Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקשר לסאונד ברכב

NuXeR
שימו לב! השרשור הזה בן 7469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום !

בקרוב אני מקבל את הרישיון , ואני מעוניין לקנות מערכת סאונד לרכב .

אני די מתמצא בסאונד בכלליות , אך אין לי ידע מספיק בתחום הסאונד לרכב...

אשמח לקבל עזרה , כאשר התכנון הוא :

2 רמקולים אחוריים ו-2 קדמיים + סאב + רדיו דיסק MP3 + מגבר במידת הצורך.

אך כפי שציינתי אין לי ידע עשיר בסאונד לרכב , לכן אשמח אם תוכלו לענות לי על מס' שאלות :

1. איזה סידורים (מבחינת מיקום + מס' הרמקולים) נפוצים ויעילים ?

2. האם יש לי צורך במגבר ? מה למעשה הוא נותן חוץ מהגברת הווליום ?

3. אני רואה בפורום המלצות על רדיו דיסק MP3 פיוניר ב-1400 שקל בערך, ובמכרזים למיניהם יש אותם פונקציות של חברות פחות ידועות , במחירים שנעים באזור ה-600 .

האם הפיוניר אכן שווים את הכסף ? ומדוע ?

4. התקציב שלי נע באזור ה-2500...

האם אפשר לקנות מערכת נחמדה בתקציב הזה ?

הבנתי שרמקולים יעלו בערך 700 , מגבר 400 , רדיו דיסק 700 וסאב גם בערך 400...

כמובן שהתקציב שלי דל ולכן לא אוכל לקחת רכיבים איכותיים או של מותגים , ואסתפק במערכת נחמדה שאוכל להנות בזמן האזנה...

אשמח לשמוע הצעות , הערות או הארות ,

תודה רבה !

תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

2500 שקל?

אממ.....

מגבר+סאב 1400 שקל

http://www.wallashops.co.il/shopmind_sites/autoam/product.asp?pf_id=HLTC305W10000&group_id=402&super_dept_id=

z_HLTC305W10000.jpg

רדיו דיסק MP3 + רמקולים ו"שלט" 1000 שקל.

http://www.wallashops.co.il/shopmind_sites/autoam/product.asp?pf_id=HLdmp1350&group_id=402&super_dept_id=

z_HLdmp1350.jpg

זה יוצא בול 2400 עם משלוח ומע"מ זו מערכת נחמדה שתוכל לנהנות איתה...

זה מה ביקשתה... :wink: זה מאוד נחמד למחיר ולמתחיל.

תמיר.

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחי אל תילך על הרמקולים של BOOM לך על זוג פיוניר אחוריים 300W

4WAY דגמי הפרימייר(ללא מבינים בצבע כסף) ממש מפוצצים..

בקשר למגבר לך עליו ועל הסאב גם..

לדעתי את יכול ליקנות את הסאב בלי תיבה וליבנות(כמוני)

לי הסאב הזה על 450 שקל...

ועוד אופצייה זה פלטינום אודיו..

ורמקולים קידמיים של פיוניר 180W 2WAY

עם אתה מאיזור חיפה לך לימאים וקנה שם....

מה שאני כתבתי זה 50 אחוז ''זבל סיני"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הרמקולים האחוריים שלהם......חזקים סוף......בדוק :wink:

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה משהו יותר זולל ! כנס לפה:

סאב 600 ומגבר 400 וחוטים 800 שקלים חדשים

http://shopping.walla.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=1090316

z_HL1121_032.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר שלום!

דובר פה עשרות פעמים על הציוד הנ"ל המומלץ

קליפורניה בום, פלטינום אודיו, קוס (לא טוב כמו שקוראים :wink: ) ושאר תענוגות המזרח... הוא סה"כ ציוד שמתאים למחירו ולכן אין לצפות לגדולות ממנו.

לדוגמא בתקציב של תומר הייתי מכניס חלקים משומשים של חברות טובות שיכולים לשרת אותו שנים ולתת לו איכויות הרבה יותר טובות.

בדר"כ מה שמשלמים זה מה שמקבלים ולכן רדיו דיסק של SABA,GENERAL,PROSOUND התגלו ככ"כ גרועים ולא אמינים... (יש עשרות פוסטים בפורום).

על המגברים גם כן דובר רבות וההספקים שהם מוציאים לא רק שלא מתקרבים למציאות במידה והיו מתקרבים הרמקול ממילא לא היה יכול לנגן את כל העיווטים בו זמנית. (מגבר לדוגמא של 1000W נותן אולי 40X4 נקיים וגם זה ביום טוב.

סאבים של קליפורניה בום זאת ממש בדיחה עצובה ולא שמעתי על אחד שמרוצה (חוץ מאסטרו שלפעמים אני טוען שמצדיק את שמו במלוא מובן המילה).

ה6X9 גם כן התגלו כבעלי סאונד יוצאי דופן .... כמובן שעדיפים פיוניר או קנווד חדשים בעוד טיפה ג'ובות אם בכלל.

תומר רק במידה ואתה ממש חם על ציוד חדש ואין שום מצב בעולם שתסכים לקנות משומש תלך על תאוות המזרח....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך אחי הייתי עושה הכל שלב שלב! כסף יבוא וילך אבל מערכת תשאר איתך!

קודם תקנה hu טוב ובמחיר סביר! ביחד איתו רמקולים חמודים שבעתיד יתנו לך אפשרות לחיבור מגבר! ואולי בסוף גם חיבור של סאב! זה יכול לקחת לך חודשיים אם תעבוד ותכסוך כסף! וזה יכול לקחת לך שנה אם תחסוך מהכסף של אימא ואבא!

במקומך בשביל ההתחלה הייתי קונה רדיו דיסק טוב ואמין! לא שיא האיכות אבל משהו סביר!

לדוגמא הפיוניר 3500 שהוא גם mp3 אליו הייתי מחבר רמקולים פיוניר 260 ואט ומקדימה הייתי מחבר לו קומפוננט של חברת מורל- אפילו הדגם הנחות (מילניום)!

הקומפוננט עולה 750 שקל

הרדיו דיסק בסביבות ה1500 שקל

והרמקולים האחוריים בסביבות ה450 שקל!

שלב אחרי זה הייתי מוסיף מגבר חמוד ל4 הרמקולים! שיתן גם איכות! ובמסגרת התקציבים שעליהם אתה מדבר הייתי מציע לך ללכת על לנזר! הוא נותן תמורה סבבה למחיר שלו! דגם 430 משרת אותי מצויין!

לסיכום אני אסביר שוב! עדיף שתעשה הכל לאט ובסוף יהיה טוב מאשר תעשה הכל עכשיו ויהיה חרא! שוב פעם אני אומר- שים בתחילה רדיו דיסק ורמקולים ורק אחרי תקופה שתחסוף כסף תוסיף עוד מרכיבים כמו מגבר וסאב!

מקווה שהבנת!

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר שלום!

סאבים של קליפורניה בום זאת ממש בדיחה עצובה ולא שמעתי על אחד שמרוצה (חוץ מאסטרו שלפעמים אני טוען שמצדיק את שמו במלוא מובן המילה).

....

חחחחחחחחחחחחחחחח שמעת פעם את הסאבים האלה חביבי???????

אני מפרק לך איתם את הבית ואת האוטו ! ובאיכות ! מ=פ=ר=ק !

ואני לא צוחק אתה מוזמן לשמוע ! ועם המגבר שלהם ה1200.

מה אתה מקשקש דברים שלא שמעת..........תראה לי 1 שהתלונן על הסאב ה900W שלהם!

אתה קשקשן....

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתומר, הייתי ממליץ לך להשקיע במערכת בהדרגה.

תיקנה קודם CD ואח"כ תמשיך...

אם תיקנה הכל יחד בסכום הזה, מהר מאוד תירצה להחליף את הרכיבים.

נ.ב

תמיר, אתה כל כך בטוח במה שאתה אומר.

שמעת משהו חוץ ממה שיש לך ברכב שאתה יכול להשוות את הביצועים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר שוב אני צריך לחזור על הדברים של אתמול ...

קליפורניה בום הם חרא\זבל\קקה\צואה (מחק את המיותר) חברה , כל המוצרים שלהם אפילו ברמה נמוכה ביחס למוצרים סיניים אחרים! מדהים!

ואני לא מאמין שאתה מבין מה זאת מערכת סטריאו רצינית לרכב לא SQ ואחרי מה שאמרת גם לא SPL!!! מדדת כמה DB המערכת שלך מוציאה לפני שאתה רושם לי דבר כזה??? (כמו שציינתי בעבר הלא רחוק, אתמול אם לא הבנת, שביטויים מפוצץ, מרעיד, מפרק הם לא מקצועיים ואין להם שום קנה מידה ).

אם כבר דיברת מה אני מבין וטענת שאני קשקשן, באמת ששמעתי סאבים לרכב שהרבה אנשים היו מתים לשמוע (אני מאוד משוכנע ששמעת GENESIS AUDIOPHILE, XETEC GRAVITY, FOCAL 33K, IDQ, POWERAMPER ועוד כמה סאבים שכנראה שכחתי מהם... )

ואמרתי כבר אני לא הולך להשוות למי יש יותר גודל (ששמתי לב ליד הציוד שלך יש לי אנקונדה אכזרית), לכל אחד יש את התקציב שלו למערכת אבל אתה לא יכול לטעון לגבי אנשים עם ניסיון שהם קשקשנים חסרי מושג.

כמו כן אמרתי גם לתומר, אם הוא רוצה חדש הוא יכול לקנות כבר פיוניר לדוגמא שכבר נמצא כמה ליגות מעל הקליפורניה.

אני אגיד פעם אחרונה בדפי בפורום, אין לי כוונה לריב אלא רק לעזור לאחרים אבל במידה ומישהו "פותח עלי" ו\או מדבר שטויות, ממליץ ללא ניסיון אני אנסה לתקן אותו ולהסביר לו להבין היכן הוא טעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלטינום לא מוציא 75W X 4 נקי לצערי ולצער חצי מכדור הארץ... :cry: ,

לגבי זול זאת מילה יחסית , בוא נאמר לדוגמא שמגבר של BRAX ב4000 ש"ח זאת מציאה... (משומש)

הטענה היא שעדיף לקנות מגבר משומש ב1000 (שמחירו חדש נגיד 3000) ולא לקנות מגבר חדש ב800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר שוב אני צריך לחזור על הדברים של אתמול ...

קליפורניה בום הם חרא\זבל\קקה\צואה (מחק את המיותר) חברה , כל המוצרים שלהם אפילו ברמה נמוכה ביחס למוצרים סיניים אחרים! מדהים!

ואני לא מאמין שאתה מבין מה זאת מערכת סטריאו רצינית לרכב לא SQ ואחרי מה שאמרת גם לא SPL!!! מדדת כמה DB המערכת שלך מוציאה לפני שאתה רושם לי דבר כזה??? (כמו שציינתי בעבר הלא רחוק, אתמול אם לא הבנת, שביטויים מפוצץ, מרעיד, מפרק הם לא מקצועיים ואין להם שום קנה מידה ).

אם כבר דיברת מה אני מבין וטענת שאני קשקשן, באמת ששמעתי סאבים לרכב שהרבה אנשים היו מתים לשמוע (אני מאוד משוכנע ששמעת GENESIS AUDIOPHILE, XETEC GRAVITY, FOCAL 33K, IDQ, POWERAMPER ועוד כמה סאבים שכנראה שכחתי מהם... )

ואמרתי כבר אני לא הולך להשוות למי יש יותר גודל (ששמתי לב ליד הציוד שלך יש לי אנקונדה אכזרית), לכל אחד יש את התקציב שלו למערכת אבל אתה לא יכול לטעון לגבי אנשים עם ניסיון שהם קשקשנים חסרי מושג.

אני אגיד פעם אחרונה בדפי בפורום, אין לי כוונה לריב אלא רק לעזור לאחרים אבל במידה ומישהו "פותח עלי" ו\או מדבר שטויות, ממליץ ללא ניסיון אני אנסה לתקן אותו ולהסביר לו להבין היכן הוא טעה.

ממממממממ........פחחחחחחחחחחח כמה מערכות ששמעתי בחיים שלך אתה לא תשמע...

אז נכנסתה לאתר של רוקפורד וראית תמונות של סאבים ומגברים מה אתה חושב שאתה הכי מבין פה... בואנה אני יכול להמציא אותך מה ששחכתי עוד לא למדתה וגם אתה לא תספיק לילמוד הכול.......

ואני עוד פעם יחזור על עצמי הדאבל סאב שלי יכול לפרק את הצורה של האוטו שלך.....

אחרי שכמה מתקינים שמעו בטעות את הסאבים שלי הם בכו דמעות מהעוצמה.

הסאב קליפורניה שלי "חרא\זבל\קקה\צואה" אבל לא רואה מימטר את שלך..... מה אתה אומר על זה?

יש לחבר שלי מערכת לרכב שעולה כמו האוטו שלך עם מסכים מעבדי קול 3 מגברים 14 רמקולים DVD וידאו סאב פיוניר פריימיר הכי חזק שלהם. מגבר באורך מושב..

וזה עוד כלום התיאורים שלי .......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלטינום לא מוציא 75W X 4 נקי לצערי ולצער חצי מכדור הארץ... :cry: ,

לגבי זול זאת מילה יחסית , בוא נאמר לדוגמא שמגבר של BRAX ב4000 ש"ח זאת מציאה... (משומש)

הטענה היא שעדיף לקנות מגבר משומש ב1000 (שמחירו חדש נגיד 3000) ולא לקנות מגבר חדש ב800.

אתה שם לב איך אתה מקשקש בכמוייות !!!!!!!!!!!!!!!

בחיים שלך אפילו לא ראיתה את המגבר הזה בעניים חוץ מתמונות בGOOP

המגבר הזה מוציא 60W RMS נקי ! 0.01% עיוות !

ו75W RMS ב0.5% עיוות !!!

שתבין באלקטרוניקה ושתתחיל לבדוק מגברים.....דבר איתי.

יש נוסחאות חביבי יש מדידות אתה סתם זורק מילים באוויר !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...