Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקשר לרדיודיסק ולרמקולים

The rider
שימו לב! השרשור הזה בן 7820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומלום לכם

הציעו לי לקנות רדיודיסק קנווד kdc-2018

המכשיר בן 3 חודשים ובאחריות עד מאי 2003 (לפי המוכר)

הוא רוצה עליו 550 ש"ח

חיפשתי באתר של קנווד ולא הצלחתי למצוא את הדגם

מישהו מכיר אולי?יודע?יכול לתת פרטים??

אני מחפש לקנות רמקולים, (קדמיים ואחוריים) במחיר זול כמה שיותר...

משיטוט בםורום הבנ תי שדעתכם לגבי הרמקולים המוצעים בנטאקשן (פירלס למיניהם) לא ממש טובה, למה? האם הם לא איכותיים? אורך חיים נמוך? במה זה יתבטא ?

יש משו אחר שאתם ממליצים?

רמקולים יד שנייה?

תודה מראש... 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בדגם מקביל ל-kdc2020 שנמכר בחנויות בכ-950-1000 שח ,הסיבה לכך שאתה לא מוצא היא מכיוון שמדובר בדגם שמשווק באיזור אוסטרליה והמזרח הרחוק וניופאן כנראה הביאו איזה סטוק....., 500 שקל הוא שווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לכם, הוא קורא צרובים...??(לפי מה שראיתי לינק שצורף...אז כן)

אמממ.....ובקשר לרמקולים...מישהו יודע מה החסרונות בפירלסים למיניהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רמקולים יש לי פיוניר במצב חדש !

נמכרים בגלל שקניתי "לייטנינג אודיו" !

220 וואט , אם אתה מעוניין תשאיר הודעה פרטית .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפירלס שנמכרים בארץ הם רמקולים סיניים באיכות מאוד נמוכה. יכול להיות שאורך החיים שלהם יהיה טוב , אבל האיכות לא.

רק תחשוב שמוכרים לך אותם ב 99 ש"ח, בדרך היצרן מרוויח, היבואן מרוויח, המכס מרוויח, נטאקשן גוזרים עמלה.

רמקולים כאלה בהזמנה של 1000 יחידות עולים בסין משהו כמו 2.5$.

לא ממש מציאה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה התגעגעתי אלייך :roll: חסר לי באמת מי שיגיד לי שאני קטנוני, אולי לך זה נראה כמו קטנוניות אבל לי זה נראה כמו לדייק. אם הם היו מיוצרים בסינגפור ולא בסין אז הייתי שותק אבל כשהם מיוצרים בישראל במקום בסין יותר מעניין לדעת, לפחות ככה נראה לי.

כמובן שזה לא משנה את העובדה שהם רמקולים זולים שאחד המהנדסים שלהם ציין שהם קודם כל עושים רמקול שיראה טוב ואחר כך שישמע (איך ישמע הוא לא אמר).

היי רגע זה לא קטנוניות מצדך לציין את זה שיש במקום יבואן משווק?!?! , אוי אופס הייתי שוב קטנוני :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שישים פעם אתה אומר לי לא להיות קטנוני (על שטויות) ומוסיף את החלאס המעצבן הזה. אז סמיילי או לא בשלב מסויים זה כבר לא מצחיק והופך להיות מציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל, לדעתי הפירלס לאוטו מיוצרים בסין ע"י חברה שקוראים לה Longan. גם הרמקולים לבית שמורכבים בארץ זוכים לייצור עצמי של תיבות בלבד והדרייברים באים מחו"ל.

אבל לא משנה מה מקום הייצור, משנה האיכות וב 99 ש"ח , לא נראה לי שאפשר לתת איזהשהיא רמה של איכות.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...