Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק עתיק: מכירה בלבד של רכבים קלאסיים. תגובות / מו״מ שאלות ימחקו. פנו למפרסם ולא בלוח

razmel
שימו לב! השרשור הזה בן 288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני שוקל למכור\להחליף את ה- Triumph Herald Convertible 1970.

אני אצרף תמונה מהמפגש בנשר זה הרכב הכחול בצד :)attachment.php?attachmentid=162887&d=1246688687

מי שמגיע למפגשים בצפון מכיר את הרכב הוא בצבע כחול עם ריפוד בהיר.

שופץ לא מזמן (מנוע,גיר,דש בורד מעץ, פנים הרכב וגם חיצונית).

רכב נדיר רק 14,000 יחידות יוצרו ממנו ( קבריולט מקורי ללא שינויי מרכב).

הצעות למייל [email protected] או בפרטי באתר

מקפיץ, עדין רלוונטי.

עם טסט, רשום ברישיון מרכב פתוח, קבריולט מקורי לא סלון ששונה לקבריולט.

אין ולא היה אף פעם קבריולט עם גג קשיח שאפשר להוריד, גם אם היה לאבא וסבא זה לא קבריולט מקורי:evil:.

לא להחלפה בגלל שאני צריך את הכסף לרכישת רכב אחר.

כמו שנאמר גם קודם פתוח להצעות מחיר הגיוניות ( לא 10K-20K:evil:)

עם הרכב ינתנו חלקים קוסמטיים ומכניים.

054-2010362 אלכס.

אלכס איצקוביץ 14083

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מרצדס 230 יד ראשונה,מזגן ונעילה מרכזית מקוריים,אחרי טיפול וברקסים,מצב נוסע לחלוטין!35000שקל

0524843776

%25D7%25AA%25D7%259E%25D7%2595%25D7%25A0%25D7%2594446[1][1].jpg

%25D7%25AA%25D7%259E%25D7%2595%25D7%25A0%25D7%2594445[1][1].jpg

%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94444[1].jpg

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה

דבל קבינה 72 1600CC חמודה ומקסימה

לאחר שיפוץ כללי

לאחרונה עברה אוברול מלא

המנוע טרם הורכב ברכב

052-3413853

המנוע הורכב נשמע נהדר ונוסע חזק 0 ק"מ לפניי הרצה

DSC00086.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט קפריס מודל 74, מנוע 8 ציל' נפח 5700 מצב מעולה, גיר צריך תיקון קל, הרכב מניע ונוסע.

הרכב עבר שיפוץ של כל מערכת הבלמים בעלות של כ2000 ש"ח

רביעיית ג'אנטים של ואנדורה דגם חדש + רבעיית צמיגים קופר חדשים מהחנות כולל הרכבה ואיזון בקצת מעל 2000 ש"ח

פחחות ברמה טובה במוקדי החלודה העיקריים + פירוק והרכבת שמשה אחורית. נשארו מעט נקודות חלודה לתיקון והרכב החל הכנה לפחחות וצבע כללי.

הרכב עבר טיפול חשמלאי לסידור הצמה + מצבר משומש.

לצורך טסט הרכב צריך ניקוי חלודה או החלפה של שני רפלקטורים קדמיים + הרכבת מגב חסר.

פנים הרכב במצב סביר.

תמונות בשרשור הזה:

נילן לרכוש בנפרד חלקים נוספים לרכב שאינם מקוריים:

1. סעפת יניקה אלומיניום לקרבורטור 4 לועות (פור ברל).

2. קרבורטור הולי 4 לועות 750CFM דאבל פאמפר במצב תקין.

3. גל זיזים (קאם-שאפט) חם.

4. פנסי ערפל לפנים הגריל הקדמי

5. צופר אויר.

6. הגה ספורט.

הרכב נמצא בקרית אתא. פרטים בפל' 050-8882686 ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקב חוסר זמן אין לי אפשרות לתחזק כל כך הרבה מכוניות ואחרי שיחה עם אישתי הוחלט שאני אמכור לפחות 2 מכוניות

אז אני מוכר את הפורד פאלקון שנת 70 עם טסט מעכשיו ,צמיגים חדשים,מצבר חדש בן שבוע,טיפולגדול,חוטי הצתה חדשים,ברקסים,ניקוי מערכת המים כולל החלפת טרמוסטט ,מה שנשאר לעשות אוטו זה פחחות טובה במקומות מסוימים

גם הביליזר יוצאת למכירה שנת 81 מנוע 6 טורי אחרי טיפול גדול כולל החלפת פקקי מים במנוע.רק השבוע השארתי במוסך יותר מ2000 שח . האוטו לא 4 על 4 .כמובן שהאוטו עם טסט .הריפודים עדין אורגינלים .

0525702260 לירוי

המכוניות נמצאות בקרית אתא

המחירים גמישים לאנשים רצינים

DSCF3467.JPG

DSCF4004.JPG

DSCF3777.JPG

DSCF3475.JPG

DSCF5588.JPG

DSCF5596.JPG

DSCF5589.JPG

DSCF5591.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום ראיתי במשתלה שנמצאת בצומת גת רימון - כפר מע"ש, אסקורט 1977 ("ברנדה") לבנה.

האוטו עומד שם מזה זמן רב, והיום כשעברתי לידו הוא הסתכל עלי בעינים עצובות כמו בצער בעלי חיים, ואמר לי "קח אותי הביתה! אני אוטו טוב!".

כדי לא להסתבך עם שלטונות הבית הקשחתי את ליבי, אבל משיחה עם בעליו מר שמואל גפשטיין, שהוא גם הבעלים של המשתלה, למדתי שהאוטו יד שניה ואצלו שנים רבות. אין לאוטו טסט, אך לדברי שמואל הוא מניע ונוסע היטב ונעמד לפני מספר חודשים עקב בעיית קלץ'. לפי האבק והעדר האויר בגלגלים ,מספר החודשים המדוייק יכול להיות 12, 24, ואולי גם יותר.

חיצונית האוטו יחסית סביר. הצבע בחלקו הגדול מקורי ודהוי, יש חלודות עמוקות בבסיסי קורה C בגג כמו גם בכנפיים האחוריות אבל הן לא נראות מאוד משמעותיות. הפנים הוא החלק המשמח כי ריפודי הסקאי המקוריים ודיפוני הדלתות שלמים למדי ככל שניתן לראות ועל הדש בורד יש סדק אחד בלבד. ריפוד הגג דורש החלפה. על האודומטר רשומים כ 85000 ק"מ, ולדברי שמואל זה המספר הנכון.

אהבתי את האוטו כי הוא לא עבר את מסלול ההתדרדרות האופיני למכוניות האלה, אלא פשוט שימש את בעליו עד שכבר לא נזקק לו יותר. אין כמובן שום הצדקה כלכלית לשפץ כזה אוטו. זו מכונית של סנטימנטים ונוסטלגיה שלעולם לא תחזיר את ההשקעה הדרושה. אבל אם אתה מחפש ברנדה - זו בסיס מעולה לשיפוץ, שיכולה להגיע לרמה גבוהה מאוד של מקוריות בהשקעה יחסית נמוכה.

המחיר המבוקש הוא 6000 ש"ח, אבל המבט בעיניים אמר פחות. 039322947 , לבקש את שמואל.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו עומד שם מזה זמן רב, והיום כשעברתי לידו הוא הסתכל עלי בעינים עצובות כמו בצער בעלי חיים, ואמר לי "קח אותי הביתה! אני אוטו טוב!".

כדי לא להסתבך עם שלטונות הבית הקשחתי את ליבי, אבל משיחה עם בעליו מר שמואל גפשטיין, שהוא גם הבעלים של המשתלה, למדתי שהאוטו יד שניה ואצלו שנים רבות. אין לאוטו טסט, אך לדברי שמואל הוא מניע ונוסע היטב ונעמד לפני מספר חודשים עקב בעיית קלץ'. לפי האבק והעדר האויר בגלגלים ,מספר החודשים המדוייק יכול להיות 12, 24, ואולי גם יותר.

חיצונית האוטו יחסית סביר. הצבע בחלקו הגדול מקורי ודהוי, יש חלודות עמוקות בבסיסי קורה C בגג כמו גם בכנפיים האחוריות אבל הן לא נראות מאוד משמעותיות. הפנים הוא החלק המשמח כי ריפודי הסקאי המקוריים ודיפוני הדלתות שלמים למדי ככל שניתן לראות ועל הדש בורד יש סדק אחד בלבד. ריפוד הגג דורש החלפה. על האודומטר רשומים כ 85000 ק"מ, ולדברי שמואל זה המספר הנכון.

אהבתי את האוטו כי הוא לא עבר את מסלול ההתדרדרות האופיני למכוניות האלה, אלא פשוט שימש את בעליו עד שכבר לא נזקק לו יותר. אין כמובן שום הצדקה כלכלית לשפץ כזה אוטו. זו מכונית של סנטימנטים ונוסטלגיה שלעולם לא תחזיר את ההשקעה הדרושה. אבל אם אתה מחפש ברנדה - זו בסיס מעולה לשיפוץ, שיכולה להגיע לרמה גבוהה מאוד של מקוריות בהשקעה יחסית נמוכה.

המחיר המבוקש הוא 6000 ש"ח, אבל המבט בעיניים אמר פחות. 039322947 , לבקש את שמואל.

נמרוד

נמרוד - אתה אדם טוב. אפילו טוב מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד - אתה אדם טוב. אפילו טוב מאוד.

מחזק את דבריך....

דורון

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה בגבעתיים ב.מ.וו 520 מודל 84 אוטומטית בצבע ירוק מטלי. חיצונית נראית טוב מאוד.

050-6791600.

מוגש כשירות לציבור, אין לי שום קשר לרכב או אינטרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי הרבה לבטים ומאחר ואני בדרך לפרוייקט חדש אני מוכר את השוול.

שברולט שוול 4 דלתות הרדטופ, גיר פאוור גלייד, הרכב עמד 21 שנה לפני שהגיע אלי.

בשנה האחרונה שופצה מערכת הבלמים, שופצה מערכת ההגה והרכב במצב שהוא מניע ועוד.

יש צורך להחליף פקקי מים וכן שתי גומיות שסתומים.

לרכב 4 בלמי דיסק מקוריים.

הרכב זקוק לפחחות. קיימים כל פסי הניקל והחלקים.

לפרטים נא לפנות בה"פ או לפלאפון 050-4410973.

רביב

שברולט קאמרו 76, שברולט מליבו שוול הארדטופ 68.

שברולט בלייזר שנת 91, מפלצת שטח.

וואגוניר שנת 76 בהליכי בניה.

אלפא 164.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורשה 911

כ-ח-ד-ש-ה

מקורית לגמרי

נוסעת, מתנהגת, פועמת כמו מכונית חדשה.

דגם 911S קופה שנת 1976

מנוע 2.7 175 כ"ס

המון המון תוספות.

הגיעה בייבוא אישי לפני כשלוש שנים מארה"ב.

תיעוד מלא.

ללא תאונות ושאר שטויות.

אמינה מאד!

המון מה לספר...

135K ש"ח

יש אפשרות החלפה ברכב עד 40K ש"ח ותוספת כסף.

052-3429296 ג'ורג'

IMG_6777.jpg

תמונה 006.jpg

IMG_1396.JPG

PA030011-vi.jpg

PA030015-vi.jpg

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמרוד

אני מכיר את ההרגשה הזאת.... יש לפורדים כזה מבט של עיניים עגולות.... והווינקרים מתחת לפנסים כמו דמעות קטנות... יהיה לו קשה למכור אותה בסכום שהוא דורש. חבל.

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאקס?!?! איפה אתה??! :shock::twisted: חזרת אלינו?:-) מה עם האוטו? הכל בסדר?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...