Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

JVC-KD-G431, רכיבים במעגל נשרפו, שווה לתקן? (ויש תמונות)

שימו לב! השרשור הזה בן 5104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

נשרפו לי כמה רכיבים במעגל במערכת עקב טעות שבאשמתי,

המערכת עובדת מצוין, נדלקת ויש מתח, הבעיה שאין סאונד, לפי מה שטוענים במעבדה 2 נגדים נשרפו

השאלה אם זה שווה את ה 200 ש"ח תיקון ואם בכלל שווה?

הנה התמונות, הרכיבים השרופים מסומנים:

תמונה 021.jpg

תמונה 022.jpg

תמונה 024.jpg

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם באמת רק שני נגדים נשרפו.

אני לא יודע לגבי כדאיות התיקון. על אף התנגדותך ליד2 לדעתי שווה להוסיף עוד קצת, ללכת על משומש ולקבל מכשיר משודרג וטוב יותר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, הטכנאי בדק את 2 בנגדים, בדק גם מתח, והראה לי אותם כמו שסימנתי בתמונות, זה רק 2 אלו.

מה אתה ממליץ? איזה סוגים נגדים אלו ?

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אלו נגדים קרמיים.

צריך לראות מה כתוב עליהם ואפשר לרכוש אותם באגורות (!) בחנויות האלקטרוניקה בשדרות הר ציון בת"א. אם יש לך חבר שיודע להלחים אז חסכת 199.50 ש"ח.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא שווה את התיקון ,אם היה מדובר ברדיודיסק יקר אז כן אבל ברדיודיסק פשוט שכזה לא שווה להשקיע

200 שח כאשר ב-400 אתה קונה פיוניר 2050 חדש :

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=678932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה משקלל את שווי המכשיר, אין טעם לתקן.

קיצרת בטעות את חוטי הרמקולים לגוף או לשלדה?

בד"כ נזק למכשיר לא מסתכם רק בשני רכיבים.

ריססתי לפתחים של המזגן ספריי נגד עובש וזה הגיע למעגל (התעצלתי לפרק), ועל טעויות משלמים.

שווה לתקן רק אם יש לך חבר שילחים לך אותם בחינם , ב200 שקל לא שווה.

אמרו לי שמעגל כזה אי אפשר להלחים מחדש אבל זה לא נראה לי נכון.

לדעתי לא שווה את התיקון ,אם היה מדובר ברדיודיסק יקר אז כן אבל ברדיודיסק פשוט שכזה לא שווה להשקיע

200 שח כאשר ב-400 אתה קונה פיוניר 2050 חדש :

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=678932

תודה על ההמלצה !, אבל אם אני קונה משהו אני ייקנה גם עם USB איכותי.

ׁלמרות שמוכרים באוטו דיפו רדיו USB ,באותו מחיר של התיקון ,קשה לדעת כמה הוא יחיזיק, אם בכלל.

לדעתי אלו נגדים קרמיים.

צריך לראות מה כתוב עליהם ואפשר לרכוש אותם באגורות (!) בחנויות האלקטרוניקה בשדרות הר ציון בת"א. אם יש לך חבר שיודע להלחים אז חסכת 199.50 ש"ח.

איתמר.

איתמר, אני בטוח שאלו נגדים מאוד זולים , ואופן הפעולה שלהם כמו נגד סטנדרטי של 30 אג', אבל אני לא יכול להשיג סכמה או סוג של תרשים של המעגל הספציפי, שמתי לב שליד כל נגד יש מספר, השאלה אם זה סוג הנגד שצריך לחבר.

עידו.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, אני בטוח שאלו נגדים מאוד זולים , ואופן הפעולה שלהם כמו נגד סטנדרטי של 30 אג', אבל אני לא יכול להשיג סכמה או סוג של תרשים של המעגל הספציפי, שמתי לב שליד כל נגד יש מספר, השאלה אם זה סוג הנגד שצריך לחבר.

עידו.

לא בטוח. לפעמים המספרים שעל הסכמה אמור לקשר אותך למקרא שיש בספרות המקורית. אתה בטוח שעל הנגדים עצמם לא רשום שום דבר? איזשהו מספר עם אותיות? משהו?

אם תלך עם הרדיו לחנות שמוכרת רכיבי אלקטרוניקה ותראה להם את מה שנשרף הם יידעו מה לתת לך.

את הנגדים האלה ניתן לשלוף מהלוח, זאת פשוט עבודה מאוד עדינה.

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***עדכון***

שלחתי את הרדיו למעבדה של מישהו שאני מכיר

עבודה של שעה וחצי , הכל תוקן ללא עלות

אני ירכיב ונקווה שהכל יחזור לקדמותו.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...