Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VOLVO S60 ב- 175K ש"ח

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 5350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יודע אם זה עדיין רלוונטי, אבל הייתי רוצה להתייחסלפותח השרשור דווקא -

לפני כחודש קיבלתי את ה-S60 שלי. רכב שנה שטרם נרשם ע"ש היבואן. חדש לחלוטין כמובן.

הרכב מאובזר למדי וגולת הכותרת -מושבי עור מדהימים בנוחותם, דבר חשוב מאוד לנסיעות ארוכות (וכספורטאי הגב תמיד כואב לי...). הרכב מאוד מכובד, אבל בהחלט לא סקסי כאלפא 159.

לגבי כוח - לא ממש מרגש, אבל מצד שני המומנט וההספק מגיעים בסל"ד נמוך מאוד לגבי רכב לא מוגדש, ובשילוב גיר 5 הילוכים חלק כחמאה התוצאה היא תאוצות מפתיעות לטובה. מה שכן, בסל"ד גבוה הרכב מעט מרעיש. ההגה סביר, לא יותר.

צריכת דלק - בחיפה הגעתי לכ-1/8 בעיר. חיפה-ת"א, 3 נוסעים וקרוזקונטרול על 95 קמ"ש - 6 ליטר למאה ק"מ. מה שאתם קוראים. 1:16! ממש לא האמנתי אבל שוב ושוב אני נוכח לדעת שבנסיעה משולבת הוא לא יורד מ-1:10,תוצאה מעולה לרכב שכזה.

בסה"כ - ב-193 אש"ח לא הייתי קונה אותו. גם לא בטוח שב-180 אלף. מצד שני, אני קיבלתי אותו ב-160, ובמחיר שכזה תודו שאין לו תחרים.

ואגב - סקודה זו סקודה. כל אחד מוכן לומר שהיא רכב מעולה ואני משער שהיא באמת כך, אבל את האמת - הייתם מוכנים להופיע באחת שכזו לפגישת עסקים? ברור שסופרב לא מגיעה מבחינת רמת הפוזה/סטייל לוולוו/אאודי ושות', ואפילו לא באמת מתחרה בפאסאט מבחינה זו. ובעולם שאני חי בו יש לכך משמעות (שטחי אבל נכון).

מיקי

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר העלת את נושא הזה שוב אז עדכונים לגבי צריכת הדלק של המאליבו.

קיבלנו את החדשה (בדיל מעולה גם מבחינת מחיר וגם מבחינת טרייד אין) וצריכת הדלק גבוהה יותר מהדגם היוצא אבל לא אסון.

נסיעה מאשקלון לחיפה כולל חציית מנהרות הכרמל הלוך וחזור (נסיעה איטית מאוד בדרך עפר) הניבה ממוצע של 8 ליטר ל 100 ק"מ.

בדיקה שעשיתי בדרך הראתה שקרוז קונטרול משולב מעמיד אותה על 6 ליטר ל 100 ק"מ אבל כל לחיצה קצת בריאה על דוושת התאוצה מקפיצה את הצריכה גם במהירויות גבוהות עד ל 22 ליטר ל 100 ק"מ (האצות לעקיפה למשל).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני יצרן של המאליבו:

נסיעה עירונית- ק'מ לליטר 7.7

נסיעה משולבת- ק'מ לליטר 9.4

אין נתונים על נסיעה בין עירונית.

הרכב מקבל ביקורת טובה מאוד!

http://www.youtube.com/watch?v=BmURrVIspAc דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא הרבה יותר נוח וחזק גם מהסקודה וגם מהוולבו כשלסקודה יש יתרון גדול באבזור והתנהגות אבל הכיסא שלה נוראי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר העלת את נושא הזה שוב אז עדכונים לגבי צריכת הדלק של המאליבו.

קיבלנו את החדשה (בדיל מעולה גם מבחינת מחיר וגם מבחינת טרייד אין) וצריכת הדלק גבוהה יותר מהדגם היוצא אבל לא אסון.

נסיעה מאשקלון לחיפה כולל חציית מנהרות הכרמל הלוך וחזור (נסיעה איטית מאוד בדרך עפר) הניבה ממוצע של 8 ליטר ל 100 ק"מ.

בדיקה שעשיתי בדרך הראתה שקרוז קונטרול משולב מעמיד אותה על 6 ליטר ל 100 ק"מ אבל כל לחיצה קצת בריאה על דוושת התאוצה מקפיצה את הצריכה גם במהירויות גבוהות עד ל 22 ליטר ל 100 ק"מ (האצות לעקיפה למשל).

???

מנהרות הכרמל? אתה עובד במקרה בחברה שחופרת אותן? אתה סיני??? כי אחרת לא ברור איך הן כבר פתוחות למעבר...

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ספק של אחת החברות הקבלניות שם. הן חפורות ומוארות אבל לא סלולות והאיזור של המחלף עם עבירות קשה אבל נסבלת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...