Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בן אלף זונות - פרצו לי הביתה.

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיץ 99. אני נער בן 12 שבזה הרגע סיים כיתה ו'.

ומה יותר טוב מלשבת בקיץ מול הטלויזיה בלילה (אז לא היה אינטר-טנט, שלא לדבר על מחשב) ולגמור גלידת ווניל שלמה ולהשאיר את החלק של השוקו לבאים אחרי? (או לחלופין - גלידת תות-בננה. אוכל רק את טעם הבננה)

מכוון שהטלויזיה בשיא השקט על מנת לא להעיר את בני הבית.

פתאום אני שומע מעין שריטות כאלה בדלת. אני ניגש לחור ההצצה בשיא העדינות והשקט ורואה שני בחורים בטווח גילאים של 20+.

אני הולך לאבא שלי ואומר לו "אבא! יש מישהו בדלת!" (בלחישה)

שיכור אנדרנלין אני מביא סטירות קטנות וחלשות כאלה לאבא שלי מכוון שהוא מסרב לקום בפעם הראשונה.

לאחר שהוא קם, אני מספר לך בשיא ההתרגשות ובשיא הלחש שיש שני אנשים בדלת.

הוא קם בספרינט מהמיטה. הוציא את אקדח הגלוק 17 שלו. ניגש לדלת והציץ בחור הצצה בדלת.

"עידן! תתקשר למשטרה!" הוא צעק בכוונה. ומיד לאחר מכן נשמע קול דריכה של המסחנית.

יש לציין כי הגנבים שברו שיא חדש בבריחה.

אני ואבא שלי רצנו לחלון על מנת לראות מה עם עושים אחרי הבריחה - הם נכנסו לטנדר סובארו (שהיה שמור במצב טוב) וברחו על נפשם

לא ישנתי כל הלילה. עמדתי על המשמר ליד הדלת למקרה שהם יחזרו. אבא שלי נרדם אחרי 10 דק'. בבוקר אני פותח את הדלת בבוקר בשיא הזהירות. לוקח את העיתון ידיעות. ומגלה של השטיח ישנו כובע גרב של "Nike"

קיבלתי עוד קופאסת גלידת ווניל. לעולם לא אשכח את הטעם הראשון - מתוק, קרמי, פשוט טוב. הרגשתי שאני באמת מישהו מיוחד.

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אכן סיפורים קשים, אולם הרגשתי השתפרה לאחר שקראתי את הפרוזה המשובחת.

לענין הפריצות, הפתרון הוא כמובן מערכת אזעקה שמונעת את האפשרות שתיאלץ להלחם בנרקומנים בתחתוניך. הבעיה היא $$$ שעולה אזעקה טובה. מי שגר בשכירות בד"כ לא רוצה להשקיע את הסכום בדירה שיעזוב.

הפתרון הוא מערכת אזעקה אלחוטית. יש בה ה-כ-ל כולל גלאי תנועה, חיישני דלתות וחלונות, חייגן, שלטים ועוד.אין בה חיווט כלל. הכל עובד על תדר FM . המחיר? 100 $ בארה"ב:

http://www.x10.com/security/homesecurity.htm

יש לי כזו. היא עובדת נהדר וההתקנה פשוטה להפליא. מערכת אלחוטית מקבילה תוצרת הארץ ( visonic) עולה פי עשר.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי..מזכיר לי כשגרתי עדיין בהרצליה בשכירות

אז באותו ערב היינו צריכים ללכת לראות דירה (ככה זה בשכירות כל הזמן עוברים)

בקיצור בערך בתשע-עשר אנחנו חוזרים הביתה עולים לקומה ראשונה מנסים לפתוח את הדלת ומגלים שהיא סגורה על הסוגר ביטחון הזה למעלה ואז שמענו קולות של ריצה...

ואז זה הפך להיות מכוער, אבא שלי (רוסי גדול+נהג משאית+מעוצבן על זה שגונבים לו ת'משכורת+מאוכזב מהדירה שראינו=הסיוט הכי גרוע של כל פורץ) בטיסה רץ החוצה,אני ישר בעקבותיו.

איך שיצאתי אני קולט איזה שחיף אחד רץ כל עוד נפשו בו ואת אבא שלי תופס את הבחור השני (שריצה כנראה לא היתה הצד החזק שלו,על גודל משלמים במהירות) וצועק עלי שאני אעוף משם. כמובן שאני לא עפתי ועמדתי מאובן והסתכלתי איך אבא שלי שבחיים לא ראיתי הולך מכות מרסק את הבן אדם עם כזאת שינאה..ממש הפחיד אותי אז..כל הדרך עד הכניסה היתה מלאה בדם בשיניים ובקרעים מהבגדים של הפורץ המסכן הזה...

הייתי בטוח שהוא הולך להרוג אותו..עד היום הבן אדם שאני הכי פוחד ממנו זה אבא שלי...

אחרי זה הזמינו משטרע אבל הבחור הנחמד החליט לא להגיש תלונה והכל הסתיים די בסדר בסופו של דבר.

אה ומה שנגנב היה פנקס צ'קים שבוטל עוד באותו היום :lol:

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סיפורים קשים, אולם הרגשתי השתפרה לאחר שקראתי את הפרוזה המשובחת.

לענין הפריצות, הפתרון הוא כמובן מערכת אזעקה שמונעת את האפשרות שתיאלץ להלחם בנרקומנים בתחתוניך. הבעיה היא $$$ שעולה אזעקה טובה. מי שגר בשכירות בד"כ לא רוצה להשקיע את הסכום בדירה שיעזוב.

הפתרון הוא מערכת אזעקה אלחוטית. יש בה ה-כ-ל כולל גלאי תנועה, חיישני דלתות וחלונות, חייגן, שלטים ועוד.אין בה חיווט כלל. הכל עובד על תדר FM . המחיר? 100 $ בארה"ב:

http://www.x10.com/security/homesecurity.htm

יש לי כזו. היא עובדת נהדר וההתקנה פשוטה להפליא. מערכת אלחוטית מקבילה תוצרת הארץ ( visonic) עולה פי עשר.

נמרוד

גם לי אזעקה דומה מאוד...

לפעמיים השכנים מיתלוננים שהיא עושה כול כך הרבה רעש שהיא לא נותנת להם לחיות חחח 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי אני גר במקום נידח ששמו שדרות, ואני לא מתמודד עם בעיות כאלה

למרות שכל החלונות שלנו פתוחים וגם לנו יש מרפסת די גדולה אפילו, ואין לנו סורגים על החלונות

אז כל מי שיודע לטפס יכול בכיף להכנס

אבל שדרות זה חור נידח בדרום הארץ שכימעט אף אחד לא מכיר

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי אני גר במקום נידח ששמו שדרות, ואני לא מתמודד עם בעיות כאלה

למרות שכל החלונות שלנו פתוחים וגם לנו יש מרפסת די גדולה אפילו, ואין לנו סורגים על החלונות

אז כל מי שיודע לטפס יכול בכיף להכנס

אבל שדרות זה חור נידח בדרום הארץ שכימעט אף אחד לא מכיר

שדרות אה? חלונות פתוחים מה? תתכונן לביקור :twisted::wink:

הזכרתם לי סיפור קטן.

אני גר בבית משותף, ויום אחד בעודי יושב ורואה טלוויזיה בחדר האורחים אמא שלי צועקת לי בהיסטריה מהסלון "יש פה פורץ!!". מסתבר שהוא נכנס לשכנים, גנב כמה כלי כסף ושטויות אחרות, ואז נבהל ממשהו וניסה לצאת מהחצר שלנו.

אז אמא שלי יושבת בניחותא בסלון, ופתאום גבר שמן וענק עם שק מלא בשלל רץ לו במרפסת האחורית שלנו לכיוון היציאה הצידית (איפה שהמחסן והאוטו).

אני הספקתי רק לקלוט את הצללית שלו ומיד רצתי החוצה דרך דלת הכניסה לרחוב. הייתי בטוח שאתפוס אותו כשהוא מנסה לעבור את השער הצדדי של הבית (שמוביל לחנייה של הרכב) אבל כאן בדיוק טעיתי. לא הערכתי מספיק את היכולת של בנאדם (ענק) שנמצא בהיסטריה. הוא פשוט קפץ מעל לשער בתוך חמש שניות. וזה לא ממש שער נמוך, מה גם שבחלק העליון שלו יש חודים שבוודאי פצעו אותו. כשיצאתי מהשער של הבית כבר ראיתי אותו טס החוצה מהחנייה ומתחיל לרוץ במעלה הרחוב.

כאן ביצעתי את הטעות הטקטית השנייה שלי, והחלטתי לחזור הביתה, לקחת את המפתחות של הרכב ולצאת לרדוף אחריו עם האוטו. כשחזרתי עם המפתחות הספקתי עוד לראות אותו במעלה הרחוב, מרחק של כ-100-150 מטרים, ואז הוא פנה ימינה ונעלם.

עשיתי משהו כמו 10 סיבובים ברדיוס של 10 רחובות מהבית שלי, ולא מצאתי אותו. המוקד הגיע תוך 7 דקות (רעננה... :D ) אבל גם הם לא יכלו לעזור...

ולאישפוז ו-falou - איפה אתם גרים שכל הזמן יש אצלכם בחורות חטובות בנות 17, שיער שטני, עיניים ירוקות, חזה זקור ופטמות? (דרך אגב - אני לא בטוח אבל נדמה לי שרוב הבנות נולדות עם פטמות, כך שזה לא ממש בונוס שלבחורה הספציפית הזאת היו - אלא רק אם היו לה שלוש)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף בן אדם, אני דווקא אשמח ליראות אותך פנים מול פנים

את רוצה גם כתובת שאני יביא לך של הבית שלי

אגב יש גם חיסרון בשדרות. בשדרות אין בחורות כמו אצלכם, ואני נורא אשמח אם תביאו לי כתובת

ז"א נתחלף בכתובות

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שבכל הסיפורים פה,דווקא המספרים וצאים הגיבורים,אלה שרודפים אחרי הפורצים...

ניראה לי במציאות אתם ישר התקשרתם למשטרה וישבתם בשקט...;)

אתה מוזמן להגיע ולהישען לי על הרכב....

:twisted:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מבאס זה....

הידיעה שאתה לא יכול להעניש אותו ( אכן , אני ילד קטן לפעמים )

לפרוץ הוא כבר פרץ .

לקבל עונש על זה הוא לא קיבל וכנראה שגם לא יקבל

זה מזכיר לי את מה שקרה לי לפני כ שנתיים בערך .

פרצו לאחי לרכב ואבא שלי העיר אותי ואמר לי את זה .

בגלל שאני חמום מוח לא חשבתי פעמיים והתחלתי לצרוח עליהם כמו מפגר... במקום להגיע בשקט

בכל מקרה ירדתי במדרגות בקפיצות של 3 מדרגות כל פעם ( זו הדרך המהירה ביותר להגיע למטה חוץ מצניחה )

הייתי יחף , 3 בלילה , גשם שרק הפסיק לרדת ואני רץ אחרי צמד הגנבים

צעקה מאחור אומרת לי שאבא שלי דולק אחרי בניסיון לעזור לי כנראה במקרה של "התקלות" , או שאולי גם לו בא להוציא קצת עצבים...

הסיפור נגמר בזה שתפסנו אותם כי הם ניסו לקצר את הבריחה ע"י זה שהם ניסו ללברוח דרך תחנת המשטרה .

טלפון מהנייד למשטרה מחברת אותי ישר לתחנה הקרובה ואני צורח להם שירוצו החוצה לתפוס את שני הגנבים .

בעודי מגיע , אני רואה אותם בתוך זרועותיהם החסונות של משטרת חדרה...

טוב , לא חסונות אבל בידיהם....

עם הזמן כבר שכחתי את התווי פנים שלהם , ככה שגם אם אני אתקל בהם אני לא אזכור אותם .

לסיום ,

תמיד לישון עם נעלי ריצה ליד הכרית לכל מקרה :wink:

או עם תחתונים ליד ( במקרה של תומר... )

אני חושב שזאת כנופיה שמחפשת אנשים עם באקט בגרסה מוגבלת :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol:

אישפוז-אתה קרוע מהשורש!

גם לי לא ממזמן לפרוץ הביתה,איזה מסומם אחד.....הכלב שלי נבח עליו (כפרה על ג'מבו שלי) ופה זה נגמר(כמעט,לא לפני שעשיתי פיפי במכנסים :wink: ).

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...