Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורידו לי ק"מ באוטו מה עושים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייי...

קניתי רכב מחברה גדולה ומוכרת, עשינו חוזה מסודר והכל..

כששלחו לי את הרישיון העדכני על שמי,הופיע שבתאריך מסויים (לפני שקניתי את הרכב) היה ק"מ 92000 ואני קניתי ב-70.

בנוסף, יש לי דוח טיפולים לרכב (שהם מסרו לי) ואין בו שום נורות הזהרה.

אם אין לזה שום הסבר הגיוני אחר אז הורידו לי ק"מ ברכב.

האם לזה שזו חברה מוכרת יש משמעות? ומה ניתן לעשות?

אשמח לתגובה,

תודה ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרישומי ק"מ של הרישוי לא ממש מצטיינים בדיוק שלהם.

כבר ראיתי שמגיעים לאנשים רשיונות עם כל מיני דברים מוזרים כגון 2.5 מיליון ק"מ במקום 150 אלף.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרישומי ק"מ של הרישוי לא ממש מצטיינים בדיוק שלהם.

כבר ראיתי שמגיעים לאנשים רשיונות עם כל מיני דברים מוזרים כגון 2.5 מיליון ק"מ במקום 150 אלף.

ראיתי טעויות אבל לא כאלה היה במקום 150000 היה 1500000 הטעות לא היית הספרה הראשונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שקנית את הרכב על פי הקילומטרז' שהוצג לך, חובת ההוכחה לגבי אמינות נתון זה היא על המוכר.

אינך יודע בודאות אם הייתה טעות ברישום או זיוף.

האם במועד רישום הקילומטרז' היה הרכב בבעלות המוכר?

האם בחוזה נרשם הקילומטרז' של הרכב?

פנה אל המוכר ודווח לו על הממצא שבידך. אם לא יהיה לו הסבר טוב, אתה רשאי לתבוע אותו על הטעייה ואפילו לבקש ביטול של העסקה.

האם מדובר בחברה שעיסוקה סחר רכב? לחברה כזו יש חובת גילוי נאות וכל הטעייה שלה היא עבירה פלילית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בחברה המספקת שירותי השכרה וליסינג, אני קניתי רכב ליסינג מחברה זו.

ואכן בעת רישום הק"מ הרכב היה בבעלות חברה זו ואכן יש רישום לק"מ בחוזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הבלתי משפטית יש לכאורה עילה לתביעה.

אתה יכול לנסות לקבל פיצוי כספי או לתבוע ביטול של העסקה, הכל כמובן בהתאם לרצונך וליכולת המיקוח שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייי...

קניתי רכב מחברה גדולה ומוכרת, עשינו חוזה מסודר והכל..

כששלחו לי את הרישיון העדכני על שמי,הופיע שבתאריך מסויים (לפני שקניתי את הרכב) היה ק"מ 92000 ואני קניתי ב-70.

בנוסף, יש לי דוח טיפולים לרכב (שהם מסרו לי) ואין בו שום נורות הזהרה.

אם אין לזה שום הסבר הגיוני אחר אז הורידו לי ק"מ ברכב.

האם לזה שזו חברה מוכרת יש משמעות? ומה ניתן לעשות?

אשמח לתגובה,

תודה ויום טוב.

אם מדובר בחברה מוכרת וידועה, סביר להניח שמדובר בטעות / תקלה.

אפשרות אחרת היא שבגלל תקלה כלשהי הוחלף ברכב המנוע (ואז אתה צריך לראות אינדיקציה בדו"ח הטיפולים להחלפת מנוע). אפשרות שלישית היא שהרכב עבר עוד "בעלות" בין תאריך הדו"ח בו מופיע 92,000 ק"מ לבין תאריך הרכישה, ואותו בעלים שיחק עם הקילומטרז'. איני רוצה, חלילה, להכפיש מישהו ולכן כדאי פשוט לשאול את החברה שמכרה לך כיצד הדבר ייתכן.

אם ההסבר אינו מניח את דעתך / בעל סימוכין רשמיים ואכן אינו טעות – תעמוד על שלך ובקש או להחזיר את הרכב ולקבל את מלוא תמורתו או לקבל פיצוי כספי על תוספת הקילומטרז'.

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...