Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב שטח קל, עד 65K ש"ח

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 5617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את דרך בורמה לא תוכל לעשות אם אין לך דיפנדר.

אין כניסה לדרך בורמה לסוגי רכב אחרים? :wink:

אם הכוונה היא לשביל ישראל ("דרך הג'יפים" מאזור שער הגיא), אז את הציר התחתון יכול לעבור כמעט כל רכב 4X4.

ע"מ לעלות את "ציר המשל"טים" והעליה למשל"ט 21 יש צורך ברכב מעט קשוח יותר, נהג טוב ומכוון.

ג'ימני יוכל לעלות עם מכוון טוב, לטריוס יהיה הרבה יותר קשה ולדעתי האישית מסוכן עד בלתי אפשרי.

סער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסיף לגבי 3 מבוגרים.

יש לי חבר עם ג'ימני 2003 רמי

נסענו לכמה טיולים, הוא, חברה שלו ואנוכי, כאשר אנוכי יושב מאחור ואני 1.80, לא סבלתי בכלל וגם חברה שלו שישבה לפני ישבה בנוחות.

ככה שעם כל הקוטן שלו, זה לא כ"כ נורא :)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא יכול להצהיר כי מכמה טיולים עם חבר שהיה בעלים של ג'ימני היה מאוד צפוף.

נסענו כמה רכבים אנחנו היינו רק 2 ברכב פלוס ציוד והרכב נהיה דו מושבי נטו.

לא היה מקום עוד לכלום אך הוא עשה עבודה מעולה בשטח ואף עבר במקומות שהיה לנו ספקות.

הוכיח את עצמו יפה ליד פראדו קצר וקאיה סורנטו.

מומלץ.

אם אתה בקטע של משהו מרווח יותר נסה לרדת בשנתון מעט.

אולי שווה בדיקה של קאיה ספורטאג' מהשנים האחרונות.

התנהגות קרובה יחסית לפריווט,מרווח,אחלה עבירות שטח ויש גם קיטים ייעודים לשטח.

אני לא חובב גדול של שטח אך ממליץ עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כניסה לדרך בורמה לסוגי רכב אחרים? :wink:

אם הכוונה היא לשביל ישראל ("דרך הג'יפים" מאזור שער הגיא), אז את הציר התחתון יכול לעבור כמעט כל רכב 4X4.

ע"מ לעלות את "ציר המשל"טים" והעליה למשל"ט 21 יש צורך ברכב מעט קשוח יותר, נהג טוב ומכוון.

ג'ימני יוכל לעלות עם מכוון טוב, לטריוס יהיה הרבה יותר קשה ולדעתי האישית מסוכן עד בלתי אפשרי.

סער.

בדיוק לזאת כוונתי, לקטע מאיזור שער הגיא.

מוסיף לגבי 3 מבוגרים.

יש לי חבר עם ג'ימני 2003 רמי

נסענו לכמה טיולים, הוא, חברה שלו ואנוכי, כאשר אנוכי יושב מאחור ואני 1.80, לא סבלתי בכלל וגם חברה שלו שישבה לפני ישבה בנוחות.

ככה שעם כל הקוטן שלו, זה לא כ"כ נורא :)

תודה על הארה...

הזמנתי גם נסיעת מבחן על הג'ימני, אני מחכה שיחזרו אליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, נסיעת מבחן על ג'ימני לוקחת קצת זמן, יש רכב 1 בכל הארץ (כן כן, רכב אחד בכל הארץ).

לכן הצעתי את עצמי כדי לחסוך לך קצת זמן.

אם הזמנת את הנסיעה בסוכנות המרכזית בת"א (ברחוב המסגר), או אם יש לך כוונה להתעניין לגבי חדש במימון, אז דבר איתי בה"פ.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי נסיעת מבחן על הג'ימיני

אז קודם כל הרכב אומנם לא הכי מרווח בעולם, דיי צפוי בהתאם לגודלו. אך בהחלט יש מקום לארבע אנשים בוגרים.

הג'ימני מגיב לא רע ואפילו טוב מאוד על הכביש , "טוב" סובארו אימפרזה הוא לא, אך ברמזורים הוא יצא בצורה יפה מאוד ובנתיבי איילון הגיע ל 100 קמ"ש בקלות ושמר על יציבות, לא הרגשתי שום זעזועים או קפיצות מיוחדות גם כשעברנו על פסי הרעדה.

כך שבכללי הג'ימני בהחלט ענה על הציפויות ואף מעבר.

אלה מה, צורת הישיבה והמושב לא היו נוחים לי, לכן החלטתי לרדת מעניין הג'ימיני.

באולם התצוגה ראיתי את הגאנד ויטרה (3 דלתות) שאומנם יקר יותר ממה שתיכננתי אך נראה לי כרכב יותר מפנק ויותר מרווח.

למרבה הפלא גם צריכת הדלק שלו יותר טובה במקצת מהטריוס שעליו חשבתי בהתחלה, ולמרבה האבסרוד ביטוח של טריוס יותר יקר בחמש מאות ש"ח בערך לעומת הויטרה.

כך שכנראה כרגע הויטרה היא הכיוון שלי.

אומנם בהשוואה בין הטריוס לויטרה אני השקיע היום יותר כסף על הויטרה אך לאורך זמן התשלום יתאזן, שלא לדבר על כך שהויטרה בוודאי שעולה על הטריוס בשטח בכמה מונים וחושבני שגם בכביש היא לא טומנת ידה בצלחת.

לא הכנסתי שיקול של עלות טיפולים/חלפים שאני לא יודע מה הם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הויטארה החדשה 3 דלתות מנוע 2.4 נכנסת לך בתקציב, היא בחירה מצויינת בסגמנט שלה.

שילוב מצויין בין יכולת שטח לכביש, צריכת דלק, שמירת ערך (בהסתמך על העבר של הגראנד הקודם) והנאה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Laurence

הטעות היא שלי, שלא ציינתי שאני מתכוון במקרה כזה לקנות יד שניה.

במקרה של גרנד ויטרה אני אאלץ להתפשר על הדגם 1600 סמ"ק שנים 2005 עד 2006 (גם כך אני אעבור את הסכום ההתחלתי שהתכוונתי להשקיע ביותר מ 20K עד 30K נוספים).

ברור לי שה 1600 סמ"ק קצת חלש לגודל הרכב אך נראה לי שביצועי הכביש יספיקו לי, ביצועי שטח קטונתי מלדעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

אלה מה, צורת הישיבה והמושב לא היו נוחים לי, לכן החלטתי לרדת מעניין הג'ימיני.

...

תמורת כ- 5,000 ש"ח אתה יכול להחליף לכסא אורתופדי על בסיס פניאומטי.

היום מוכרים ג'ימני חדש בכ- 102,000 ש"ח, זה אומר כ- 107,000 ש"ח לג'ימני עם כסא שאמור להיות נוח.

את התרגיל הזה אפשר כמובן לעשות עם ג'ימני יד שניה.

נ.ב.

אני נוסע על ג'ימני עם כסא כזה

אם אין אני לי - ג'ימני לי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Laurence

הטעות היא שלי, שלא ציינתי שאני מתכוון במקרה כזה לקנות יד שניה.

במקרה של גרנד ויטרה אני אאלץ להתפשר על הדגם 1600 סמ"ק שנים 2005 עד 2006 (גם כך אני אעבור את הסכום ההתחלתי שהתכוונתי להשקיע ביותר מ 20K עד 30K נוספים).

ברור לי שה 1600 סמ"ק קצת חלש לגודל הרכב אך נראה לי שביצועי הכביש יספיקו לי, ביצועי שטח קטונתי מלדעת

אני מקווה שאתה יודע, 2005 הוא שונה ממה שראית באולם התצוגה (דגם קודם), ובשנת 2006 אני לא חושב שהגרנד ויטרה הגיעה בגרסת 3 דלתות (למיטב ידיעתי התחילו להביא את ה 3 דלתות בדגם החדש רק לפני מספר חודשים).

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...