Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VOLVO S60 ב- 175K ש"ח

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 5353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

"הכי כדאי למהר ולקנות" - כנראה כי היא הכי מזהמת ולכן המיסוי הירוק ישפיע עליה הכי הרבה. זה עוד לא אומר שהכתב טוען שהרכב טוב.

בנוסף, "עלות / תועלת", תלוי מה התועלת... נסיעה על כביש ישר, אולי, אבל ברגע שיש סיבובים אין שום הנאה עם המאליבו. למי שמחפש רכב זול, מיושן, אבל חזק יחסית למחיר, למי שנוסע לרוב בבינעירוני ובישורת, למי שלא איכפת התנהגות כביש ולמי שאין בעיה לספוג ירידת ערך גבוהה - הרכב יכול להתאים.

שים לב לשתי השורות האחרונות בתגובה הקודמת שלי. אילולא התעלמת מהן היית רואה שאני מביא דברים בשם אומרם(כתב הרכב של העיתון) והמאליבו מקבלת מחמאות גם באשר להתנהגות הכביש וגם לגבי תא הנוסעים שלה. שניהם מקוטלגים "ברמה אירופאית". אפשר לא להסכים עם המבקר בעיתון אבל כך נראות שאר הביקורות בירחוני רכב בארץ ובעולם.

סיבובים? נו ברצינות. רובינו מגיעים לסיבובים במהירות סטנדרטית "מנהלתית" ולא כאילו הסיטואציה לקוחה מהגרנד פרי של מונקו ולכן זה בלתי רלוונטי. מעבר לכך, מתי הפעם האחרונה שהגעת לסיבוב עם המאליבו?. יש לי מן תחושה שזה לא ממש קרה.

ראה חוות הדעת למעלה שוב(!).

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני,

תודה על ההארה,

אני מסכים שהמאליבו הנוכחית עדיפה על הקודמת, אבל גם הנוכחית לא מתקרבת לאירופאיות. זאת בדיוק הסיבה שהיבואן השווה את מחירה לרכבי 2 ליטר היפנים, בהם היא יכולה להתחרות כי יש לה מנוע גדול ו-6 צילינדרים שמביא תוצאות רק קצת יותר טובות מה-2 ליטר היפניות.

אבל גם מולן, הניהוג של המאליבו חלש, ועל זה יעידו גם בעלי מאליבו.

אגב, אין אחידות דעים בין כתבי הרכב, תקרא מה יש לרוני אהרונוביץ להגיד על הניהוג ברכב.

עם 150 אלף שקל בכיס, הייתי הולך על האוקטביה החדשה עם מנוע 1.8T שעדיפה על המאליבו בהכל. גם ביצועים, גם התנהגות וגם צריכת דלק. אני אחד שהסמל על הרכב לא חשוב לו כמו מה שהרכב נותן (למרות שאני נוהג על רכב מהיצרן שבסמלון שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לורנס, אפילו בעלי המאליבו פה בפורום מעידים שהניהוג וההתנהגות כביש לא טובה.

אולי למי שלא עובר את ה ה 90 קמ"ש ויוצא מהרמזור בגלישה על D (כפי שדני תיאר את עצמו) המאליבו מתאימה, למרות שלאותו אדם ה C5 תעשה את העבודה יותר טוב.

ד.א, יש לך לינק לכתבה של רוני, לא מצאתי אותה בנטקאר.

בן.

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הוולוו פחות מעניינת מהמאליבו.

(חוץ מה S60-R שהיא נחמדה)

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לורנס, אפילו בעלי המאליבו פה בפורום מעידים שהניהוג וההתנהגות כביש לא טובה.

אולי למי שלא עובר את ה ה 90 קמ"ש ויוצא מהרמזור בגלישה על D (כפי שדני תיאר את עצמו) המאליבו מתאימה, למרות שלאותו אדם ה C5 תעשה את העבודה יותר טוב.

ד.א, יש לך לינק לכתבה של רוני, לא מצאתי אותה בנטקאר.

בן.

ה C5 תעשה את כל אלה טוב יותר פרט לכוח המנוע ועלויות אחזקה גבוהות בהרבה.

אנחנו מסתובבים כל הזמן סביב הנקודה שכל המכוניות בסגמנט הזה טובות וההבדלים הם עניין של טעם אישי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זה לא אני. אני נשאר עם המגאן II הידנית שלי ולא מתכוון להחליף אותה בקרוב (לפחות נחכה לראות אם יגיעו שוב רכבים ידניים נורמליים לארץ)

הסיבה לכוח ללא התנהגות היא לא נהיגה ספורטיבית אלא הנוחות בביצוע עקיפה בקלות.

בנסיעת המבחן על החדשה אני חייב לציין שההתנהגות שלה דווקא סבירה (פרט להגה הלא מתקשר אבל לפחות עם משקל יותר נכון). זו לא מכונית ספורט אבל ממש לא אסון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
סופרב... בלי צל של ספק.

הסופרב מגיעה עם השירות המפורסם של צ'מפיון? אם כן, זה עניין של מזל. נפלת על רכב עם תקלה - עדיף היה לקנות פיאט אונו משנת 87 במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסופרב מגיעה עם השירות המפורסם של צ'מפיון? אם כן, זה עניין של מזל. נפלת על רכב עם תקלה - עדיף היה לקנות פיאט אונו משנת 87 במקום.

ידידי היקר, מסכים איתך חלקית.

השירות של צ'מפיון - סיאט - זוועתי, מזעזע ומתנשא.

אפילו קבלת הרכב גובלת בחאפריות.

השירות של צ'מפיון - שקודה - טוב משמעותית.

בימים בהם יש לחץ רכבים במוסך (ניידות/מוניות) אז השירות מעט פחות טוב מימים רגועים ולוקח זמן רב לקבלת השירות.

בדר"כ השירות מעולה ואין שום תלונות, בעיקר מאז החלפת הנהלת המוסך וחלק מהעובדים בו.

אגב, בשני המקרים - מדובר במוסכים המרכזיים (בני ברק).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS אולי תפרט איזה ניסיון היה לך איתם?

פשוט עושה רושם שפעם בשנה-שנתיים אתם מחליפים רכב וזה לא כזה אתגר למוסך:roll:

(ואני לא מתכוון להיות ציני בשאלה שלי)

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS אולי תפרט איזה ניסיון היה לך איתם?

פשוט עושה רושם שפעם בשנה-שנתיים אתם מחליפים רכב וזה לא כזה אתגר למוסך:roll:

(ואני לא מתכוון להיות ציני בשאלה שלי)

אתה לא מנסה להיות ציני?

זה לא נראה או נשמע ככה - וזאת לא התגובה הראשונה שלך שמנסה לעקוץ (ואל תדאג, אתה לא עוקץ אותי).

היו לנו - פולו 16V (מודל 99), פאסאט 2.0 (מודל 03), פביה 16V (מודל 02), פביה 16V (מודל 06), איביזה "ספורט" 1.6 (מהאחרונות של הדור היוצא) וכרגע יש פביה "ספורט" 1.6 (מהראשונות של הדור הנוכחי).

מספיק נרחב עבורך?

ואכן, משתדלים להחליף כל כשנתיים (לפעמים לפני - כמו במקרה של האיביזה - בעקבות ביקורים בלתי נפסקים במוסך).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה לעקוץ ואם זה יצא ככה אז אני מתנצל כי אני לא רוצה לפגוע חס וחלילה.

פשוט העניין הוא שלדעתי כאשר מוסרים חוות דעת על מוסך צריך גם לפרט (אפילו קצת) את הניסיון שיש לך עם המוסך.

אתה בוודאי תסכים איתי שאם יש לי (לדוגמה) VW מאמצע שנות התשעים והמוסך מנסה על הגב שלי לעשות כסף,ומפגין חוסר מקצועיות אז זה לא אותו המקרה כמו של לקוח עם רכב חדש שצריך רק טיפל שוטף.

זו היתה הכוונה שלי וכנראה ככה הייתי צריך להציג את זה מההתחלה.

vw-golf כתב:

זו פאקינג מדינה דמוקרטית, זה לא שהוא הרים יד על מישהו, אז חלאס, סתמו פיות!!
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...