Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חג שמח! בעיה עם צ'ינג'ר קנווד!

Mazda323F
שימו לב! השרשור הזה בן 7448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח.

יש לי צ'נג'ר קנווד, ופתאום התרחשה לי בעיה מוזרה.

המערת (קונטרול יוניט) מסמן לי דאים לי דיסקים בצ'ינג'ר.

כאשר הלכתי לראות מה זאת אומרת, מסתבר לי שאני לא יכול להציא בכלל את הדיסקים.

אני לוחץ על הכפתור הוצאה ואני שומע מעין קול מוזר. כאילו הגלגל או המנוע מסתובבים על ריק, או משהו

וזה עושה רעש של הוצאה רגילה אבל לא יוצא! ואז נכנס רעש חדש, מוזר כזה שלא היה לפני.

ניסיתי ללחוץ קצת אולי קצת להזיז עם היד, אבל זה לא יוצא... ממש נתקע!

כיצד אני יכול להוציא את זה?! כמובן בלי להרוס את הצ'ינג'ר?!

ניסיתי להוציא את הכבל ולהכניס שוב (יענו ריסט) אבל כלום...

עזרה בבקשה. :(

תודה מראש.

לתמונות של המזדה 323F שלי תלחצו כאן >> http://www.cardomain.com/id/marco_michieli

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי דבר דומה עם צ'ינג'ר של פיוניר שמותקן אצל אבא שלי באוטו, בפיוניר הפיתרון היה פשוט לאפס את הצ'ינג'ר, צריך להיות לך חור קטן בגודל של סיכה ממש ליד הכפתור של הוצאת הדיסקים, תחפש אותו וכשתמצא פשוט תדחוף לשם סיכה, זה אמור לעזור, אם לא תלך למתקין/טכנאי/מעבדה שיעזרו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סובל ממה שקוראים בשפה מדיצינה "זפטה שמש".........

ועכשיו ברצינות

הבעייה יכולה להגרם מ-20000 סיבות שונות אבל שתי הנפוצות הם איפוס של הצ'נג'ר (ראה ת'רד קודם), הסיבה השנייה היא שאחד הדיסקים (או יותר) ברח החוצה מהמחסנית ומה שאתה שומע זה המנוע החשמלי מנסה להחזיר את המגזין חזרה פנימה ולא מצליח.

תפתח את הדלת של הצ'נג'ר ותציץ אם אתה רואה דיסק בחוץ, אם כן בעדינות תנסה להחזיר אותו למקום (ודיר באלאק!!! בלי נזקים!!!!), אם אתה לא מסוגל להתמודד עם זה תלך למעבדה!

"תחי מדינת ישראל- וכל הכבוד לצה"ל....."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...