Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההשוואה שלי :מאזדה 3 דגם יוצא לחדשה.

Peg7
שימו לב! השרשור הזה בן 5285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הקשר של הוולקן האוטומטית לדיון?

מישהי טען שהיא "מכונית לנהג?"

אני חוזר, מכונית אוטומטית עם מעל 12 שניות מיאוץ למאה לא יכולה להיות מכונית לנהג, בטח שלא עם רמות האחיזה העכשוויות של צמיגים, לא משנה כמה היא טובה מבחינות אחרות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה לי שהוא לא הבין את ההשוואה.

הנקודה שלי הייתה שיש גם מכוניות לא מהירות שהן מהנות לנהיגה הוולקן היא דוגמא אחת.

לדעתי אגב היא לא מספיק מהירה בשביל רכב ספורטיבי וזו אחת הסיבות שירדתי מרכישה של וולקן לפני כמה שנים וחיפשתי

רכב אחר.

אבל זה לא נושא השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד להתנהגות הכביש, משפחתית 1.6 אוטומטית וזחלנית היא לא מכונית לחובב הגה, לא חשוב כמה טוב היא מכויילת. עגלה היא לעולם לא מכונית לחובב.

בוא נאמר שיש חובב הגה, מה לעשות, נגזר עליו לקבל רכב מליסינג קבוצה 2 (שנינו יודעים שיש לא מעט כאלה בארץ, נכון?).

אז הוא עומד מול מבחר רכבי קבוצה 2 ושואל את עצמו, מה לקחת?

יש את הקרוז - חדשה, יפה, אך למרות שישה הילוכים בגיר, מבחנים הראו שהיא אינה מהנה לנהיגה.

הקורולה - טובה בקו ישר, הניהוג נופל מהמאזדה.

הI30 - נוראית! כמו מיני וואן.

וכו וכו...

אותו חובב נהיגה\הגה, קורא ומוצא שהמאזדה שלוש נבחרת כמהנה לנהיגה בכל מבחן, עם היגוי טוב, זריזות ושלדה מעולה ומתקשרת.

לידיעתך, 0-100 זה לא מה שחובב נהיגה בודק כשהוא מחפש רכב.

אז כן, יש לא מעט חובבי נהיגה שיקחו\לוקחים את המאזדה שלוש כי היא מהנה לנהיגה.

אתר מועדון השלוש - מאזדה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נאמר שיש חובב הגה, מה לעשות, נגזר עליו לקבל רכב מליסינג קבוצה 2 (שנינו יודעים שיש לא מעט כאלה בארץ, נכון?).

הוא צריך לדעת שנגזר עליו לא לקבל מכונית מהנה לנהיגה, ועדיף שייתרכז ביתרונות אחרים של שימושיות ונוחות.

ואני חוזר שוב, כדי שתבין, החיים זה לא 0-100 ואפשר להנות גם ממכונית עם ביצועים פושרים (וולקן זו דוגמא טובה). אי אפשר להנות ממכונית אוטומטית עם ביצועים קרים, כי אי אפשר לתקוף פניות בלי כוח זמין, מינימלי ביציאה (אבסולוטית וביחס לאחיזה).

לדוגמא, יש לי B4 (הגירסה עם 138 כ"ס) ידנית. המכונית מכויילת מצויין מבחינת נטייה ל(אי)תת היגוי. אומנם קצת רכה מדי, אבל זה העדר הביצועים שמונע ממנה להיות מכונית נהיגה. היא מכונית נוחה שלוקחת את הפנייה יפה, עם משיכה יוצאת דופן ודחיפה קלה מהזנב, אבל אין בזה שומדבר מרגש/מעניין לחובב הגה (ועוד מדובר בידנית...).

פעם חובב הנהיגה יכול היה לקחת ZX/306/309/קסארה רגילה (1.6 או 1.8) ולהנות מביצועים סבירים, גיר ידני והתנהגות טובה, ובאמת להנות מנהיגה. אולי אפשר גם להוסיף את ההונדה שפיץ לרשימה (לא נהגתי, יש הטוענים).

יחס העגלתיות-אחיזה של המשפחתומטית ליסינג המצוייה כיום מונע ממנה להיות מכונית נהיגה, אצל כל נהג בכל מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

falou ,

דווקא האחיזה האבסולוטית של הרכבים המשפחתיים היום - עוקפת כל קסארה,306 - העניין נובע בכל הקשור לאפשרות לשלוט ברכב בדברים כמו הרפייה מהמצערת,היגוי חד,וכן הלאה.

אני בטוח שמאזדה 3 אוחזת יותר מקסארה, מבחינה אבסולוטית נטו.

אבל ההבדל הגדול,שקסארה גם נוחה בו זמנית ומאזדה 3 זה קרש גיהוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב MP3 האם ב3 החדשה יש שקע USB תקני

כמו ביונדאי או KIA?

שקע USB עולה בהרבה על חיבור AUX ו,הצליל נשמע גם יותר טוב מדיסק.

(כך לפחות ברדיודיסק סוני החדש שלי)

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצליל ב-USB נשמע יותר טוב מדיסק?

אם הכוונה לדיסק MP3 אז לא אמור להיות שום הבדל, הרי אותו קובץ מתנגן, מה זה משנה מאיפה הוא בא?

אם הכוונה לדיסק רגיל, זה בכלל אמור להיות ההפך, הרי המרה לMP3 מורידה מעט מהאיכות.

תקנו אותי אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

falou ,

דווקא האחיזה האבסולוטית של הרכבים המשפחתיים היום - עוקפת כל קסארה,306

בוודאי, ומבחינת חובב ההגה זה חיסרון, כי הרבה יותר אחיזה מכוח זה מתכון לשעמום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...