Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת שואב אבק

benj
שימו לב! השרשור הזה בן 5113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אז גם תורו של זה הגיע ואני ממש אובד עצות כי אני לא מבין בזה.

אני מחפש שואב אבק בתקציב של עד 1500 ש"ח בשאיפה לפחות והאמת לא ברור לי לאילו נתונים לשים לב.

תודה על העזרה.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייסון .

סוס עבודה .

מזל שהוא לו שואב גם את המנוע כשאני מנקה את האוטו 8) .

יש כול מיני דגמים , לדוגמא לאנשים אסמתיים , או בתים עם חיות , תחפור מעט ותתאים לעצמך אחד.

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתרחק מהזבל בשם ראסל הובס שממלא את האינטרנט ומתימר להיות חזק במיוחד - 2200 וואט, 500 WSP.

קניתי אחד כזה. מת אחרי שנה וחודש של שימוש דל ביותר. בפירוק התברר שהמנוע הסיני הלך - קצר בעוגן. על המדבקה של המנוע כתוב בין היתר 2000W (להזכירך - 2200W הם הנתונים הרשמיים). והוא זהה למנוע של שואב האבק הסיני ב-150 ש"ח שקניתי בסופר 3 שנים קודם ועדיין עובד.

מצרף להמלצה על הדייסון. חזק ואמין, אבל יקר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על הדייסון.

יש לנו שואב שוכב מדגם Animal pro כבר 4 שנים (בדיוק) והוא פועל ללא דופי וללא שום תקלה. אין איבוד עוצמת שאיבה ואין הוצאות על חלקים, הפילטרים ניתנים לשטיפה והם לכל החיים.

מבחן האמינות הגדול ביותר שלו היה בעת צניחה חופשית מגובה מטר שלאחריה הוא לא נשבר והמשיך לעבוד כמו גדול :wink:

אומנם הוא יקר יותר מהמתחרים, אך ההפרשים קטנים בהרבה משהיו לפני כמה שנים ולדעתי הוא שווה את ההשקעה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז אתם ממליצים על דייסון.

ראיתי כמכ וכמה דגמים והוא באמת יקר,.

האם דגם נורמלי שלו יכול להיכנס בתקציב של בין 1K-1.5K?

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 על דייסון!

יש לנו אותו כבר 3 שנים-ללא שום בעיות,עובד כמו סוס

בזמנו ביררתי בחנויות,ולא היה שום שואב אבק בארץ באותה רמה שמוכרים ברשתות הגדולות

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש שואב אבק של "שאוב לורנץ" (EIO ) תוצרת גרמניה כבר 10 שנים:

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-vaccumcleaner&db137384=1286794

לפניו היה שואב יותר חלש, מאותה החברה, במשך 7 שנים והוחלף בגלל הרצון להגדיל את העוצמה (שיערות של כלבה על השטיח).

עובד כל יום, 5-6 פעמים ביום - במקום המטאטא.

חזק מאוד ולא יקר (חברה לא כל כך ידועה).

החיסרון - צריך להחליף שקיות.

.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש LG בן 3 ששרד אפילו שאיבות של שיפוץ (אבק בנייה, חול ושאיבות אבנים לפני חידוש איטום).

+1

יש לנו LG בן קרוב ל 6 שנים (זה דגם שכבר לא נמכר היום להערכתי, כמדומני הוא נקרא LG UP 142). הוא גם חובט והפסולת נאגרת בתוך מיכל רב פעמי עם סננים הניתנים לשטיפה ושימוש חוזר. עוצמת השאיבה מאוד חזקה ויש גם הגנה טרמית למנוע (אם הסננים סתומים והמנוע עובר טמפ' מסויימת הוא כבה). ממליץ בחום.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...