Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשבר לי בקבוק אלכוהול בקיוסק, אני צריך לשלם עליו?

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 5029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אל תיתמם, הכוונה ב"להרוס" היא להגיד לכל החברים שלו שלא יקנו שם יותר, יענו, סוג של לשון הרע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי דעתי בעל הקיוסק קונה את הוודקה מחנות או מחסן משקאות ולא עובד מול הספק,לכן גם המחיר 65 ש"ח לבקבוק כמו בבנא לדוג' שהוא מחסן משקאות שהמון קיוסקים קטנים קונים ממנו ולא יכולים להזדכות אצלו.

היי

בתור אחד שמכיר את הנושא מקרוב,

גם אם קונים ישירות מהספק יש לפעמים הסדר בין הספק לבעל החנות על תשלום נמוך יותר עבור המוצר

בתנאי שאין חזרות, הרבה פעמים שווה לספק להציע מחיר יותר נמוך והסוכן עושה רק הזמנות ולא מיתעסק בחזרות,

לאחרונה שהחלו לקום סופרמרקים ענקיים שיכולים להרשות לעצמם למכור מוצרים במחירי רצפה שווה לבעלי קיוסקים לקנות

מהם במחיר אפי' יותר נמוך מהספק, ואז כמובן שאין חזרות,

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההתעסקות על "האם בעל העסק מפוצה על הבקבוק השבור" היא ישראליות מכוערת לשמה וכלל לא רלוונטית.

עשית לבן אדם נזק? אז תתכבד ותפצה אותו ואפילו תגיד תודה שהסכימו לחייב אותך רק בעלות המוצר לבית העסק.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל ההתעסקות על "האם בעל העסק מפוצה על הבקבוק השבור" היא ישראליות מכוערת לשמה וכלל לא רלוונטית.

עשית לבן אדם נזק? אז תתכבד ותפצה אותו ואפילו תגיד תודה שהסכימו לחייב אותך רק בעלות המוצר לבית העסק.

צודק ב 100% לא מספיק ששבר את הבקבוק ליכלך את הריצפה היו צריכים לנקות אחריו יש לו טענות שבעל הקיוסק יזדכה על הבקבוק והוא הלקוח הפסיד 600 ש"ח מסכן.

נ.ב

אני יודע זה 60 ש"ח עוד יותר מסכן עקצו אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמת באגירה, אין ספק שעל הנזק יש לשלם במידה ובעל העסק דורש(נזק הכוונה לבקבוק שנשבר ותו לא), אולם מה אתה רוצה שישלם לו גם שכירות לחודש? שיעבוד אצלו שבועיים ללא תשלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בא לסנגר על פותח השרשור אבל מי אמר שהוא לא ניקה אחריו? וגם אם לא ניקה אחריו מה קרה בדיוק? זה עסק ובעסק קורים כל מיני דברים ובדיוק בשביל זה יש עובדים בעסק.

אם אתה בארוע ומפיל צלחת או כוס אתה מנקה אחריך? לא מאמין.

דרך אגב, אני התכוונתי למילה "לחייב" שבאגירה רשם ולא למשהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלא הבנתם אותי.

הוא שבר בקבוק.

מחיר הבקבוק לצרכן 80 ש"ח.

עלות הבקבוק לבעל העסק היא 65 ש"ח.

מלכתחילה דרשו ממנו רק 65 ש"ח למרות שלבית העסק יש אובדן הכנסה של 80 ש"ח.

למרות אובדן ההכנסה, בעל העסק הפגין רצון טוב וביקש אך ורק את הנזק הישיר של עלות הבקבוק ועל זה התכוונתי שצריך להגיד תודה, לא על זה שלא דרשו ממנו לעשות ספונג'ה, כלים ופנלים. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ב 100% לא מספיק ששבר את הבקבוק ליכלך את הריצפה היו צריכים לנקות אחריו יש לו טענות שבעל הקיוסק יזדכה על הבקבוק והוא הלקוח הפסיד 600 ש"ח מסכן.

נ.ב

אני יודע זה 60 ש"ח עוד יותר מסכן עקצו אותו.

1. שברתי את הבקבוק בלי כוונה, אני לא מכיר מישהו שפוי נכנס לחנות ושובר בקבוקי וודקה בכוונה

2. לכלכתי את הרצפה בגלל יש עובד בקיוסק שמקבל על זה משכורת ולא כדי לשבת שם, חלק מהתפקיד שלו היה לנקות במקרה כזה

3. כזה זלזול בכסף עוד לא ראיתי, יש אנשים שאין להם חצי מה-60 שקל שהפסדתי מה זה משנה עם זה 60 או 600

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי רק איך עובד שהוא חדש ולא יודע שאפשר להחזיר בקבוק לספק (בתנאי שיש את הפקק), יודע מה העלות של הבקבוק, ויכול להחליט על דעת עצמו לגבות רק את מחיר העלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגיון שלי אומר שאם נשבר גם הפקק (סיכוי מאוד נמוך) הספק שלך יבוא לקראתך ויזכה אותך,

אף ספק לא רוצה לריב עם לקוח שלו בשביל 60 שקלים...

בהנחה שהלקוח הוא לא היחיד של אותו ספק, אין בעיה לריב איתו, גם בשביל 60 שקלים. (במיוחד אם הלקוח הוא פיצוציה קטנה שלרוב לא תזמין כמויות גדולות)

יש לקוחות שברגע שתתן להם אצבע, הם ירצו לאחר מכן הרבה יותר מאת כל הזרוע ולמען האמת, אם הספק עובד בצורה נכונה, אותם לקוחות יהיו סה"כ טיפה בים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר: זה לא קשור אחד לשני, יכול מאוד להיות שאותו עובד קיבל מתישהו במהלך הקריירה שלו באותו קיוסק סחורה, וקבלה על הסחורה, ואז הוא התעניין לעצמו "מממ.. מעניין כמה עולה לבעל הבית בק' פינלנדיה" ופשוט בדק בקבלה.

יכול מאוד להיות שהוא לא מכיר את הנוהל של החזרת הבקבוקים

ובגירה: למה אתה חושב שהוא צריך לשלם על הבקבוק הזה? אדיבות, הוגנות, נחמדות, זה הכל בולשיט. אם בעל העסק מפוצה על הבקבוק שנשבר (כמו שאמור להיות, אם לא אין מה לעשות וצריך לשלם) אז למה לעזאזל שפותח השרשור אשלם לו? לא 80 ולא 65 וגם לא שנקל תשעים. הוא מפוצה על זה! הוא מקבל החזרה מלא וממשיך בחייו כאילו לא קרה כלום, למה מטריצה צריך להפסיד מהסיפור הזה? מה שקורה פה זה שמוכר מפוצה פעמיים על אותו בקבוק.

הגישה שלך (ושל עוד חברים, לא זוכר בדיוק מי) היא מעבר ל"להפנות את הלחי השנייה" מעבר ללהיות הוגנים כלפי אנשים אחרים, מה שאתם עושים זה להעמד ב רי"ש, להוריד את המכנסיים ולצעוק "תן!!" לכל מי שרוצה לדפוק אתכם. ופה אנחנו רואים דוגמא חייה למישהו שנטו רוצה לדפוק מישהו אחר

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את הויכוח.

מבחינתי "נגעת, שברת, שילמת".

כאן מתחיל הרצון הטוב או העדרו מצד בעל העסק.

אל תיכנסו לו לכיס, למערכת היחסים עם הספק וכד'.

קחו אחריות על עצמכם. אתם לא ילדים בני שלוש.

לפגוע בעסק רק בגלל שאתם גרמתם נזק, ולא לקחתם אחריות - זה הישראלי המכוער בהתגלמותו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה:...אדיבות, הוגנות, נחמדות, זה הכל בולשיט..

אמרת הכל במשפט אחד!

עכשיו כולנו יודעים בדיוק עם מי יש לנו עסק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. שברתי את הבקבוק בלי כוונה, אני לא מכיר מישהו שפוי נכנס לחנות ושובר בקבוקי וודקה בכוונה

2. לכלכתי את הרצפה בגלל יש עובד בקיוסק שמקבל על זה משכורת ולא כדי לשבת שם, חלק מהתפקיד שלו היה לנקות במקרה כזה

3. כזה זלזול בכסף עוד לא ראיתי, יש אנשים שאין להם חצי מה-60 שקל שהפסדתי מה זה משנה עם זה 60 או 600

אני כשהמצב הכלכלי שלי לא טוב אני לא מבזבז את הכסף על מותרות.

וודקה.

מלבורו.

מועדונים.

מספרה.

וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...