Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי ניתק את הפלואנס שלי?

רועי צוקרמן
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שרובכם בטח יודעים, השוק הישראלי יהיה אחד מהשווקים הראשונים בעולם שיזכה למכונית חשמלית מודרנית מיצרנית גדולה.

המכונית הזו תהיה רנו פלואנס (שתגיע לקראת אמצע 2011, זמן קצר אחרי ניסאן ליף). יהיה לה טווח נסיעה של עד 160 ק"מ,

וטעינה מלאה בשקע 220V תארוך בין 6 ל-8 שעות, או כ-30 דקות באמצעות טעינה מהירה בשקע ייעודי (לפי רנו, רק מ-2012

או 2013). אפשר יהיה גם להחליף מצבר ב"תחנת דלק" של בטר פלייס.

אבל.

מה יקרה אם תגיעו בערב מהעבודה עם מצבר מרוקן, תחברו אותה לנקודת הטענה ברחוב / בחניה משותפת, ובבוקר תגלו ש-15 דקות

מאוחר יותר עבר במקום ילד משועמם שניתק את התקע מהשקע סתם כי, ובכן, שיעמם לו?

אתם בבית, המצבר ריק, תחנת החלפה יש רק במרחק כמה קילומטרים (וכמובן שאי אפשר לנתק את המצבר לבד וללכת להחליף).

מתקשרים לעבודה להגיד שחליתם? רצים לאוטובוס?

attachment.php?attachmentid=197342&stc=1&d=1271772894

Untitled-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אישית לא רואה אנשים מחכים 30 דקות לטעינה המהירה, לא ילך בארץ בכלל.

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי לאגסי לפתוח במבצע שיווקי: קנה פלואנס Z.E, קבל ריקשה למקרי חירום...

גדול :)

את התימני הזה אפשר לשים גם על חמור/גמל/תיש וזה יתפוס באותה המידה.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גדול :)

את התימני הזה אפשר לשים גם על חמור/גמל/תיש וזה יתפוס באותה המידה.

ריקשה + תימני חמוד עם שרירי רגליים מפותחים מתנה :lol:

שמהירותו המרבית שווה למהירות הפלואנס על בטריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יקרה אם תגיעו בערב מהעבודה עם מצבר מרוקן, תחברו אותה לנקודת הטענה ברחוב / בחניה משותפת, ובבוקר תגלו ש-15 דקות

מאוחר יותר עבר במקום ילד משועמם שניתק את התקע מהשקע סתם כי, ובכן, שיעמם לו?

אי אפשר פשוט לנתק את הכבל מנקודת הטעינה, צריך לשים את כרטיס המנוי שלך ליד עמוד הטעינה ורק אז הכבל ישתחרר מהנעילה שלו (הוא נעול בתוך האוטו ובתוך העמוד בזמן הטעינה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה חצי שעה להטענה מהירה זה לא כזה הרבה לעומת החיסכון שייצא לך מזה.

הייתי אומר שיעשו מתאם וככה נוכל לחבר את זה לשקע בבית,אבל במחשבה שנייה אם הרבה אנשים יעשו את זה לחברת החשמל תהיה בעיה כי יהיה חוסר ואז מה יהיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסורבל ומחושב מדי. ממש לא יתאים לישראלי המצוי שרוצה הכל כאן ועכשיו.

לי לפחות זה לא מסתדר עם התפיסה חסרת הסבלנות של הישראלי הממוצע.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר פשוט לנתק את הכבל מנקודת הטעינה, צריך לשים את כרטיס המנוי שלך ליד עמוד הטעינה ורק אז הכבל ישתחרר מהנעילה שלו (הוא נעול בתוך האוטו ובתוך העמוד בזמן הטעינה).

רנו מדברת על טעינה ישירה משקע ביתי. איך נועלים תקע בשקע ביתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו הנושא, בשביל מאות מכוניות כאלו יצטרכו לייצר הרבה יותר חשמל. וגם פה בסופו של דבר כל נושא הזיהום לא כלכך נחסך, או שאני טועה?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הגדול של רכב חשמלי הוא שהוא לא מזהם בזמן הנסיעה במרכזי אוכלוסיה. הזיהום מתרכז בתחנת הכוח, שם הרבה יותר קל

לטפל בו, והוא (כמעט) לא גורם לתחלואה המשוייכת לזיהום אוויר הנפלט מכלי רכב - אסטמה, סרטן וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו מדברת על טעינה ישירה משקע ביתי. איך נועלים תקע בשקע ביתי?

הנעילה שהתכוונתי אליה מתבצעת לפי מה שאני יודע (ולפי ההיגיון) רק בעמודי הטעינה של בטר פלייס.

החשמל, אותו הם מייצרים בעצמם, הוא חשמל ירוק כי הוא נוצר מאנרגיה סולארית ו/או תחנות רוח.

אני לא מנסה למכור את המוצר שלהם, פשוט הייתי בנסיעת מבחן והסבירו שם הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...