Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לפקח עירוני יש סמכות באתר עבודה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

כבר מספר פעמים שאני חונה בתוך אתר עבודה מסומן ומתומרר (שלט כניבה לאתר עבודה) בשטח עירוני.

על פי מיטב ידיעתי, אתר עבודה עובר לסמכות הקבלן ו\או היזם מרגע תחילת העבודה - כלומר השטח הוא פרטי ולכן אין לפקח עירוני סמכות לתת שם דו"ח חניה.

אספתי כבר 3 דוח"ות חניה כאלו, ותמיד צילמתי את הרכב והיכן הוא עומד.

האם כדאי ללכת להישפט או לשלוח מכתב וזהו?

שאלה 2: חניתי בכחול לבן עם תו חניה וכשחזרתי ראיתי שקבלתי דו"ח על חניה באדום לבן. הענין הוא שחניתי בניצב למדרכה והטמבון שלי כיסה את הסימון הכחול (אבן שפה ברוחב מטר), שלחתי מכתב לעיריה והם דחו את הערעור שלי למרות ששלחתי תמונות של הרכב בחניה ושל תו החניה ששמתי. עבר כבר השמן על הבקשה להישפט, הייתי בטוח שהדו"ח יבוטל אז לא מיהרתי. מה ניתן לעשות?

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה ראשונה על מה קיבלת את הקנס סמל עבירה ופירוט שלה מעבר לדף

תשובה שניה אם לא חלפו 30יום מן התשובה של העיריה אתה רשאי לבקש להישפט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה ראשונה - רשום סעיף העבירה 3 , אבל בפירוט מאחור אין מס' סעיף כזה.

אם אני מתייחס למס' הסידורי 3 אזי: "העמדת\החנית את הרכב במקום חניה שלא בתוך השטחים המסומנים"

עדכון מאתמול, שוב חניתי באתר עבודה, סימון אפור על המדרכה, הפקח רשם בעט שהפרעתי לשדה הראיה של משאיות שיוצאות מתוך אתר העבודה - קביל?

תשובה שניה, עברו יותר מ 30 יום. אני בכל זאת אשלח בקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, אני לא קשור לאתר אבל אני חונה באזור כבר 3 שנים בערך.

תמיד יש שינויים במצבת החניה באזור אז מאלתרים.

כל האזור הוא אתר עבודה אבל, וזה אבל גדול - ממול י שמדרכה צבועה בשחור לבן ששם אף אחד לא מקבל דוחו"ת.

אבל תמיד מלא שם, ולאורך ה3 שנים שאני חונה באזור אף אחד לא קבל דו"ח שם.

איך שהוא זה תמיד אותו פקח שרושם לי את הדוחות , אם הוא יפול לי בידיים הוא לא ילך על הרגליים.

כל הדוחות שקבלתי הם באפור בתוך אתר עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...