Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צודק, בגלל זה רשום שאני מסכים שהיא נכונה יותר מבחינה כלכלית, אם אתה כבר מצטט אותי, תקרא מה אתה מצטט.

קראתי אותך, לדעתי לרכב הזה אין הצדקה אם הבחינה אינה רק כלכלית. בעיקרון הייתי הולך על האלטו, אבל הוא פשוט מכוער וספרטני עד ייאוש (לטעמי). בוא נגיד ש 2000 ש"ח אני יכול להצדיק (העלות של הפיקנטו מעל האלטו), אבל 12-14 אלף שח + צריכת דלק הרבה פחות טובה (פיקנטו 1 לעומת 1.2), את זה קשה מאוד להצדיק.

ב 75 אלף ש"ח אפשר למצוא משומשות הרבה יותר טובות מהפיקנטו 1.2, שיעשו צריכת דלק דומה (כמעט כל סופר מיני ששנתיים על הכביש, אפילו תהיה עוד אחריות יצרן). לא ניתן להגיד דבר כזה על הפיקנטו 1.0 במחיר 62 אלף שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באמת? ומה אם אני חייב רכב חדש ויש לי גג את התקציב הזה וכל שאר המיני חלשות לי?

ואם נניח ואני רוצה לקנות קטנה רק כחדשה, יש לי תקציב של עד 80 גג ואני חייב רכב אוטומטי זריז יחסית וטוב יותר מאלטו, מה היית ממליץ לי לקנות?

ונגיד, נגיד שאני מופרע ופער של 17 אחוז בצריכת דלק לא מעניין אותי ובא לי לשלם עוד 12, מה אז?

אגב, זה ממש לא נכון שכמעט כל סופר מיני משומשת אוטומטית פלנטרית עושה צריכה דומה ל-15, יותר נכון להגיד שכמעט אף אחת לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת? ומה אם אני חייב רכב חדש ויש לי גג את התקציב הזה?

ואם נניח ואני רוצה לקנות קטנה רק כחדשה, יש לי תקציב של עד 80 גג ואני חייב רכב אוטומטי זריז יחסית וטוב יותר מאלטו, מה היית ממליץ לי לקנות?

ונגיד, נגיד שאני מופרע ופער של 17 אחוז בצריכת דלק לא מעניין אותי ובא לי לשלם עוד 12, מה אז?

קודם כל אני מדבר על אנשים מיושבים בדעתם (ההמלצה אינה למופרעים) :)

שנית, אם אתה חייב רכב חדש ואוטומטי (לא רובוטי), אז בתקציב של עד 80 גג, באמת אין לך יותר מדי ברירות. מצד שני אולי שווה להתאמץ עוד קצת ולקנות כבר סופר מיני... (למשל סיריון ב 89 אלף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנעתי.

פיקנטו 1L כסופה הוזמנה.

(EX "אולי" יהיה קיים במשלוחים הבאים. מה שמגיע במאי זה רק LX ואין שום אפשרות להזמין EX)

אספקה עד שבוע שני ביוני.

קודנית, מרימי שמשות, חיישני רוורס במתנה. וויתרתי על כולם. שלא ייתעסקו עם הרכב רק שישחררו מהר יותר.

עכשיו רק צריך לבשר את החדשות הרעות לפיג'ו..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנעתי.

קודנית, מרימי שמשות, חיישני רוורס במתנה. וויתרתי על כולם. שלא ייתעסקו עם הרכב רק שישחררו מהר יותר.

עכשיו רק צריך לבשר את החדשות הרעות לפיג'ו..

אתה חייב קודנית לביטוח, וכדאי שמי שיתקין אותה זה היבואן. בקשר לחיישני רוורס ומרימי חלונות - אני מסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

musya, רכבים עד 100K בערך רוב הביטוחים לא ידרשו קודנית.

והקודנית שהם מתקינים היא במיקום זוועתי ליד תיה"ל. לא בכיף שלי שיפרקו חצי אוטו בשביל זה. (ואי אפשר לבקש מיקום אחר..)

meir240, שבוע הבא לצערי. אבל הסכימו להתניע את רכב התצוגה ככה ששמעתי אותה גם בסל"ד גבוהה קצת..

צ'מע. הייתי סקפטי. גם אני סובל מתסמונת המשפחה שאומרים שקיה זה לא רכב.

נכנסתי לסוכנות ויצאתי עם תובנות. עכשיו רק צריך לשכנע את אבא שלי =]

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח מעניין אם השרשור הזה יעקוף את שרשור הספארק המפורסם.

מה שכן אני רואה שהפיקנטו נכנסת חזק מאוד, אולי פיג'ו הצליחו להנצל קצת עם יום המכירות ל75 אבל מעניין מה גורלו של הספארק יהיה...

אני צופה הורדת מחירים דרמתית של האלטו עוד מעט.

שוק המיני נהיה הרבה יותר מעניין עכשיו.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי טלפון וב-25 לחודש האונייה בארץ. אבל אני עדיין לא סגור על הצבע. אין קטלוג צבעים נורמלי? איך אפשר ככה?

גם אני כמוך בבעיה, אין איך לראות את הצבעים.

יש באתר שלהם קטלוג אבל ממש לא מדוייקים הצבעים...

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכי קרוב שמצאתי:

http://4topcarscoop.blogspot.com/2011/03/new-kia-picanto.html

http://carscoop.blogspot.com/2011/01/2012-kia-picanto-hd-photo-gallery-and.html

חום, לטעמי, נראה ממש טוב. אני שלם עם הצבע.

בנוגע לחבילת אבזור בסוכנות לא שמעו לא כזה דבר. יצרתי קשר עם הסוכנות המרכזית, הבטיחו לחזור ולא חזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ChemGuy85, קשה בלי קטלוג.. אין מה לעשות. הלכתי על מה שראיתי וזה הכסוף-בהיר-מטאלי שיש בתצוגה. כחול יפה אבל לא זמין, שחר ריסקי מדי בלי לראות.. אז כסף בהיר

לגבי הEX לידנית - היא בדקה מולי עם הסוכנות המרכזית. אין למשלוח הקרוב בוודאות.

**אולי** למשלוחים הבאים.

ידיות ניקל וצביעה למראות בצבע הרכב הציעו לי ב500 שח + מע"מ שניהם.

מה חסר? חישוקים קלים? לא סיפור.

TimorY, בחדרה (שלומי 2000) עד כמה שאני עוקב אחרי השרשור הזה - מציעים בערך אותו דבר (מרימים+חיישנים+קודנית מתנה) אצל כולם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר הבהירות הזה בנוגע לגירסת ה EX לידנית ממש מעצבן.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמוך בבעיה, אין איך לראות את הצבעים.

יש באתר שלהם קטלוג אבל ממש לא מדוייקים הצבעים...

ממליץ לראות את הצבעים בקטלוג הבינלאומי, ולא בקטלוג באתר הישראלי

קישור

החברה הזמינה טיטניום:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4762 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...