Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשבר לי בקבוק אלכוהול בקיוסק, אני צריך לשלם עליו?

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 5028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לדוגמה אם הייתי מנהל שם, אז לא הייתי לוקח תשלום,

הרי כולם יודעים שבעלי פיצוציות וקיוסקים עושים הרבה, אבל הרבה כסף.

אז בקבוק אחד שנשבר בשוגג, לא ממש אמור להזיק, אלא אם כן העסקים אצלו חלש וכל שקל הוא צריך לחשבן בשבע עניים.

למרות שיש את האנשים שכן יקחו ממך תשלום מלא עבור הבקבוק ששברת.

אין מה לעשות יש כאלו שהם ראש קטן ולא רואים ממטר.

שמע, מרבית הקיוסקים לא עושים את רווח כזה מטורף, אחרי שאתה מנקה את כל ההוצאות אז אתה רואה שזה לא מה שחשבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה לכל על התשובות זה מאוד עזר לי, לכל אלה שאומרים שאני צתיך לקחת אחריות, אתם אומרים את זה כאילו ברחתי לו מהקיוסק ולא רציתי לשלם, אני כן לוקח על זה אחריות וברור שעם זה יקרה עם פלזמה שעולה 8000 אלף שקל אז התשובה ברורה, אני דיברתי על 60 שקל וגם משהו שהוא בצורת נוזלוזה נחשב למזון, ולא ששפכתי מיכלית דלק על הרצפה קיצר אני אחזור לקיוסק ויציב לו את העובדות

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל על התשובות זה מאוד עזר לי, לכל אלה שאומרים שאני צתיך לקחת אחריות, אתם אומרים את זה כאילו ברחתי לו מהקיוסק ולא רציתי לשלם, אני כן לוקח על זה אחריות וברור שעם זה יקרה עם פלזמה שעולה 8000 אלף שקל אז התשובה ברורה, אני דיברתי על 60 שקל וגם משהו שהוא בצורת נוזלוזה נחשב למזון, ולא ששפכתי מיכלית דלק על הרצפה קיצר אני אחזור לקיוסק ויציב לו את העובדות

אני לא חושב שזה כבר יעזור לך,

אני חושב שנכון שהעובד שם יצא לא בסדר, והוא הרוויח אולי 60 שקלים על חשבונך,

אבל בשביל 60 שקלים אין טעם לחזור לקיוסק ולהתחיל לריב על משהו שבסך הכל את אשם שהבקבוק החליק לך מהיד...

ספוג את ה60 שקלים, ופעם הבאה תהיה יותר זהיר.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין עם איזה חלק בגוף חושב בעל עסק שמעדיף לריב עם לקוח על 60 שקל מאשר להרוויח אותו.

לדעתי אנשים קונים אלכוהול באותו מקום בדרך כלל ככה שאני במקומך לא הייתי נכנס יותר לקיוסק הזה ואומר כך גם לחבריי.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בעל הקיוסק קונה את הוודקה מחנות או מחסן משקאות ולא עובד מול הספק,לכן גם המחיר 65 ש"ח לבקבוק כמו בבנא לדוג' שהוא מחסן משקאות שהמון קיוסקים קטנים קונים ממנו ולא יכולים להזדכות אצלו.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר חזרתי לקיוסק היום, ודיברתי בטלפון עם בעל העסק, לא יאומן איזה חוצפה יש לבן אדם, סיפרתי לו את הסיפור ורק המילים אי-אפשר בפיו, אחרי זה אמרתי לו שעם הבקבוק היה סגור ונשבר אתה מזדכה עליו, החוצפן ביקש ממני את הפקק של הבקבוק שנשבר!! לא נדבר על זה שלי, אין קשר לפקק אלא עובד של הקיוסק ניקה את זה, ואז הוא התקשר לעובד שאל איפה הפקק והעובד אמר לו שזרק אותו לפח ואז אוטומטית אמר לי זהו סופית אין מה לעשות.

אמרתי לו שאתה לא תראה אותי יותר בקיוסק הזה וכל החברים שלי שקונים אצלך כי אני ממליץ עלייך לא יתקרבו לפה יותר להתראות והוא אמר לי גם יפה להתראות.

הבעיה שאני מדבר על קיוסק ממוצע(-) שמוכר חגיגת וכל מיני דברים לא חוקיים, אלא על קיוסק גדול ומאוד מכובד בעיר

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיוסק גדול ומאוד מכובד בעיר

מדובר בקיוסק, או בתלמיד גדול בתורה ?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצר - סיכום העניין הוא שהעובד לא ידע על נוהל ההחזרה , ושאם הוא היה יודע - כל העניין לא היה קורה, אבל מכיוון שאי אפשר היה להחזיר את הבקבוק יותר - גם לא זוכית.

מקרה מעפן של עובד שפישל אולי בצד שלו - אבל זה רק אחרי שאתה פישלת ושברת בקבוק.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בעל הקיוסק קונה את הוודקה מחנות או מחסן משקאות ולא עובד מול הספק,לכן גם המחיר 65 ש"ח לבקבוק כמו בבנא לדוג' שהוא מחסן משקאות שהמון קיוסקים קטנים קונים ממנו ולא יכולים להזדכות אצלו.

+1

רוב העסקים(שהם עסקים קטנים) לא יכולים להרשות לעצמם לעבוד עם הספק

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי לו שאתה לא תראה אותי יותר בקיוסק הזה וכל החברים שלי שקונים אצלך כי אני ממליץ עלייך לא יתקרבו לפה יותר

איזה חוצפה שלא תתואר, אני לא מבין בכלל מאיפה אתה מביא בכלל את התעוזה להכנס למישהוא לעסק, לשבור לו סחורה ואח"כ עוד לאיים עליו!

ברבריות לשמה!

עשית נזק? שלם עליו ואל תבלבל את המח!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציר תולדות הישראלי היפה:

שובר ובוכה, אכלו לי שתו לי מגיע לי.

מיותר לציין שאם פותח השרשור היה בעל קיוסק ולקוח מזדמן היה מנפץ לו בקבוק,

הוא בטח לא היה מוותר לו וגורם לו לשלם יחד עם איומים וקללות. מה-זה בטח, ודאי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין עם איזה חלק בגוף חושב בעל עסק שמעדיף לריב עם לקוח על 60 שקל מאשר להרוויח אותו.

לדעתי אנשים קונים אלכוהול באותו מקום בדרך כלל ככה שאני במקומך לא הייתי נכנס יותר לקיוסק הזה ואומר כך גם לחבריי.

אם שברת אז תשלם ,ואתה לא חייב להכנס שוב , אבל למה להרוס לאנשים אחרים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שברת אז תשלם ,ואתה לא חייב להכנס שוב , אבל למה להרוס לאנשים אחרים ?

לא זכור לי שהבחור אמר שהוא הרס בכוונה,החליק לו בטעות כמו שקורה לרבים.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...