Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה עם גולף MK4 1.6 ידנית

babayaga
שימו לב! השרשור הזה בן 5201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההבדל בין נהג יחיד, שני נהגים או כל נהג הוא זניח. עדיף לעשות ביטוח כל נהג, על כל מקרה שלא יבוא.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדוייק.

גם אצלי הביטוח הוא לשני נהגים. ההפרש הוא 20%.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי כזו רק אוטומטית מ2.0 .

מודל 2000,

נמכרה לפני כ8 חודשים במחיר של 31 אלף שקל עקב בעיה בגיר.

הייתי נוסע ובהעברה להילוך הרביעי ההילוך לא היה עובר..

האוטו היה מעלה טורים אך הגיר לא היה מעביר הילוך.

החליפו שמן גיר וביצעו עוד כמה דברים באוטו אך ללא הועיל.. בסופו של דבר פירסמתי

ובסופו של דבר אחי רצה לקנות את הרכב עם התקלות והכל .

עד היום זה קורה לו , ושוב זה קורה לפעמים .. לא באופן קונסיסטנטי.

זה גם היה קורה לאחר נסיעה של 20 דקות ברכב.

משהו מאוד מוזר.

רכב שבהחלט מהנה לנהיגה , מבאס קצת שזה מה שקרה .. מנגד .. האוטו נסע יפה 245 אלף ק"מ במשך 8 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב בוצעה החלפת קולר שמן והעתקתו לחזית הרכב? זה פותר/מונע מראש את רוב בעיות הגיר.

ההבדל בין נהג יחיד, שני נהגים או כל נהג הוא זניח. עדיף לעשות ביטוח כל נהג, על כל מקרה שלא יבוא.

ממש לא זניח, הגעתי כבר למצב שזה התבטא ב700 שקל הבדל אם לא יותר.

הפוליסה שלי היא כזו שאני יכול באמצעות טלפון לחברת הביטוח להוסיף כל נהג שאני רוצה באופן זמני ללא תשלום נוסף.

באופן עקרוני אף אחד לא נוהג ברכב שלי חוץ ממני ככה שאין לי אינטרס לעשות ביטוח לכל נהג אחר אבל זה כבר סיפור אחר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5201 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...