Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשבר לי בקבוק אלכוהול בקיוסק, אני צריך לשלם עליו?

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 5028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אור, אני חושב שלא הבנת את HANS.

הוא התייחס אליך (בצדק) כאל התחמן שלא חושב על הספק וזה שדופק את המערכת לטובתו האישית.

בתור לקוח וספק שירותים בעצמי, אני נגעל מהגישה של "בואו נדפוק מישהו אחר כי הכיס שלו יותר עמוק".

ואחר כך כתבת:

1.אם זה היה קורה לך, ובעל החנות היה מציע לך את הפתרון של מר לוגסי,בלי שתבקש, היית מסרב?

אם אני יודע שמישהו הולך להפסיד למרות שהאשמה היא שלי והבעיה היא שלי, אז כן, אני מסרב.

2.אתה בקניות בסופר, מסיים קניה ,עומד בצד ובודק את החשבון, מגלה טעות לטובתך, אתה מבקש לשלם את ההפרש?

בסופר יכול להיות שלא. במכולת השכונתית בטוח שכן.

3.עומד בפיצוציה, קונה כמה דברים, כשהמוכר מסובב את הגב בא לך כמה קשיו בשביל הטעם, לוקח או לוקח בלי שהמוכר יראה?

לא, זאת התנהגות בהמתית וטכנית, זו גניבה.

4.הולך בסופר, הגעת לאזור הביצים,הילד שלך שיושב בעגלה מחליט להיות מבקר איכות בלי שתשים לב ושובר כמה ביצים, אתה משלם עליהם בסוף הקניה?

אם בא אלי מנהל החנות ומבקש שאשלם אז כן, אני אשלם.

צדיק תפסיק להעיד על העיסה שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי בעיה עם הסופרים, שהכוח שלהם כבר הפך לגדול מדי.

זה כבר הפסיק להיות הגיוני לפני הרבה זמן, כש2 או 3 משפחות התחילו לשלוט על כל השוק ולהרוס בכוונה עסקים קטנים.

אני נמנע מללכת לסופר כמה שאפשר ומעדיף לתת כסף למכולת השכונתית.

בגלל זה ההבדל.

במכולת השכונתית אני גם הולך רגוע ולא רץ לשום מקום.

בסופר כל מה שאני רוצה לעשות זה לעוף משם כי מגעיל אותי להיות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם הסופרים, שהכוח שלהם כבר הפך לגדול מדי.

זה כבר הפסיק להיות הגיוני לפני הרבה זמן, כש2 או 3 משפחות התחילו לשלוט על כל השוק ולהרוס בכוונה עסקים קטנים.

אני נמנע מללכת לסופר כמה שאפשר ומעדיף לתת כסף למכולת השכונתית.

בגלל זה ההבדל.

במכולת השכונתית אני גם הולך רגוע ולא רץ לשום מקום.

בסופר כל מה שאני רוצה לעשות זה לעוף משם כי מגעיל אותי להיות שם.[/quote

בייננו יוסי ואתה לא חייב לקבל את עצתי,מתגובה לתגובה אתה עושה עושה מעצמך צחוק, אני חושב שכדאי לך להפסיק להגיב בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביטוח לדברים כאלה בכל עסק שמכבד את עצמו.

עבדתי בתור משלוחן וקורה שנשבר בקבוק, מחזירים את הזכוכיות והפקק לחנות לוקחים אחר, הספק מזכה את החנות.

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שביררתי, העונש על זה הוא עד 12 שנות מאסר.:-o

יאללה צאו מהבועה שלכם, דוחה לראות את הצביעות על גבי הפורום, ההתחסדות הזאת פשוט מגוחכת.

כל הענף הזה פועל ככה, זה מה שסוכנים מבקשים מהחנויות לעשות במידה שהחנות מבקשת מהסוכן עזרה במצב כזה.

אבל יש לי רעיון מבריק , בואו נקים ועדת חקירה עולמית למיגור התופעה.

חבל שאי אפשר לבדוק לעומק כל אחד ממכם לראות עד כמה הוא "צדיק" מחוץ לדפי הפורום, זה פשוט מצחיק כבר ההתלהמות והצדקנות הזאת על גבי הפורום.

כנראה שצדיקי המקרא חובבי מוטוריקה ומכוניות והגיעו במקרה לפורום אוף טופיק בקארספורום, אחרת אין לי הסבר אחר.

או אה... אם רק הייתי יכול לרשום חלק מתקוותי..לצערי כנראה שזה לא כדאי..

ודרך אגב, את התקוות שלך תרשום על פתק ושים בכותל, סיכויים גבוהים שהם יתממשו שם יותר מהר.

מסכים עם כל מילה, נעשה מגוחך להסתובב כאן, כל דיחפין נעשה הבתולה מריה. יאללה תוציאו את האצבע מהתחת. יש תחום אפור לכל דבר. תשתמשו בדבר הזה שאתם תולים עליו כובעים.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם הבנתי נכון, אדיבות אנושית בסיסית או סתם דרך-ארץ הם דברים מוגדרים "אצלכם" כצביעות.:shock:

אם כבר, הבועה שייכת למעודדי הפשיעה בקארספורום, ולא להיפך.

זה יהיה קצת מטופש להעיד על עצמי, אבל מסריקה זריזה של החברים שלי

אני לא מוצא שם אף אחד שמתנהג כמו שמתארים פה מעודדי העברינות למיניהם -

פשוט אנשים רגילים שנוהגים באופן הגון אחד עם השני, ועם הסביבה שלהם,

לא גונבים ולא מתחמנים ולא מרמים.

אלה שכן נוהגים כך פשוט לא נכנסים מלכתחילה למעגל החברים, או יוצאים ממנו באופן טבעי, כשזה מתגלה.

בציטוט חופשי מחז"ל, הראה לי את חבריך ואגיד לך מי אתה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא הבנת נכון, " אדיבות אנושית בסיסית" זה מה שאני עשיתי, עזרתי לאדם שנקלע לבעיה, ללא שום תמורה, היבואן לא הפסיד כלום, כי הוא תיקן ומכר ביותר כסף ממה שעלה לו.

אבל מבחינתך זה פשע.

ופה הבעיה מתחילה, לא חושב שיש אפשרות לחבר את המילים " מעודדי פשיעה" או " מעודדי עבריינות" באף הקשר למה שנכתב בטופיק הזה.

לאן אתה רץ בן אדם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שערס לא מבין שהוא ערס,

כך שקרן לא מבין שהוא שקרן

או גנב לא מבין שהוא גנב.

בחיאת.

כתבת בעצמך, שחור על גבי הפורום, ששיקרת לספק שלך,

מה אתה רוצה שאני אסיק מזה? שאתה לא שקרן? :?

וכן, להגיד "מה הבעיה עם זה" זה לעודד עבריינות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם הבנתי נכון, אדיבות אנושית בסיסית או סתם דרך-ארץ הם דברים מוגדרים "אצלכם" כצביעות.:shock:

אם כבר, הבועה שייכת למעודדי הפשיעה בקארספורום, ולא להיפך.

זה יהיה קצת מטופש להעיד על עצמי, אבל מסריקה זריזה של החברים שלי

אני לא מוצא שם אף אחד שמתנהג כמו שמתארים פה מעודדי העברינות למיניהם -

פשוט אנשים רגילים שנוהגים באופן הגון אחד עם השני, ועם הסביבה שלהם,

לא גונבים ולא מתחמנים ולא מרמים.

אלה שכן נוהגים כך פשוט לא נכנסים מלכתחילה למעגל החברים, או יוצאים ממנו באופן טבעי, כשזה מתגלה.

בציטוט חופשי מחז"ל, הראה לי את חבריך ואגיד לך מי אתה.

אתה ו"שכמותך" (לכבוד מה המרכאות?!) מציירים עצמם כאליטיסטים שכל משלח ידם הוא טהור וחיוני ליוצרות.

לא אתפלא אם אתה בוחר לעצמך את החוקים שנראים לך נכונים ולא מציית לכולם בכזו דייקנות כפי שאתה מתאר, לדוגמא מהירות נסיעה מותרת או שימוש בסמים קלים, אפילו שתיית אלכוהול בציבור או, רחמנא ליצלן, חציית כביש בלא מעבר חצייה.

מעודדי פשיעה זאת חתיכת האשמה חמורה, הייתי ממליץ לך להביט בעצמך, לחזור ולקרוא את שכתבת ואת שאחרים כתבו להבין שאין רק שחור ולבן.

ובפרפזה לחכמינו, הפוסל במומו פוסל. ודיי לחכימא ברמיזא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ו"שכמותך" (לכבוד מה המרכאות?!) מציירים עצמם כאליטיסטים שכל משלח ידם הוא טהור וחיוני ליוצרות. מעולם לא כתבתי דבר כזה. הדימוי אצלך בראש.

אם להתנהג באופן פחות או יותר מתורבת זה אליטיסטי בשבילך, חבל מאוד.

לא אתפלא אם אתה בוחר לעצמך את החוקים שנראים לך נכונים ולא מציית לכולם בכזו דייקנות כפי שאתה מתאר, לדוגמא מהירות נסיעה מותרת או שימוש בסמים קלים, אפילו שתיית אלכוהול בציבור או, רחמנא ליצלן, חציית כביש בלא מעבר חצייה.

מאוד נוח לקפוץ עליי למרות שלא דיברתי על עצמי, ולהסיט את נושא הדיון

שהוא עקרונות בהתנהגות אנושית (או משהו כזה) להשתלחויות אישיות. קלאסי.

מעודדי פשיעה זאת חתיכת האשמה חמורה, הייתי ממליץ לך להביט בעצמך, לחזור ולקרוא את שכתבת ואת שאחרים כתבו להבין שאין רק שחור ולבן.

מעודדי פשיעה זה אימהות שאומרות לילד בסופר "תיקח, תיקח", כשהוא טובל את ידו בערימת הממתקים.

אחר כך מתפלאים שהילד גונב גם דברים יקרים יותר.

ובפרפזה לחכמינו, הפוסל במומו פוסל. ודיי לחכימא ברמיזא.

קל מאוד להכניס הכול לשק אחד ולערבב, קשה מאוד להתייחס באופן ענייני לאיזה שהוא דבר שנכתב פה בפורום.

ניסיון נואש לחזור לדיון, פחות או יותר:

האם לשקר לספק זה כמו לגנוב ממנו טלוויזיה?

האם לשבור משהו אצל בעל קיוסק ולאיים עליו בגלל שהוא דרש ממך פיצוי זה שווה ערך לניסיון שוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קל מאוד להכניס הכול לשק אחד ולערבב, קשה מאוד להתייחס באופן ענייני לאיזה שהוא דבר שנכתב פה בפורום.

ניסיון נואש לחזור לדיון, פחות או יותר:

האם לשקר לספק זה כמו לגנוב ממנו טלוויזיה?

האם לשבור משהו אצל בעל קיוסק ולאיים עליו בגלל שהוא דרש ממך פיצוי זה שווה ערך לניסיון שוד?

קשה מאוד להגיב ל"עובדות" ולתקוף אותן כשתקפותן של העובדות נשען על דעתך האישית. חשוב לי להוסיף כמובן שאינני יוצא נגדך ואין לי דבר וחצי דבר נגדך. (אולי מלבד העובדה שיש לך דייהו רייסר בתמונת פרופיל, אבל זה לשרשור אחר :wink:)

בכל מקרה, לעיניינו, לשקר לספק זה לשקר לספק, זה לא יפה, זה לא אתי, זה לא נאות, אבל זה לא לגנוב ממנו טלוויזיה.

לשבור משהו בקיוסק ולאיים עליו אם הוא דורש ממך לשלם זו ביריונות, זה מכוער, זה חוסר מוסריות, אבל זה לא שוד.

אתה שואל (תקן אותי בבקשה אם אני טועה) למעשה אם יש הבדל בין הדברים הללו, אני טוען שכן, המציאות טוענת שכן, מה שאתה מתכוון לשאול לדעתי, אם בתפיסתנו אדם שעושה פשעים כבדים שקול לאדם שעושה פשעים קלים, או תרמיות, לדעתי האישית - לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, עכשיו אנחנו מבינים זה את זה.

הצגת היטב את השקפת העולם שלך בנוגע לעניין, ואני לא לגמרי מסכים אתה.

לפחות אנחנו מסכימים על כך שמדובר בשני המקרים במעשה מכוער. גם זה משהו.

(בנוגע לסמלון - סתם מתעצל להחליף.

חוץ מזה זאת אגדה מוטורית מהממת

ששמה סופר רייסר, לא סתם רייסר!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...