Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק עתיק: מכירה בלבד של רכבים קלאסיים. תגובות / מו״מ שאלות ימחקו. פנו למפרסם ולא בלוח

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעמיד "באופן רשמי" את האופנוע שלי למכירה.

ג'אווה משנת 1957!!!

מדובר באופנוע ייחודי ומדהים, עם עיצוב מאוד דומה ל-BSA ומלמצ'לס מאותן השנים.הקימורים של הפנסים (ובפרט הפנס האחורי) מדהימים, ואגזוז מרשים.

למיטב ידיעתי היחידה בארץ, פריט אספנות באמת מיוחד.לחובבי האופנועים שבינינו- מומלץ (ונמכר רק בגלל שרכבי האספנות שלי לא מותירים לי זמן נוסף).

נפח מנוע 350 סמ"ק, בטכנולגיה כמו של הג'אוות משנות ה-80 וה-90 שאנחנו מכירים, עם הקיק שהולך אחורנית.

אופנוע יפיהפה ומשופץ לחלוטין, בצבע בורדו, ודורש טיפול מכני קל לפני תחילת שימוש.

כמובן ברשיונות, "יליד הארץ".

אוסיף תמונה בהמשך.

בבקשה- לרציניים בלבד.

052-6905514.

לידיעתך הטכנולוגיה שהייתה בג'אווה בשנות ה-90 זהה לזאת בדגמי שנות ה-50 כך שאין כל חידוש בנושא הזה!

האם זה האופנוע שהיה במוצא לפני ירושלים.

חן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוודאי שיש הבדלים (במו למשל בצמה), בכל אופן מדובר באופנוע משנות ה-50.

הכוונה שלי היא שהבסיס הוא למעשה זהה מבחינת נפח מנוע, ידית התפעול של הגירהידועה של הג'אווה שכשאתה רוצה לתת "קיק" אז אתה מעביר אותה אחורנית ועוד כל מיני.

בכל מקרה, כמו שכתבתי בהודעה הקודמת, אופנוע באמת מיוחד, עיצוב מרשים מאוד! (אגב, בהזדמנות).

האופנוע הספציפי שלי היה הרבה מאוד שנים באחד המושבים באיזור השרון, ולמרות שהבעלים המקורי הוא אכן ירושלמי (רק בשנים האחרונות), האופנוע מאז ומעולם (עד כמה שידוע לי) היה באיזור המרכז, ולא הגיע לירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט קפריס מודל 74, מנוע 8 ציל' נפח 5700 מצב מעולה, גיר צריך תיקון קל, הרכב מניע ונוסע.

הרכב עבר שיפוץ של כל מערכת הבלמים בעלות של כ2000 ש"ח

רביעיית ג'אנטים של ואנדורה דגם חדש + רבעיית צמיגים קופר חדשים מהחנות כולל הרכבה ואיזון בקצת מעל 2000 ש"ח

פחחות ברמה טובה במוקדי החלודה העיקריים + פירוק והרכבת שמשה אחורית. נשארו מעט נקודות חלודה לתיקון והרכב החל הכנה לפחחות וצבע כללי.

הרכב עבר טיפול חשמלאי לסידור הצמה + מצבר משומש.

משאבת מים חדשה.

לצורך טסט הרכב צריך ניקוי חלודה או החלפה של שני רפלקטורים קדמיים + הרכבת מגב חסר.

פנים הרכב במצב סביר.

מחיר מבוקש 8500.

תמונות בשרשור הזה:

נילן לרכוש בנפרד חלקים נוספים לרכב שאינם מקוריים:

1. סעפת יניקה אלומיניום לקרבורטור 4 לועות (פור ברל).

2. קרבורטור הולי 4 לועות 750CFM דאבל פאמפר במצב תקין.

3. גל זיזים (קאם-שאפט) חם.

4. פנסי ערפל לפנים הגריל הקדמי

5. צופר אויר.

6. הגה ספורט.

הרכב נמצא בקרית אתא. פרטים בפל' 050-8882686 ליאור

wol_error.gifתמונה זאת הוקטנה. לחץ על כותרת זאת על מנת לצפות בתמונה בגודלה המקורי. גודל התמונה המקורית הוא 1024x768 והיא שוקלת 113KB.attachment.php?attachmentid=170971&d=1252339262

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ניתן לשיקום?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עבר תאונה קשה מאוד הרכב מחוץ

יש תמונות?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי הרבה לבטים ומאחר ואני בדרך לפרוייקט חדש אני מוכר את השוול.

שברולט שוול 4 דלתות הרדטופ, גיר פאוור גלייד, הרכב עמד 21 שנה לפני שהגיע אלי.

בשנה האחרונה שופצה מערכת הבלמים, שופצה מערכת ההגה והרכב במצב שהוא מניע ועוד.

יש צורך להחליף פקקי מים וכן שתי גומיות שסתומים.

לרכב 4 בלמי דיסק מקוריים.

הרכב זקוק לפחחות. קיימים כל פסי הניקל והחלקים.

לפרטים נא לפנות בה"פ או לפלאפון 050-4410973.

רביב

עדיין אקטואלי.

הרכב עדיין מוצע למכירה

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת גם תמונה

שכחת גם כמה זמן לא היה לה טסט עד ההפקדה(4 שנים??)

שכחת גם כמה כסף

מצטרף לשאלות

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 297 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...