Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשים מעצבנים מהרמקולים, עזרה בבקשה.

snowbol
שימו לב! השרשור הזה בן 7414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרמקולים הם רמקולים של 4' של lanzar עם הספק של 160w .

חיברתי אותם והכל היה בסדר בהתחלה ואז התחלתי לשמוע רעשים מוזרים ,זה מן רשרושים כאלה שהולכים שנשמעים גם בוליום נמוך.

מה יכולות להיות הסיבות לזה?

האם זה שחיברתי אותם עם הקבלים שהגיעו איתם יכלה לפגוע בביצועים שלהם כל כך? כי האחוריים שלי מחוברים עם קבלים יותר עבים ושומעים אותם מעולה.

או שאולי חיברתי אותם ליציאה לא נכונה בהד יוניט ככה שהם ללא הגברה של ההד יוניט והצליל לא נקי .

אוף, אני עובד עצות, אני לא יודע מה לעשות:(

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אולי החחיבורים לא נכונים,תנסה להפוך את החיבורים של אחד! הרמקולים ותראה אם זה ישתפר

2.יכול להיות בעיה בכיוון,אולי הולך יותר מידי כוח קדימה או שיש יותר מידי באס לקידמיים או אולי שניהם ביחד ואז הרמקול עובר את ההספק שלו ומעוות לך...אז קח את כל הכיווון קדימה ותנמיך באסים ותיראה אם ישתפר רק לצורך בדיקה...

ואם בכל זאת מעוות אני לא רוצה להגיד סתם אבל כנראה שהלך הרמקול...אבל שוב אל תסמוך על מילה שלי רק תבדוק ותנסה מה שאמרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים חדשים דנדשים, שבוע על האוטו!

ותראה בהכי התחלה כשהאוטו עמד במקום ביום ההתקנה לא שמעתי בעיות,אבל לא הגברתי כזה חזק.

אח"כ תוך כדי נסיעה הרגשתי ברעשים המעצבנים האלה.

היום הוצאתי את הרמקולים כי חשבתי שאולי זה בגלל שהם נוגעים בפלסטיק אז הם משמיעים רעש כזה ומסתבר שלא, כי גם כאשר הנחתי אותם על המקום היו מן הפרעות כאלה,משהו מוזר.

ובעיקרון אני חושב שחיברתי את 4 הרמקולים להגברה של ההד יוניט, אבל יכול להיות שאיכשהו חיברתי אותם לחוטים שהם ללא הגברה, יכול להיות דבר כזה? כי היו שמה הרבה חוטים אז בחרתי איזה צבע באופן רנדומלי ואת המינוס למינוס ואת הפלוס לפלוס

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה זה די דחוף לי.

אני אנסה היום לחבר הכל כמו בספר הוראות, לראות אם זה משנה משהו, חוצמזה כיוונתי את כל הכוח לאמצע ושמתי את הבאסים למינימום.

אם כל זה לא יעזור, האם עליי להחזיר את הרמקולים לחנות? כי קניתי אותם לפני שבוע.

וגםהאם זה יתכן שהרמקולים כאלה גרועים שיש רישרושים כל הזמן? לא ציפיתי לכזה דבר מlanzar.

אהה...ודרך אגב, ברמקולים היה כתוב ככה, על הרמקול ישנם 3 חיבורים, 2 + ואחד -.

כאשר על אחד הפלוסים היה כתוב tweeter ועל השני היה כתוב amplifier . אני חיברתי אותם למגבר האם זה נכון?

קיצר נשחק היום עם החוטים ואם זה לא עוזר אני כנראה אחזיר אותם ולא אקנה לנזאר יותר לעולם:(

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי...עכשיו אני בטוח שזה פשוט חרא של רמקולים.

כי חיברתי הכל נכון ,כל החוטים חוברו נכון, כל הפלוסים והמינוסים גם כן. העיוותים נשמעים גם ללא באס וגם בדיסקים ורדיו.

אז כנראה אני אסע להחזיר אותם.

בעיקרון עם עוד לא עברו 14 ויש לי את הקופסה המקורית והכל אבל הרמקולים הותקנו פעם אחת, הם אמורים לקחת את זה בחזרה נכון?

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בעסקה שביצעת, אם אמרו מראש או שכתוב בחנות או משהו כזה אז כן, הכי הרבה תבקש להחליף, תראה אם בחנות ניתן לחבר אותם לבדיקה, אולי בכל זאת החיבור אצלך היה בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב התקשרתי אליהם ואמרתי שהרמקולים לא טובים, הם אמרו לי לבוא לשם ושנבדוק אותם,

אני מאמין שיחליפו לי אותם.

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו רמקולים של maxstar מישהו מכיר? כי זה איזה משהו חדש וכתוב שזה מאיטליה.

שווה להחליף את הלנזאר בהם?

או אולי בקליפורניה בום4'

או שלהוסיף 80 שקל ולקנות את הפיוניר הישנים והטובים:)?

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב כמו UNIX שאמרת שהרעש הולך ומתגבר זה יכול להיות רעש מוגבר.

של - אין מגע טוב של מינוס. או רעש של מערכת החשמל (אלטרנטור וכד').

תבדוק את הרמקולים אל מישהו אחר באוטו או חבר אותם למגבר של בית אם הם עדיין עם רעש אז הביאו לך חרא של רמקולים אם הם לא עושים לך רעש ההתקנה של המערכת שלי לא משהו.

תחשוב ותבדוק.

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אחי, אני עשיתי את כל הבדיקות.

ניסיתי להשמיע אותם כשהרכב עומד במקום גם יש רעשים.

מאחורה יש לי זוג פיונירים מעולים,פשוט תענוג שום עיוות ושום רעש וכלום.

אז הלכתי לאחורה וניתקתי אחד מהם וחיברתי את הרמקול הזה, ועדיין יש רעש, מה שפסל את האפשרות שמדובר בחוטים או ברעש של מערכת החשמל.

פשוט הרמקולים בעצמם חרא בטח, וזה נורא מאכזב כי מלנזאר ציפיתי ליותר

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקולים עובדים!!!! :twisted:

אני מוכרח לציין ש"ברוקס סטריאו" הם אחלה אחלה של חנות. באמת כל הכבוד על היחס שהם נתנו לי, באתי לשם לא עשו בעיות לא עשו כלום ישר תיקנו.

כי מה הייתה הבעיה, פשוט כמות איזשהי של רמקולים כאלה הגיעו עם חוטים מטויטר למיד ארוכים מידי ככה שכאשר הרמקול היה מנגן הוופר היה נוגע בחוטים האלה ומעוות את הצליל, עכשיו שמה במקום החליפו לי את החוטים האלה והרמקול מנגן נקי ויפה גם בווליום גבוה.

מסקנה, החברה לא חרטא, פשוט תמיד יש כמות כלשהי של רמקולים פחות מוצלחים ואני עם מזל הנאחס שלי קיבלתי אותם:)

היום אני יתקין אותם בחזרה ואגיד איך הם משלימים את המערכת. :lol:

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...