Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

500K KM בפולו קלאסיק

SensatioN
שימו לב! השרשור הזה בן 5130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסיפור עם המנוע מקורי שעבר 500 אלף קילומטר אני מאמיןף ראיתי דיזלים עם קילוטראג' יותר גבוהה אפילו, אבל אני יודע שבקילומטראג' כזה כבר הולכות ציריות, קלאצ' אין אפילו מה לדבר - אני לא יכול אפילו לנסות להאמין שהוא מקורי, במיוחד ששימש כמונית,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל הכבוד.

חצי מיליון על קלאץ' אחד ? כנראה אתה נוסע עדין מאוד או שהאוטו כזה חלש שהוא לא שוחק את הקלאץ' ... ועוד הוא היה מונית.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הוא 60 כ"ס ובאמת שלא הוחלף לא קלאצ' לא גיר ולא מנוע, אין לי אינטרס להגיד אחרת.

ד"א היה לנו מרצדס c220 w202 2000 גם מונית של אבא שלי עם 700 אלף ק"מ עד שהלך ראש מנוע ומכרנו

ועכשיו אמא שלי נוהגת על w203 05 c200 עם 650 אלף.

הכול בסוף מסתכם בתחזוקה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את הפליאה, באירופה מנועי בנזין סוחבים 600-800 אלף בלי להתעטש, ועם 15 שנה על הכביש.

גם בארץ, בתחזוקה טובה, זה ייתכן. לראיה הסאאב של אורן.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתפלאים על המנוע (אצלי בדובלו תיכף 320K מנוע מקורי לא נפתח מעולם, גיר כמובן מקורי כנ"ל) אלא על הקלאץ' (אצלי זה כבר השלישי).

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מתפלא במנוע, אבי מורה נהיגה מטבע הדברים מאז ומתמיד היה לנו דיזלים בבית וראיתי אותם עם מספרים מוטרפים על השעון, ראיתי אוקטביות עם מעל חצי מיליון ונוסעות, אבל ציריות, קלאצ', ושאר ירקות מתבלים בסופו של דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין,מאד מכובד אחי,ולדעתי יוצא דופן.

כניראה אבא שלך נהג טוב ועדין,וגם אחראי ומקפיד בעיניין הטיפולים

במוסך המורשה,

גם לי יש סבתא בת 95 (עד 120!!) שמעשנת כ70 שנה בשרשרת

ועדיין חייה כל אחיותיה מזמן ניפטרו למרות שהיו הרבה צעירות ממנה ובחיים לא עישנו,

אולי הכל עיניין של מזל בעצם,אחי,

אהבתי:-)

8):?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני מתעלק,אך הייתי חייב לשתף:

odometer31.jpg

התמונה של חלק מלוח שעונים של VW ג'טה/בורה מארק 4 עם מנוע 1.8T המוכר.

וניחשתם נכון - זה במיילים.תעשו את החשבון לבד :wink:

עם ההיכרות שלי עם הסיוויק (בניד פור ספיד) הייתי אומר שזה אוטו לא רע גם לסיבובים :wink:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...