Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ורשמים משדרוג המערכת שלי במונו וסאבים חדשים

Alex Dls
שימו לב! השרשור הזה בן 4914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אדי הםפק הני הבנה בארץ אין טעם להזמין

והמעבד של ברנינגר היה אצלי בסטודיו. עקב שדרוג ציוד באולפן ניתקעתי איתו בבית

Hu: Pioneer 9800 BT Comp:

DLS-UR36i

SubWoofers: Double Eartquake SubZero 2000RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באותה הזדמנות כבר תמיר את היציאות למחברי RCA נקבה מקצועיים ואם אתה ממש רוצה תנסה לחפש ממיר סריאלי (RS232) לWIFI שלא תזדקק לכבלים בכלל בינך לבין המתאם - אני די בטוח שאפשר למצוא היום דברים שכאלו.

אם לא אז ממיר SERIAL ל USB גם יכול להיות נוח במקום להשתמש בכבלים שיש להם מחבר בגודל של מפלצת בשתי הקצוות...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי זה מעבד שעבד אצלי בבית יש לו את כול הכבלים כולל כבל למחשבUSB

ו ממירים מ XLR לRCA ניתן להזמין מ א.ב. אלקטרוניקה

DLS-UR36i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו ספק אני חושב שאתה יכול לקנות כאן בארץ

בעקרון - אתה די מסודר... איפה אתה מתכוון למקם את הפרוססור?

ואם אפשר לשאול כמובן כמה היום אחד כזה עולה? (עד כמה שזכור לי זה היה משהו בסביבות ה300 דולר כולל משלוח ומיסים).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי על ציוד אולפן ודי גי' אין מיסים רק מע''מ

אני לפניי שנה קיתי אותו ב 2800 ש''ח בארץ . היום המחיר עומד על 2610 ש''ח בארץ כולל אחריות לשנה(לא כולל כבל למחשב + 75 ש''ח)

המיקום עוד לא סגור עדיין. אני מחכה למעבד חדש ועז ברנינגר ירד מהארון מגברים לרכב . פחות או יותר חודש ימים

DLS-UR36i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה DCX 2496 לא מיועד לאולפנים ובטח שלא למועדונים.

מדובר בקרוס אקטיבי + DAC ואופציות שליטה אחרות , הרבה אנשים משתמשים בוא לבניית רמקולים אקטיביים לבית במקום לבנות קרוס , גם מספר אנשים בארץ , בעיקרון ציוד של ברינגר טוב בשביל להיות משקולות נייר ושום דבר אחר או ל"אולפנים" בבית של ילדים בני 18 שעושים טראנסים על קיובייס.

אבל ה DCX 2496 מצליח יחסית ויש לו קהל אוהד ובמחירו אין אלטרנטיבות לדברים שהוא מציע :) כמובן שבכסף שהוא שווה ( במידה והוא יהיה מורכב באותו מקום על אותה קונפיגורציה כל הזמן ... לדוגמא .... רכב ) עדיף כבר לבנות קרוס פאסיבי עם מיטב הרכיבים שישמע טוב יותר.

בקיצור Bi amping is overrated.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dkn1 תודה לך. אבל יש לי עוד דרך הרוכה עד המצב(תהנה):lol:

יש להוסיף עוד זוג וופרים ומידים בדלתות קידמיות, לעבור להגברה אקטיבית עם רכיבים ומעבד מסוג הזה המעבד יתן לי הפשרות כזות בקלות עם יכולת כיוונים שלו

DLS-UR36i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

diforce בוקר טוב גם לך

מה רע בגיל 18 ? :lol:

לגבי ה"ברינגר" אנחנו כבר בשלב מתקדם של דיבור עם הח"ברה ב"ברינגר"

אין לי מושג מה ההכשרה המקצועית שלך אך יש לי המון מושג לגבי ההכשרה והמקצועיות של אנשי "ברינגר"

ואם אני מקבל מהם תגובה נלהבת של IT"S GOOD TO GO אז אני בהחלט רגוע ואני ממשיך עם הרעיון

אני בטח לא מתיימר לדעת איך זה ילך ואם בכלל

אבל אני בהחלט הולך על זה ומקווה שזה יעבוד כמו שאני חושב שזה יעבוד (לדעתי זה ייתן עשן לפרוססורים לרכב שנמכרים בארץ)

ואתה בהחלט תוזמן בהזמנה אישית להשמעה פרטית (בתקווה שנתגבר על כל הקשיים הטכניים) ואז אשמח לתגובה על כל רשמיך (חיוביים ושליליים) כשהעסק הופך למציאותי

כרגע הכל תיאוריות של ניסויים והשלילה כאן מיותרת, כשאפשרויות הרווח לכול העוסקים בתחביב היא עצומה, ובמידה וזה יוכיח את עצמו אז זה מצב של WIN WIN לכולם

יום טוב

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמרתי שמדובר במוצר מצויין אחרי הכל , ואני גם בטוח שהוא ישאיר אבק לפרוססורים האחרים.

אבל ... אבל אבל אבל , מה דעתך על FULL PASSIVE עם מיטב הרכיבים ? :) ועל הגברת 2 ערוצים פשוטה.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Diforse סליחה על הביטוי אבל זה ממש שטויות

נתחיל מ BERNINGER. זה לא רק קרוס אובר !!! אני מציע לך לקרוא MANUAL של רכיב. זה פרוצסור לכול דבר גם לאולפן לאנשים שמקלטים מוזיקה, יש בו אקוולייזר מלא , TIME CORRECTION, DELAY SHORT, LONG . חיתוך מלא לכול ערוץ בנפרד . אפשרות לסטריאו או מונו .

דבר שני. בקשר ל CUBASE

נכון להיום CUBASE משמשת בתור תוכנה שמשלבת SAMLE שמיוצרים עליידי מקלדת MIDI שבלעדיה התוכנה שווה בתור שומר מסך יפה

רוב היצרים משתמשים עם התוכנה הזות לדוגמה( DJ TIESTO, ARMIN VAN BUREN , INFECTED MUSHROOM , ASTRIX , וכולי

אז הם גם ילדים בניי 18????

נכון להיום בבתי ספר למוזיקה אלקטרונית בארץ מלמדים על תוכנת CUBASE ו SOUND FORGE

ישנה גם תוכנה לאולפן ואנשים שפירטת מעל עברו ממש לא מזמן לתוכנה של APLLE על מחשבים MAC

http://store.apple.com/us/product/TU078LL/A?fnode=MTY1NDA5Mw&mco=MTA4NzQ5OTM&s=topSellers

http://store.apple.com/us/product/MB795Z/A?fnode=MTY1NDA5Mw&mco=MTA4NzM3NjA

http://store.apple.com/us/product/MB788Z/A?fnode=MTY1NDA5Mw&mco=MTA4NzM4MDM

אז בבקשה אל תשמיץ ויהיה נחמד אם תשמור על שפה נקיה מקצועית ובעיקר חברית וידידותית בהערותיך

אלכס

DLS-UR36i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף כבר לבנות קרוס פאסיבי עם מיטב הרכיבים שישמע טוב יותר.

אוקיי בוא נגיד שבנית קרוס פסיבי מצוין, מה יקרה כשתרצה לשדרג או לשנות כיוונים ברמקולים.

לפי מה שקראתי בmanual יש למכשיר עוד אופציות חוץ מחיתוך תדרים, לכן ההצעה שלך לא מתאימה במקרה הזה.

עומרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Diforse סליחה על הביטוי אבל זה ממש שטויות

נתחיל מ BERNINGER. זה לא רק קרוס אובר !!! אני מציע לך לקרוא MANUAL של רכיב. זה פרוצסור לכול דבר גם לאולפן לאנשים שמקלטים מוזיקה, יש בו אקוולייזר מלא , TIME CORRECTION, DELAY SHORT, LONG . חיתוך מלא לכול ערוץ בנפרד . אפשרות לסטריאו או מונו .

דבר שני. בקשר ל CUBASE

נכון להיום CUBASE משמשת בתור תוכנה שמשלבת SAMLE שמיוצרים עליידי מקלדת MIDI שבלעדיה התוכנה שווה בתור שומר מסך יפה

רוב היצרים משתמשים עם התוכנה הזות לדוגמה( DJ TIESTO, ARMIN VAN BUREN , INFECTED MUSHROOM , ASTRIX , וכולי

אז הם גם ילדים בניי 18?

נכון להיום בבתי ספר למוזיקה אלקטרונית בארץ מלמדים על תוכנת CUBASE ו SOUND FORGE

ישנה גם תוכנה לאולפן ואנשים שפירטת מעל עברו ממש לא מזמן לתוכנה של APLLE על מחשבים MAC

http://store.apple.com/us/product/TU078LL/A?fnode=MTY1NDA5Mw&mco=MTA4NzQ5OTM&s=topSellers

http://store.apple.com/us/product/MB795Z/A?fnode=MTY1NDA5Mw&mco=MTA4NzM3NjA

http://store.apple.com/us/product/MB788Z/A?fnode=MTY1NDA5Mw&mco=MTA4NzM4MDM

אז בבקשה אל תשמיץ ויהיה נחמד אם תשמור על שפה נקיה מקצועית ובעיקר חברית וידידותית בהערותיך

אלכס

רוב היוצרים לא משתמשים בקיובייס. בטח שלא הגדולים.

הם משתמשים ב LOGIC ו PROTOOLS ועוד...

אפילו האלה שכן משתמשים בא לא משתמשים בא באופן שאתה או אדם אחר משתמש בא , הם משתמשים בא בדרך שניתן לתאר אותה כ"יומן".

קיובייס היא SAMPLER כמו שאמרת ואין צורך בסינטיסייזרים ( זאת המילה שחיפשת כנראה ) , אבל אתה יודע מה הבעיה בתוכנות שמדמות אולפנים ? שזה לא יהיה אותו דבר אף פעם.

סמוך עליי עברתי הרצאה בנושא ע"י אבי גרא בחדר סגור עם 10 אנשים ודיברנו בנושא במשך 3 שעות.

בעיקרון אפשר להגיד שגם אמנים שכן משתמשים בא בעצם לא משתמשים ב SAMPLER שלה ( שבלעדיה התוכנה לא שווה כלום כמו שאמרת ) אלה משתמשים בא בשביל עריכה סופית ( וגם רובם כמו שאמרתי לא משתמשים בא )

, קיובייס כאילו "מדמה" את הסינטיסייזרים האמיתיים אבל זה לא ישמע אותו דבר מהסיבה הפשוטה שמחשב עובד עם אפסים ואחדים , וסינטיסייזר אמיתי ( יוצר צליל ) עובד עם מתחים טהורים , לכן במחשב יש לך רק 0 , 1 , ועם אתה עובד עם מתחים יש לך 0.1 וולט , 0.2 וולט וגם 23.234265 וולט.

זה ישמע נהדר בקיובייס , אבל זה לא ישמע מושלם.

ואלה המילים של אבי גרא שעוסק בתחום מאז שנות ה 60 וגדל איתו , אני אחסוך ממך מה הוא חושב על קיובייס ואיך הוא הורס את התעשייה.

כי זה לא סוד שהמוזיקה הולכת בצעדים לאחור עם השנים , במיוחד האיכות שלה.

השפה שלי היא שום דבר אחר מנטו מקצועית , אל תבין אותי לא נכון. אבל אין לי צורך להיות מנומס וחמוד בשביל להיות צודק , במיוחד כשאני נתקל באנשים שלא יודעים דבר וחצי בנושא.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי צדק, אני באמת חשבתי להשתמש בברינגר ברכב.

זה ירד מהפרק מהר מאוד :)

אגב, יש מקום שמייצר ספקים מיוצבים 12V שמורכבים בתוך המכשיר במקום הספק המקורי.

הוא עולה משהו כמו 110 דולר אם אני לא טועה.

הדיון הזה מעניין, נראה עוד כמה קשקושים יעלו.

אגב, לברינגר יש זכרון עיבוד מוגבל.

קח את זה בחשבון לפני שתתחילו להעמיס.

בבקשה

http://envisionelec.net/index.php?main_page=product_info&products_id=2

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

אליקו מה שלומך ?

אתה יכול להסביר לי למה ירדת מעיניין השימוש ברכיב הזה

פשוט אני משעה לשעה מגלה (לפחות תיאורטית) הזדמנות לחגיגה לא קטנה עם המוצר הזה

יש לפחות עוד חודש אני מעריך עד שהוא יעלה על הרכב

אבל עדיין אשמח לשמוע קצת מניסיון אמיתי שיש לך עם המוצר בעבודה ב V12

במידה וכן עבדת איתו

דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...