Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש יעוץ בנוגע למצלמה נסתרת ברכב.

viper05
שימו לב! השרשור הזה בן 4997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה לאחרונה בעצם למען האמת בכל הזמן שיש לי את הרכב מדי שבועיים בערך אני קם על הבוקר בא להיכנס לרכב ולהפתעתי אני רואה איזו יריקה או כל דבר אחר על הרכב שלי.

אני חייב לציין שאני בקשר מאוד טוב עם כל השכנים בבניין שלי אבל יש לי כיוון לגבי מי יכול לעשות את זה.

רציתי לבקש ייעוץ לגבי התקנת 2 מצלמות ברכב או כל פתרון שונה אבל העיקר שאני אוכל לגלות מי הבן אדם אני ממש ממש רוצה לגלות מי זה ולא אכפת לי כמה זה יעלה לי ככה שאני מבקש כל טיפ וכל דבר שיוכל לעזור לי עם זה.

אני לא צריך שהן יקליטו כל הזמן,רציתי לדעת אם יש אולי מצלמה אלחוטית זעירה שמקליטה איזה כמה שעות,נגיד 8-9 שעות בשביל שאני אחסוך את כל הבלאגן של התקנת מצלמות חיווט ברכב וכו'.

אשמח לתשובות ומחינתי כבר מחר ללכת ולהתקין כל דבר אפשרי העיקר שיום יבוא ואני אגלה מי זה שעושה לי, זה ממש חשוב לי לדעת.

מה הייתם עושים במקומי לאותו הבן אדם?

אני לא אומר מה אני חושב לעשות בשביל שלא יסיקו מסקנות אבל מה באמת הייתם עושים במקומי במצב כזה?

ומה שאני רוצה לעשות זה לא לבוא אליו אחרי פעם אחת אלא אחרי שאני אצלם אותו עושה את זה 3-4 פעמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה צריך את זה באופן זמני אני לא רואה טעם שתתקין ממש משהו קבוע ברכב.

בחלק גדול מהמצלמות וידאו הביתיות יש פונקציה של "גילוי תנועה". תמצא מצלמה כזו, ייתכן שאפילו אחת שיש לחבר או בן משפחה, צריך רק לקוות שהסוללה תספיק. כמובן שיהיה לך די הרבה חומר לעבור עליו אבל מלילה אחד כנראה שתסתדר לעבור על הכל.

אופציה אחרת היא מחשב נייד ווובקאם, וגם יש תוכנות שמאפשרות לצלם רק כשהמצלמה מגלה תנועה, ואפשר לשלוח את זה ישירות למחשב בבית אם יש לך wifi מספיק חזק.

הבעיה העיקרית היא החשמל, ברוב הרכבים המצת לא עובד כשאין מפתח בסוויץ' אז תצטרך לחשוב על פתרון יצירתי כלשהו.

תנסה לתאר איפה הרכב שלך חונה ביחס לבית, אולי דווקא הפתרון בשבילך הוא מצלמה מבחוץ ולא מבפנים.

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש מלצמות מיועדות לזה, אולי כדאי לך לחפש ב EBAY.

לדוגמא:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.24358

פשוט צריך להזין לו מתח קבוע.

בקשר לצריכת מתח שלו תבדוק כמה הוא צורך ולפי זה תדע אם זה לא אגמור לך את המצבר.

בכרטיס של 8GB אפשר להקליט עד 4 שעות. וזה לא תמיד מקליט תצא מהנקודה הנ"ל.

יש כרטיסים של 32 GB 64 16 וכו..

ואתה צריך לחשוב איך להסתיר אותה בצורה היעילה ביותר. יש אנשים שיראו דבר ויגנבו את זה.

בקשר לאיכות שלה אני גם לא יודע, בEBAY יש מבחר גדול יותר עם אפשרות לבקש מהמוכר תמונות וכו.

בהצלחה

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המרחק של הבית מהרכב?

אם המרחק קצר הייתי מרכיב בנוחות מצלמה בחלון שצופה לרכב - מתקין תוכנה שמצלמת רק כשיש תנועה באיזור שאתה בוחר וזה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מריץ בראש כבר הרבה זמן פרוייקט דומה, אבל במקרה שלי הכוונה היא דווקא למשהו כן קבוע - וזאת כבר "אופרה אחרת" כי אספקת החשמל הופכת להיות הבעיה המרכזית.

במקרה שלך (חד פעמי) הייתי מתקין את הפתרון הזול ביותר שאתה יכול להשיג. אני מעריך שלפטופ עם מצלמת ווב יהיה הפתרון הזול ביותר (בהנחה שאתה לא קונה לפטופ בשביל זה), ואתה גם לא צריך להריץ את זה כל הלילה. תשים את זה בערב עד נגיד ל-2-3, תקח הביתה ותטעין, ואח"כ תבוא בבקר ב-5-6 ותשים את זה שוב. רק תסתיר טוב כי לפטופ זה דבר ממש גניב.

יש גם פתרון יותר זול: לקחת אוטו אחר מחבר או בן משפחה ופשוט לשבת בו "במארב". אבא שלי עשה את זה פעם למישהו שהיה גונב לנו את העיתון. זה הרבה יותר מפחיד את הבן אדם שאתה קופץ לו פתאום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 על המארב.

אם יש לך זמן פנוי לזה, שב באוטו אחר, בשיחים, אנערף, בשעה שאתה חושב שזה קורה, עם מצלמה.

צלם את זה קורה, צא לבנאדם, בלי מכות בלי קללות ובלי להרים את הקול, "תפסתי אותך, זה מצולם. אם תתקרב 10 מטר מהאוטו שלי שוב אני א*יין אותך ואת כל מי שקרוב אליך" ותלך.

מנסיון זה עובד :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דבר ראשון תודה על כל התגובות, אז ככה אני אביא קצת פרטים בשביל שתבינו בערך את התמונה,

אז ככה, אני גר בקומה אחרונה, יש לי חניה תת קרקעית, למעשה יש לנו 3 אבל אם אני צריך אני אשים שם את הרכב ואוציא את הרכב של ההורים שלי, אף אחד לא ינסה לגרום נזק לרכבים שלהם.

בכל מקרה גם אם ולא הייתה חניה תת קרקעית דברים כאלה לא אמורים לקרות בשום מצב, אין שום הגיון שישחיתו לי את הרכב.

ואחרי שדיברתי היום עם שכן בן גילי גיליתי שגם לו עושים את זה ( מרחו לו קטשופ, ביצים) והוא גם חונה בחוץ בדרך כלל.

מצלמה בזווית למקום שהרכב חונה טיפה בעייתי מכיוון שהבית פונה לכיוון ההפוך מה שיוצר מרחק לכל אלה שדיברו על אלחוטי,

לפטופ ודברים בסגנון אני לא רוצה לשים ברכב, לך תדע מתי יפרצו לך, וכולנו יודעים מה זה חוק מרפי.

מארב אממ :-D,נשמע מעולה והייתי מת לתפוס מישהו בזמן פעולה אבל אתם יודעים זה לא קורה כל יום ואני לא מתכוון לשבת כל יום במארב בשעות הלילה והבוקר המוקדמות ולחכות למשהו כזה,מצחיק לדמיין את עצמי יושב באיזה שיח עם כוס קפה סנדוויץ' ומחכה.

בכל מקרה לקחתי בחשבון את כל הטיפים וקיבלתי גם כמה הצעות בפרטי שנשמעות לי די טוב,

אם יש לכם עוד כמה טיפים שאתם רוצים לשתף אותי אני אשמח

תודה למגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לנקוט גם בגישה הנמנעת - לכסות את הרכב, לנסות מיקום חניה אחר.

אתה יכול לנקוט את הגישה המאיימת - לשים פתק על השמשה שהרכב מצולם ופעם הבאה תתפוס את הבן ז*נה ותחתוך לו את האשכים עם מספרי זיג-זג.

אתה יכול להמשיך עם הטכנולוגיה - עם מספיק השקעה אפשר להתקין מעקב בכל מקום. אתה יכול בסופו של דבר להציב מצלמה על גג הבנין, אתה יכול גם לסלול חוטים ולהציב מצלמה בחצר באיזה שיח או מה שלא יהיה. צריך זמן כסף וידיים טובות, זה הכל.

אתה גם יכול להיות בריון לתפוס את מי שאתה חושד בו בלי שום הוכחות ולהפחיד לו את הקקי החוצה.

מה שלא תעשה - אל תנקוט באלימות פיזית כי זה יסבך אותך. תמנע ממצבים בהם אתה מטריד את השכנים או חודר להם לפרטיות. ואל תשקיע יותר מידי כסף בעניין, כנל מצברוח וזמן כי בסופו של דבר hes trying to get to you ואם מכמה סמאכטות הוא הביא אותך להוציא 3000 שקל על מערכת מעקב - בדוגרי הוא ניצח :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...