Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס רכיבת מסלול באזור מנצ'סטר?

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש אחר כתובת/אתר/פרטים על קורסי מסלול אטרקטיביים (מסלול מעניין, קורס שמעניק הרבה זמן רכיבה) באירופה - עם עדיפות לאזור מנצ'סטר באנגליה...

(אבל הכל, כעיקרון, הולך)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש אחר כתובת/אתר/פרטים על קורסי מסלול אטרקטיביים (מסלול מעניין, קורס שמעניק הרבה זמן רכיבה) באירופה - עם עדיפות לאזור מנצ'סטר באנגליה...

(אבל הכל, כעיקרון, הולך)

קבל:

http://www.haslamraceschool.com

http://www.boddicedarleytraining.co.uk

השני הומלץ מאד ב- RIDE,

בעקרון שניהם מהווים הדרכה במסלול כאשר האופנוע הוא שלהם, וניתן לקבל שם גם ציוד מלא (ינו לבוא טבעי, כמו שאתה :shock: )

פייזר 1000:

2000-5000 סל"ד : :lol:

5000-7000 סל"ד : :hihi:

7000 - 12,000 סל"ד: :shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות מקצועיות בית הספר, ירד מהפרק כשהבנתי שזמן המסלול נטו לכל רוכב, מסתכם בפחות מ-45 דקות.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זמן המסלול נטו הוא 45 דקות.

אבל בין לבין יש סשיינים שלומדים בהם. או שאתה כבר יודע הכל? :twisted:

בכל אופן, יש לך אפשרות לעלות על המסלול גם אחרי הסשיין, בתשלום כמובן ובתאום מראש:-))

אם אני לי מי לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זמן המסלול נטו הוא 45 דקות.

אבל בין לבין יש סשיינים שלומדים בהם. או שאתה כבר יודע הכל? :twisted:

בכל אופן, יש לך אפשרות לעלות על המסלול גם אחרי הסשיין, בתשלום כמובן ובתאום מראש:-))

לא מחפש כלום - זה לא עבורי ... :cry:

מדובר על חבר שמתכנן מתנת יומולדת, כהפתעה, לקרוב משפחה ומעוניין בהנאה מקסימלית עבור אותו חתן יומוהולדת...

אותו "חתן", הינו רוכב ספורט לשעבר שהתברגן והתמסד ורוכב היום על כלי סולידי לחלוטין.

המתנה אמורה להיות שילוב בין פריקת אגרסיות לחופש שברכיבה על מסלול משולבת בהדרכה סימלית.

אותו "חתן, לא יחזור לארץ בניסיון ליים את שלמד, ואפילו לא קרוב לכך - זו הסיבה שרון האסלם, עם כל הכבוד למקצועיות והידע הרב המועבר למשתתפים בקורס (ולראייה - היכולות הגבוהות של ארגוס והאזרח שעשו קורס זה), פשוט לא רלוונטי עבורו...

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על חבר שמתכנן מתנת יומולדת, כהפתעה, לקרוב משפחה ומעוניין בהנאה מקסימלית עבור אותו חתן יומוהולדת...

אותו "חתן", הינו רוכב ספורט לשעבר שהתברגן והתמסד ורוכב היום על כלי סולידי לחלוטין.

המתנה אמורה להיות שילוב בין פריקת אגרסיות לחופש שברכיבה על מסלול משולבת בהדרכה סימלית.

אותו "חתן, לא יחזור לארץ בניסיון ליים את שלמד, ואפילו לא קרוב לכך - זו הסיבה שרון האסלם, עם כל הכבוד למקצועיות והידע הרב המועבר למשתתפים בקורס (ולראייה - היכולות הגבוהות של ארגוס והאזרח שעשו קורס זה), פשוט לא רלוונטי עבורו...

כן כן מה שתגיד, הרגע פירטת את כל קורות חייך הדו גלגליים רוכב ספורט לשעבר (כאילו FZR) שהתברגן ועבר לרכב על כלי סולידי XT600 אח"כ הקטום. מחפש להוציא אגרסיות, תגיד שאתה צריך מדי פעם איזה ליטר עם 4 צילינדרים כדי להרגיש טוב, זה לא בושה ואין צורך לברוח עד מנצ'סטר :mad: תראה גם האזרח בסוף הודה שהוא קסטומאי בנפשו. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן מה שתגיד, הרגע פירטת את כל קורות חייך הדו גלגליים רוכב ספורט לשעבר (כאילו FZR) שהתברגן ועבר לרכב על כלי סולידי XT600 אח"כ הקטום. מחפש להוציא אגרסיות, תגיד שאתה צריך מדי פעם איזה ליטר עם 4 צילינדרים כדי להרגיש טוב, זה לא בושה ואין צורך לברוח עד מנצ'סטר :mad: תראה גם האזרח בסוף הודה שהוא קסטומאי בנפשו. :lol:

פחחחחח...

לא תצליח למשוך אותי באף ולגרור אותי להתנגחות וירטואלית..

(בשביל זה יש את פורום 8.. :wink: )

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחחחחח...

לא תצליח למשוך אותי באף ולגרור אותי להתנגחות וירטואלית..

(בשביל זה יש את פורום 8.. :wink: )

אני התנגחות וירטואלית? חס וחלילה רק אומר שזו לא בושה להתחרע על מסלול. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...