Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פק"ל detailing (שטיפה וניקוי)

שימו לב! השרשור הזה בן 5369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד היום שטפתי אותה פעם בשבוע-שבועיים (ידנית) עם שמפו. ווקס (טרטל - עדיף מכלום אני מניח) פעם בחודש. פנימית - ניקוי עם מטלית לחה של אזורים בעייתיים פעם בשבוע, ספריי סיליקון פעם בחודש. לצערי אין לי שואב לרכב כך שהצטברה בפנים קצת אבק, פירורים וכו'.

לקראת היומולדת חצי של הקליאו רציתי לקנות לה את הטוב ביותר בשוק מבחינת דיטיילינג, כל עוד זה מצדיק את העלות שלו (הכוונה כמובן לחומרים וכלים, לא לטיפול חד פעמי). הייתי שמח לשמוע המלצות לדברים הבאים:

• חיצונית: שמפו לרכב, ווקס, חומר להסרת ג'וקים מהספליטר\גריל, חומר מומלץ לניקוי שמשות מראות. ג'אנטים - נראה ששטיפה רגילה עם סמרטוט יעילה, אך האם יש חומר שמגן עליהם מהצטברות לכלוך? פנסים - האם להשתמש בווקס או בחומר אחר?
  • פנימית: ספריי סיליקון לפלסטיקים (ואם כן איזה) או שיש משהו עדיף? מבחינת העור - רק מטלית לחה או משהו אחר? הכסאות זקוקים לניקוי יסודי (סתם שואב לא נראה לי מספק, לעומת זאת קיטור זה אולי מוגזם). שואב אבק לרכב (נראה לי קצת meh) או משהו אחר?
  • כל עוד חומר, כלי או טיפ שתמליצו עליו.

כמו כן - אם תוכלו לשתף איפה קניתם את המצרכי detailing שלכם ומה יש אצלכם בפק"ל - זה כמובן יעזור.

המון תודה על העזרה.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה שלי -

שמפו: טירפלווקס של carplan (מסיר חרקים מהפגוש בקלות)

ווקס: אוטופיניש של carplan

שמשות: סנו קליר (או מוצר דומה) + עיתון

פלסטיקים (פנימי או חיצוני): sun of a gun של STP (לא משאיר שכבה שומנית)

עור: סנו עור (עשה פלאים להגה שלי)

ריפוד: tuff stuff של STP (משתמש רק במקרה של כתמים, לא על בסיס קבוע)

ג'אנטים: wonder wheels של carplan (מנקה בקלות אבק רפידות, ואצלי יש המון. חומר קצת חזק אז לבדוק לפני שהוא לא גורם נזק, ממליץ לכסות את הקאליפר עם מטלית לפני ההתזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולן - בעקרון אני מחפש כלים וחומרים לעשות את זה לבד למרות שלהכיר בתי עסק לא יכול להזיק.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אבק, אני משתמש בשואבי אבק בתחנות דלק. מדובר על שואב אבק חזק מאוד שבקלות שואב את כל האבק. מבחינת כוח שלו, אין מה להשוות עם שואב אבק ביתי או צעצוע מאוטו דיפו לרכב שניזון ממצית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...