Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה או פורד מונדאו ?

drsrg
שימו לב! השרשור הזה בן 5011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים !

אני רוצה להחליף רכב למשפחתית ל-5 אנשים בת שנתיים ואחרי מחשבות רבות צימצמתי את הבחירה שלי ל-2 מכוניות - פורד מונדאו וסקודה אוקטביה . מישהו יכול לעזור אולי לאיזה כוון ללכת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במכוניות כל כך שונות, עם מחירים כל כך שונים שקשה לייעץ בלי עוד מידע. נסה להציג את הצרכים שלך כדי שאולי מישהו יוכל לייעץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי . הדרישה העיקרית - נוחות הישיבה מאחור . אם אני מבין נכון - פורד מונדאו יותר מרווח, אבל הבעיה שלו - צריכת דלק גבוהה . האם נכון ?

באוקטביה צריכת דלק נמוכה יחסית - אבל השאלה היא לבעלי רכב כזה - עד כמה צפוף מאחור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הסקודה חוץ מאשר מבחוץ. לפני שנה נסעתי שבועיים במונדיאו סטיישן עם כל המשפחה (באופן מעשי מדובר ב-4 מבוגרים ומתבגר) והיה נוח ביותר. לגבי צריכת הדלק - לא בדקתי והיא גם לא רלווונטית מ-3 סיבות: 1. מדובר בדגם הסטיישן והרכב היה עמוס לעייפה (5 אנשים, 5 מזוודות מלאות ועוד כהנה וכהנה) 2. מדובר בנהיגה בגרמניה - גם אוטובאהנים מדהימים וגם כבישים הרריים אבל בכל מקרה לא דומים לכבישי ישראל 3. הדבר האחרון שמעניין אותי בטיול גדול הוא צריכת הדלק של הרכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בנוחות ישיבה מאחור עסקינן הרי שהסקודה בהחלט מרווחת ונוחה. (ההתרשמות היא מגירסאת הקומבי/סטיישן של הסקודה החדשה לפני מתיחת הפנים). עוד אוסיף שהרכב עליו נסעתי (כנוסע בלבד מלפנים ומאחור) שימש גם כרכב "סבלנות", בעל הרכב היה מעמיס עליו מטען ונוסע ברחבי הארץ והוא די מרוצה מהרכב כך שגם למטען יהיה מקום רב.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...