Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשבר לי בקבוק אלכוהול בקיוסק, אני צריך לשלם עליו?

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 5029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם ללקוח נשבר מסך בהעברת דירה, המובילים צריכים לפצות אותו.

אם המסך נשבר בבית, אפשר בהחלט לתבוע את ביטוח הדירה.

לא צריך לשקר.

ובטח שלא כדאי לפרסם זאת בפורום שגם הספקים שלך גולשים בו :idea:

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי זה הכל תלוי ברצון של בעל העסק לעזור.

הספקים של החנויות לא יהרסו יחסים עם החנות בשביל מוצר אחד, בטח לא מוצר שעלותו היא 60 ש"ח.

אני כבעל עסק למוצרי חשמל, מספר פעמים עזרתי ללקוחות שלי שנפלה להם הפלזמה ונשברה, שהילד זרק שלט על המסך ושבר אותו, אמרתי להם להביא את המכשיר השבור לחנות, הכנסתי אותו לקופסא חדשה, ויצרתי קשר עם היבואן בטענה שקיבלתי את המוצר שבור, קיבלתי מיד חדש, והעברתי אותו ללקוח.

הכל תלוי בנכונות של בעל העסק להתעסק עם זה.

יש לי פלזמה של פוג'יקום 42 אינץ' שלא עבדה שבועיים ונשבר המסך רק בשביל הבנות שלי שיראו שלא משחקים בבית עם כדור אני שומר אותה.

או שאולי חיכיתי שמישהו כמוך יקח אחריות ויעזור לי לדפוק את היבואן.

בהודעה אחרת כבר הצעתי לבחור פיצוי של 60 ש"ח ככה שאני גם בחור טוב ומגיע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרגאמן כל התגובות בשרשור ועדיין לא הבנת על מה אנשים פה דיברו?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה הכל תלוי ברצון של בעל העסק לעזור.

הספקים של החנויות לא יהרסו יחסים עם החנות בשביל מוצר אחד, בטח לא מוצר שעלותו היא 60 ש"ח.

אני כבעל עסק למוצרי חשמל, מספר פעמים עזרתי ללקוחות שלי שנפלה להם הפלזמה ונשברה, שהילד זרק שלט על המסך ושבר אותו, אמרתי להם להביא את המכשיר השבור לחנות, הכנסתי אותו לקופסא חדשה, ויצרתי קשר עם היבואן בטענה שקיבלתי את המוצר שבור, קיבלתי מיד חדש, והעברתי אותו ללקוח.

הכל תלוי בנכונות של בעל העסק להתעסק עם זה.

מר לוגסי,

אני מקווה שתיתפס, תואשם בעבירה הרלוונטית ותישא בעונש. בהנחה שהניק שלך בפורום הוא גם שמך, זו לא תקוות שווא.

לא תגנבו, ולא תכחשו, ולא תשקרו איש בעמיתו (ספר ויקרא).

חדל מפשעיך והתחרט עליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שביררתי, העונש על זה הוא עד 12 שנות מאסר.:-o

יאללה צאו מהבועה שלכם, דוחה לראות את הצביעות על גבי הפורום, ההתחסדות הזאת פשוט מגוחכת.

כל הענף הזה פועל ככה, זה מה שסוכנים מבקשים מהחנויות לעשות במידה שהחנות מבקשת מהסוכן עזרה במצב כזה.

אבל יש לי רעיון מבריק , בואו נקים ועדת חקירה עולמית למיגור התופעה.

חבל שאי אפשר לבדוק לעומק כל אחד ממכם לראות עד כמה הוא "צדיק" מחוץ לדפי הפורום, זה פשוט מצחיק כבר ההתלהמות והצדקנות הזאת על גבי הפורום.

כנראה שצדיקי המקרא חובבי מוטוריקה ומכוניות והגיעו במקרה לפורום אוף טופיק בקארספורום, אחרת אין לי הסבר אחר.

או אה... אם רק הייתי יכול לרשום חלק מתקוותי..לצערי כנראה שזה לא כדאי..

ודרך אגב, את התקוות שלך תרשום על פתק ושים בכותל, סיכויים גבוהים שהם יתממשו שם יותר מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשיבה כמו שלך רק מגבירה את הבעיה.

יש כללים של ג'נטלמנים, שבהם כלול לקבל את ההפסדים ולא לדפוק את הספקים שלך.

חבל שאתה גם נותן דרור לתופעה המגעילה הזו.

אתמול ספק ניסה לדפוק אותי על ארגז ספרייט ולחייב אותי על טעות שלהם. זה בדיוק אותו דבר. זה מקומם ואתה עוד תומך בזה.

מצ"ב המחשה של יאק.

yack.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל גרמת למישהו אחר לאבד כסף, כשהאשמה לא הייתה עליו.

זה מה שפסול.

הלקוח שבר את הטלוויזיה? באסה!

אין סיבה שמישהו אחר ישלם על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמר לוגסי צודק בחלק מן הדברים, יש כאן לא מעט צביעות בחלק מהתגובות.

עד כמה שאני זוכר יש עשרה צדיקים שהובטח להם מקום בגן עדן עוד בחייהם(לפי כבוד הרב בחגיגה בסנוקר),לא יותר.

שכל אחד ישאל את עצמו את הדברים הבאים:

1.אם זה היה קורה לך, ובעל החנות היה מציע לך את הפתרון של מר לוגסי,בלי שתבקש, היית מסרב?

2.אתה בקניות בסופר, מסיים קניה ,עומד בצד ובודק את החשבון, מגלה טעות לטובתך, אתה מבקש לשלם את ההפרש?

3.עומד בפיצוציה, קונה כמה דברים, כשהמוכר מסובב את הגב בא לך כמה קשיו בשביל הטעם, לוקח או לוקח בלי שהמוכר יראה?

4.הולך בסופר, הגעת לאזור הביצים,הילד שלך שיושב בעגלה מחליט להיות מבקר איכות בלי שתשים לב ושובר כמה ביצים, אתה משלם עליהם בסוף הקניה?

אפשר לתת עוד מלא דוגמאות אבל דיי בטוח שכולם מבינים את העיקרון, אף אחד מאיתנו לא צדיק ,ברוב המקרים כאשר תבוא השאלה מי יפסיד אנחנו או מישהו אחר התשובה היא ברורה מאליו(חוץ מלצדיקים שבטח יגיבו בצעקות בוז אחרי התגובה שלי).

איך אומר ז'וז'ו אבוטבול.." ותחשבו על זה. אהאהאהאה" :-D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אם זה היה קורה לך, ובעל החנות היה מציע לך את הפתרון של מר לוגסי,בלי שתבקש, היית מסרב?

אם אני יודע שמישהו הולך להפסיד למרות שהאשמה היא שלי והבעיה היא שלי, אז כן, אני מסרב.

2.אתה בקניות בסופר, מסיים קניה ,עומד בצד ובודק את החשבון, מגלה טעות לטובתך, אתה מבקש לשלם את ההפרש?

בסופר יכול להיות שלא. במכולת השכונתית בטוח שכן.

3.עומד בפיצוציה, קונה כמה דברים, כשהמוכר מסובב את הגב בא לך כמה קשיו בשביל הטעם, לוקח או לוקח בלי שהמוכר יראה?

לא, זאת התנהגות בהמתית וטכנית, זו גניבה.

4.הולך בסופר, הגעת לאזור הביצים,הילד שלך שיושב בעגלה מחליט להיות מבקר איכות בלי שתשים לב ושובר כמה ביצים, אתה משלם עליהם בסוף הקניה?

אם בא אלי מנהל החנות ומבקש שאשלם אז כן, אני אשלם.

אפשר לתת עוד מלא דוגמאות אבל דיי בטוח שכולם מבינים את העיקרון, אף אחד מאיתנו לא צדיק ,ברוב המקרים כאשר תבוא השאלה מי יפסיד אנחנו או מישהו אחר התשובה היא ברורה מאליו(חוץ מלצדיקים שבטח יגיבו בצעקות בוז אחרי התגובה שלי).

איך אומר ז'וז'ו אבוטבול.." ותחשבו על זה. אהאהאהאה" :-D.

וזה ז'וז'ו חלסטרה, לא אבוטבול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי אתה באמת מפתיע אותי לפעמים,הרי אתה בחור אינטלקטואל עם שכל בתוך הקופסה,לפי התשובות שלך אתה "צבוע וגנב" בדיוק כמו כל אחד אחר, אני באמת לא מבין מה ניסית להגיד,לא נראה לי שיצאת טוב .

לגבי ז'וז'ו, אתה צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסעיף 1 לא הייתי מסרב, סעיף 2 הייתי חוזר ומשלם( היה לנו עסק אז אני יודע איך אני הייתי מרגיש אם מישהו חוזר ומשלם) סעיף 3, מעולם לא עשיתי ולא אעשה, סעיף 4 משלם כמובן.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...