Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חגורה על נוסע שלא חגר

שימו לב! השרשור הזה בן 4855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

אתמול ממש לפני שהגעתי לחניה במקום הבילוי עצר אותי שוטר וקלט מאחורה את חבר שלי בידיוק שם את החגורה בגלל שהוא עצר אותי.

כמובן שאני (הנהג) קיבלתי דוח 250 ש"ח וגם הנוסע 250 ש"ח..

רציתי לדעת אם יש לי פה סיכוי לערער בבית משפט ולצאת מזה נקי?

מה אתם חושבים?

תודה ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היתה תגובתך לדו"ח?

מה רשום בדבר הנהג?

מה נרשם בדברי הנוסע?

בדר"כ אין השוטר רושם שני דו"חות על אירוע אחד. הוא מסתפק בדו"ח אחד למי מהשניים, במיוחד אם הנוסע הנו בגיר בעל ר.נ. אזי הדו"ח נרשם רק לנוסע. לא ידוע איזו סיטואציה התפתחה ביניכם לבין השוטר, כך שהוא הנפיק שני דו"חות(ראשי ומותר לו).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר צודק

הנהג מקבל את הדו"ח על שהתיר לנוסע לנסוע לא חגור סמל סעיף 6705 קנס 250 ש"ח + 2 נקודות

הנוסע מקבל דו"ח כיוון שלא חגר חגורה סמל סעיף 6706 קנס 250 ש"ח + 2 נקודות ( קצת מצחיק אם אין לנוסע רשיון נהיגה )

הכל בהתאם לתקנה 83 ב (א) וזו לשונה

חובת חגירה של חגורת בטיחות

83ב. (א) לא ינהג אדם ולא יסע ברכב מן הסוגים האמורים בתקנה 364א או בכל רכב שבו מותקנות חגורות בטיחות אלא אם כן הנוהג והנוסעים בו חגורים בחגורת בטיחות או רתומים במושב בטיחות או במושב מגביה כאמור בתקנה 83א, לפי הענין.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אתכם מה כוונתכם השוטר צודק ? (לא אין לי קשר לבעל האירוע) אבל סליחה עם כל הכבוד כשאני מוציא רכב אני צריך להיות הבייביסיטר של מי שנוסע איתי ברכב?!

משיחה עם שוטר צבאי (הייתי בצבא עד לפני 3 חודשים), גם השוטרים הצבאיים יש להם את אותה הטענה שאת הדוח יש לתת בלבד לנוסע, בעל הרכב אינו בייביסטר ובמקום להתרכז בנהיגה אני צריך להתרכז במי ששם חגורה ומי לא ?

עם כל הכבוד השוטר הזה יצא כאן קטן וחיפש איך למלא את הפנקס

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק רואה בנהג אחראי לכל נוסעיו.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני,

כנהג, חובה עליך לוודא שהנוסעים חגרו עצמם ולא להתחיל לנסוע בטרם נחגרו.

אם הנהג מודע לכך שנוסע שיחרר החגורה במהלך הנסיעה, והנוסע מסרב לחגור, עליו לעצור בהקדם.

בד"כ שוטר יסתפק בדו"ח לנוסע, אבל מותר לו לתת גם לנהג. אם השוטר בחר לתת דו"ח גם לנהג, כנראה שהיתה לכך סיבה. אנחנו הרי לא היינו במקום ולא שמענו את ההתנהלות בין הצדדים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה היה ביניהם לבין השוטר וכנראה שהם הצליחו להרגיז את השוטר בכדי לקבל דוח כפול, כן לשוטר יש זכות חוקית לעשות כך, אבל לעיתים החוק היבש צריך קצת להתעגל בכדי שיהיה שימושי ברטוב, לא תמיד כל מה שנכתב בשחור על גבי מתאים לכורח המציאות.

סיפור דומה קרה לי כשהייתי בן 17 לפני 5 שנים, חזרתי מבילוי בהרצליה עם חברים וישבתי במושב האחורי (הייתי חגור !!!!) שוטר עצר אותנו לביקורת (איך לא, יונדאי לנטרה בצבע אדום וחבוטה והכי חשוב מעשנת יותר מרכבת) החבר לא מצא את הרישיונות וחיפש במושב האחורי, הוא ביקש ממני לצאת רגע מחוץ לרכב כדי לחפש את הרישיונות אולי הן זרוקות להן במושב האחורי משלא נמצא על מה להלביש לנו דוח, השוטר החליט שהייתי בלי חגורה וכך נגמר לו בילוי שהיה צריך להסתיים בכיף נגמר ב250 שח. וכשאתה ילד בן 17 לך תוכיח שישבת עם חגורה כשזה מילה של שוטר מול מילה של ילד :?

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלס לא היה לי כל כך מה להגיד לשוטר..אבל הוא דיי צריך להבין הייתי עם רכב מלא ובאמת מה נעשה שאני לא בייביסיטר ועדיף להתעסק בנהיגה, + שכחתי להוסיף שהנוסע היה קצת שתוי אבל אין לי איך להוכיח את זה מילה שלי נגד מילה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החברים שלך לא מספיק אחראים כדי לחגור, אל תסיע אותם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת שודים.

ברמת העיקרון את צודקת, אבל בחיים לא הכול שחור ולבן.

אולי הדרך היחידה, שלך לבטל את ה250 ו2 נקודות שלך היא כזאת.:

במשפט, לטעון שביקשת מספר פעמים מחבר שלך לחגור,אך הוא לא חגר לפי בקשתך.

כמובן שאתה צריך שחבר שלך יבוא ,ויעיד שזה מה שקרה.ואל תשכח לדבר איתו ,לפני

שהוא לא יתעצבן עליך.

לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם מסיע אותם והם עושים מה שהם רוצים, עלי זה לא מקובל, כשאני מבקשת מהנוסעים שלי לחגור הם חוגרים, וכאשר הם נוסעים ברכב שלי חלים עליהם חוקים נוספים שבהם אסור לעשן ולאכול, מי שלא מתאים לו לחגור, לא נוסע איתי.

נקודה.

קנס זה לא משהו שמרתיע תמיד, אותי יותר מעניין החיים שלי ושל הנוסעים, בזמן תאונה אני ממש לא מעוניינת שמישהו שלא חגור יתעופף למושב הקדמי ויפגע בי ובאחרים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NIRZ123, באחריותך כנהג לבדוק שכולם חגורים, לפני שאתה מתיישב מאחורי ההגה.

http://www.youtube.com/watch?v=WWN6kchSI2E&feature=related דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת שודים.

ברמת העיקרון את צודקת, אבל בחיים לא הכול שחור ולבן.

אולי הדרך היחידה, שלך לבטל את ה250 ו2 נקודות שלך היא כזאת.:

במשפט, לטעון שביקשת מספר פעמים מחבר שלך לחגור,אך הוא לא חגר לפי בקשתך.

כמובן שאתה צריך שחבר שלך יבוא ,ויעיד שזה מה שקרה.ואל תשכח לדבר איתו ,לפני

שהוא לא יתעצבן עליך.

לילה טוב

הנוסע לא חוגר - תעצור בצד בביטחה.

נסע איתי קרוב משפחה ובנו הקטן שהיה חגור ברכב. הפעוט ילל עד לב השמיים על כך שהוא רתום. האבא החליט לשחרר הילד מהחגורות למרות שהתרעתי בפניו. ברגע שהוא שיחרר הילד, עצרתי בצד. הם העדיפו להמשיך באוטובוס/מונית.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...