Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההשוואה שלי :מאזדה 3 דגם יוצא לחדשה.

Peg7
שימו לב! השרשור הזה בן 5292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי יש כרגע 2008 עם MP3, אני מאוד הופתעתי שקיבלתי אותה עם זה. נהנה מכל רגע.

בחדשה, בכל הדגמים היא מגיעה עם MP3. בהחלט איבזרו אותה מצויין חוץ מהעידר בקרת אקלים בהשוואה לדגם היוצא.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי יש כרגע 2008 עם MP3, אני מאוד הופתעתי שקיבלתי אותה עם זה. נהנה מכל רגע.

בחדשה, בכל הדגמים היא מגיעה עם MP3. בהחלט איבזרו אותה מצויין חוץ מהעידר בקרת אקלים בהשוואה לדגם היוצא.

אפשר לחיות בלי בקרת אקלים, אבל העיקר שהוסיפו את בקרת היציבות החיונית. אני מאוד אהבתי את ה-3 החדשה, גם את הישנה אני מאוד מחבב. יצא לי לנהוג רק בספיריט החדשה והשיפור באיכות הנסיעה, הנוחות ובידוד הרעשים ניכר בכל פינה. זה היה החסרון העיקרי מבחינתי בקודמת וזה שופר בחדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא במבחן של הרכב צויין שה3 מנוע 2.0 החדשה מרגישה איטית יותר מה2.0 הישנה למרות התוספת של ההילוך בחדשה.

לא נהגתי ב-2.0 החדשה, אך ה-1.6 מעט איטית יותר מהדור הקודם. הוסיפו לכך הגה והתנהגות פחות חדים - וקיבלתם מכונית מעט בוגרת יותר אך פחות מהנה לחובב ההגה. אגב, נוחות הנסיעה השתפרה על שיבושים קלים בלבד. במקרים בהם המתלה נמתח או מתכווץ משמעותית, התוצאה עדיין מאכזבת.

כשחושבים על זה, זה קצת פרדוקסלי שהקלף החזק ביותר שהציעה המשפחתית הנפוצה והאפורה ביותר בארץ, לפחות בדגם היוצא, היה התנהגות כביש מהנה.

יש לי הרגשה, שאם לדלק מוטורס לא היו מגה-עיסקאות עם חברות הליסינג - ושאם כל העובדים בעלי הרכב הצמוד יכלו לבחור את רכבם, מאזדה 3 לא היתה מתקרבת לשיאי הפופולריות הנוכחית שלה. לא בקרב לקוחות פרטיים ולא בקרב מקבלי הרכב הצמוד.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
תודה על ההשוואה, בקרוב אצלי.

בשעה טובה קיבלתי את הרכב אתמול, באמת רכב מפנק ונעים, נוחות הנסיעה השתפרה, האוטו מרגיש כמו חמאה.

במיוחד ההגה, הוא הרבה פחות תזזתי ויותר נוקשה שממש גורם לנהיגה מדוייקת יותר לטעמי. ההגה של הדור היוצא היה ממש כמו קידון של אופניים.

הגיר עובד נהדר במיוחד עם הטיפטרוניק, המנוע באמת קצת חלש.

בהגה יש שליטה על מחשב הדרך הנחמד שמפיק מידע במסך השמאלי, כאשר המסך הימני דומה בתכליתו למסך המרכזי מהדור היוצא. לוח השעונים קצת משעמם ללא התאורה הכחלחלה שהייתה, מד חום מנוע חסר ומד הדלק הפך דיגיטלי.

תנוחת הישיבה הפכה להיות כמו של מנהל קטן, הקונסולה המרכזית עברה להיות באמת קצת יותר מרכזית ומשמעותית מבחינת תפיסת מקום באזור מושב הנהג.

לדעתי הם עשו קצת טעות בכך שהם ביטלו כמה מקומות איחסון כמו התא כפפות שצומצם וגם ביטלו את התא העליו בתא אחסון המרכזי, ממש היה נוח איתו בדור היוצא.

אני חושב שהמאזדה בהחלט נשארת אחת הבחירות הטובות שיש היום בציי הליסינג, למרות שגם הקורולה והג'טה עושות את העבודה נפלא.

בינתיים לא יכול להוריד את החיוך מהפרצוף :-)

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי ב-2.0 החדשה, אך ה-1.6 מעט איטית יותר מהדור הקודם. הוסיפו לכך הגה והתנהגות פחות חדים - וקיבלתם מכונית מעט בוגרת יותר אך פחות מהנה לחובב ההגה.

עם כל הכבוד להתנהגות הכביש, משפחתית 1.6 אוטומטית וזחלנית היא לא מכונית לחובב הגה, לא חשוב כמה טוב היא מכויילת. עגלה היא לעולם לא מכונית לחובב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד להתנהגות הכביש, משפחתית 1.6 אוטומטית וזחלנית היא לא מכונית לחובב הגה, לא חשוב כמה טוב היא מכויילת. עגלה היא לעולם לא מכונית לחובב.

Volcane ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולקן היא לא עגלה,בטח ובטח שלא .

וגם אם היא עייפה קצת,התחושות שלה,התגובות שלה מפצות על כך...

וולקן 1.9 של חבר פורום פה,נשארה טיפה מאחוריי הקאוואליר... אז מה?

אני בספק אם ראלי 1300 עומדת עם יפנית קטנה ידנית מאמצע שנות ה90 , אבל לפחות התחושות מפצות על כך.

ותחושות זה חלק נכבד מאוד מרכב ספורטיבי,תחושות היגוי,תחושות דוושות,תחושות האצה.. רעשים למיניהם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיסע במאזדה 3 החדשה מנוע 2000 תבין את ההבדל אתה לא נוסע אתה עף

חבל על הזמן אין מה להשוות ל1600

נראה לי שאתה חושב שהחיוך הדבילי בחזית הרכב הוא מתיחה של החומרים שנוצרה עקב המהירות שבה היא נוסעת. תבדוק שוב ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולקן היא לא עגלה,בטח ובטח שלא .

וגם אם היא עייפה קצת,התחושות שלה,התגובות שלה מפצות על כך...

וולקן 1.9 של חבר פורום פה,נשארה טיפה מאחוריי הקאוואליר... אז מה?

אני בספק אם ראלי 1300 עומדת עם יפנית קטנה ידנית מאמצע שנות ה90 , אבל לפחות התחושות מפצות על כך.

ותחושות זה חלק נכבד מאוד מרכב ספורטיבי,תחושות היגוי,תחושות דוושות,תחושות האצה.. רעשים למיניהם :)

דיברתי עליה רק מנקודת מבט של מנוע ולא של התנהגות ואיך שלא תהפוך את זה הוולקן לא רכב מהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוולקן גם לא רכב איטי ,היא רכב שמספק מבחינת הכח שלו לנהג הממוצע.

בטח ובטח גרסאת ה1900.

ובטח ובטח בהשוואה לשאר רכבי ה1600 שנהג הממוצע רגיל אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Volcane ?

וולקן עושה 0-100 במעל 12 שניות, עם גיר אוטומטי?

הוולקן, לזמנה, היתה רכב מהיר יותר מהממוצע.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולקן עושה 0-100 במעל 12 שניות, עם גיר אוטומטי?

הוולקן, לזמנה, היתה רכב מהיר יותר מהממוצע.

לא, אם היא במצב טוב היא עושה זאת בסביבות 10 שניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...