Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הציעו לי 4 צמיגים של חברת lassa bridgestone ב 1400 שקל שווה?

ohad69
שימו לב! השרשור הזה בן 4791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שילמתי 1200 ש"ח עם צמיגים של ברידג'סטון כולל הרכבה איזון וצביעת ג'אנטים בצמיגי המלך שלמה באשדוד(במתחם סובארו אולימפיה)

הצמיגים האלה מעולים אחת החברות הכי מומלצות ניסיתי להחליק איתם בגשם אפילו על רטוב יש אחיזה מסויימת בקרקע הם גם לא נישחקין מהר הם אצלי בסביבות ה 3 חודש והם עדין נראים מהחנות ואני נוסע ועושה דיי הרבה שטויות חח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמתי 1200 ש"ח עם צמיגים של ברידג'סטון כולל הרכבה איזון וצביעת ג'אנטים בצמיגי המלך שלמה באשדוד(במתחם סובארו אולימפיה)

הצמיגים האלה מעולים אחת החברות הכי מומלצות ניסיתי להחליק איתם בגשם אפילו על רטוב יש אחיזה מסויימת בקרקע הם גם לא נישחקין מהר הם אצלי בסביבות ה 3 חודש והם עדין נראים מהחנות ואני נוסע ועושה דיי הרבה שטויות חח

המחיר שלו קצת יקר אתה אומר?

אז כניראה שהוא באמת לא דיבר סתם שהוא אמר שאלה צמיגים מעולים ולא סינים מעפנים, וכמובן שהמחיר כולל התקנה והכל..

אני חושב לצבוע את הג'אנטים המקורים של הרכב כי קניתי טסות יפות והצבע של הגאנט גמור ומלא חלודה, יש לי צבע כסף ניקל כזה וגם הטאסות שלי בצבע ניקל, וגם יש לי צבע שחור ספרי כאילו שחור, באיזה צבע כדי לי לצבוע? שחור או כסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LASSA BRIDGESTONE מה זה הדבר הזה,מאיפה המצאת את זה? LASSA צמיגים טורקיים זבל, לא שווים את הכסף. במידה הזאת צמיגים סבירים לא עולים יותר מ-300 ליחידה. תעשה את החשבון אתה.

ברידג'סטון היא אחת מחברות הצמיגים הגדולות והטובות בעולם (מייצרת הצמיגים למכוניות הפורמולה 1).

והמחירים בהתאם..

בהתאם לפורמולה I ?

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LASSA BRIDGESTONE מה זה הדבר הזה,מאיפה המצאת את זה? LASSA צמיגים טורקיים זבל, לא שווים את הכסף. במידה הזאת צמיגים סבירים לא עולים יותר מ-300 ליחידה. תעשה את החשבון אתה.

לא יודע הוא אמר לי לאסה ואחריזה BRIDGESTONE מוזר, נשמע כאילו הוא אמר את זה כשם אחד.

בכל מקרה אם ה BRIDGESTONE האלה באמת טובים אני מאמין שאני יהיה יכול להוריד אותו במחיר ל 1200 שקל לפחות ל 4 צמיגים,

ויש הבדל במחירים של גדלי הצמיגים לא? כי הצמיג שאני צריך הוא למספר 185/60/14, כמה אמור לעלות 4 צמיגים כאלה של BRIDGESTONE ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה LASSA.

אני נותן לך רשימה ארוכה של צמיגים איכותיים במידה שלך + מחירים.

תעשה סקר פנצ'ריות, בטח תוכל למצוא גם מחירים יותר זולים לאותם הדגמים.

תעשה לעצמך טובה, לפני שאתה מרכיב, תבדוק תאריכי ייצור של הצמיגים (מודפסים על הצמיג בצורה של 4 ספרות: שתי ספרות של מספר שבוע+שתי ספרות של שנה). אל תקנה צמיגים בני שנה+.

וב 1400 ש"ח אתה יכול לקנות 4 צמיגי KLEBER DYNAXER HP2 עם קוד מהירות H .

http://www.tires4u.co.il/?search=1&iGarageID=&ar=1&r=14&a=60&s=185&sc=&mm=18&mm=27&mm=5&mm=50&mm=6&mm=26

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...