שתי התחרויות של EMMA בארץ

הוא העביר קורסים לשופטי סאונד

הוא התקין כמה מהמערכות הכי מדהימות שנראו בארץ הזו וחלקן גם התפרסמו במגזינים ברוסיה שזה בהחלט מדהים

הוא הרים ארועים בסדנא שלו בהם היתה חלוקה חינם של אוכל ושתיה

משתתף פעיל במפגשים (בשנים הראשונות)

נמצא מאחורי הקלעים של הרבה מההתקנות שראינו כאן בפורום

חברים - כמו שהתחלתי כך גם אסיים

יום עצוב.

אני לא יכול לפרט פרטים נוספים היות וזו לא הודעה פרסומית אלא הודעה על סגירת עסק, על מקרה עצוב.

אם מי מכם רוצה לקבל פרטים נוספים, אנא, בהודעה פרטית.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני עדיין זוכר את הפרוייקט של המוסטנג שעשו לקראת תערוכת אוטומוטור. רכב מדהים ועבודה לא פחות מזה!.

תמיד נכנסתי לאתר שלהם בשביל לבדוק אם יש עבודות חדשות והתאכזבתי קשות כשלא היו עדכונים.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן ראיתי ביד 2 את הגולף GTI שהוא בנה לה בתא המטען נשר עם עיניים בוהקות - אחת ההתקנות היפות ביותר שיצא לי לראות עד היום.

מה שמצחיק זה שהרכב נמכר במחיר מחירון אבל ההתקנה שנמצאת בו שווה יותר מהמחירון של הרכב - מי שקנה, הרוויח ברמות שהוא לעולם לא יבין.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מינוס גדול ואדום לעולם האודיו לרכב בישראל.

סמיון הינו אמן מוכשר מאוד, על אף היותו שנוי במחלוקת, הוא הוביל לתמורות גדולות בעולם האודיו לרכב, בין אם זה הפרויקטים שהתפרסמו ברוסיה, תחרויות אמה בארץ, פרויקטים בסדר גודל שלא נראה לפני כן, רמת עבודה גבוהה מאוד ועוד.

הייתי רוצה להאמין שבשלב מסוים ובאופן מסוים אנו נראה אותו בחזרה בתחומנו.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מאמין שסמיון לא יצא לפנסיה עדיין, פגשתי אותו פעם אחת והוא עשה עלי רושם של אדם מאוד מיוחד בדרך שלו על הגל שלו.

אני מאמין שהוא יפתיע אותנו יום אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק ההגדרה לסמיון - יש לו את הדרך שלו

אני בהחלט חושב שבעתיד אנחנו נראה אותו בצורה כזו או אחרת שוב בתחום - אולי כתחביב, אולי כעסק צידי

אבל מה שלא יהיה - זה בדם שלו!

אני מאחל לו בהצלחה מכל הלב, לו, למשפחה

למען האמת אני מקווה שהשינוי פאזה הזה בחיים - יוביל אותו שוב אלינו למפגשים, הפעם כחבר ולא כבעל מקצוע.

נחיה ונראה - לבינתיים, התחום הולך אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחום לאט לאט פושט רגל !

מצער לשמוע.

בסופו של דבר עניין הסטריאו יחוסל וישארו רק חברות בודדת עם רכיבים בודדים ,הכול כבר יגיע מהחברה כמו היום(אחת הסיבות שסטריאו כבר מזמן לא תחום עיקרי באבזרי רכב).:-(

אדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...