Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיואש מיואש מיואש! - חייב לחזור ל- WIN XP!!

אביחי א.
שימו לב! השרשור הזה בן 5830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז אני רוצה להבין משהו:

1. אתם אומרים שזה דבר ידוע וברור שגרסאת ה- HOME של המערכת הזו היא נוראית? ובשביל לקבל וויסטה נורמלית חובה לשדרג לביזנס?

2. אם אני חוזר ל- XP, המערכת הזו תדע לנצל את כמות הזיכרון ואת המעבד הכפול שיש לי? או שאלו דברים שכבר לא נתמכים ע"י XP?

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

falou - תגיד לחבר שלך שאני מוכן לשלם לו אם הוא עוזר לי בעיניין הזה.

אני בטוח שתמצא אנשים זולים ממנו לבצע את עבודה.

Liviur - יש לי רק GIGA במחשב, כך שמראש לא הייתי צריך לקנות עם ויסטה. לחבר לעבודה יש שניים ועדיין לוקח למחשב שלו 20 דקות להשתתחל. זה לבד פוסל אצלי מערכת הפעלה.

מאז שהתקנתי XP יש פחות תקלות והכל עובד יותר מהר. לא יודע למה והאמת היא שזה לא מעניין. כמו שיש אנשים שצריכים מכונית להגיע מ-א ל-ב' ושלא תתקלקל, אני צריך מכונה עובדת לשימושים די טריוויאלים. יכול להיות שויסטה היא נפלאה, אם יודעים מה לעשות איתה. אני לא יודע, בסביבה שלי לא יודעים והתוצאה היא שעם XP אני עובד ועם ויסטה בזבזתי שעות על תקיעות ושתחולים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 דקות זה משהו פשוט לא תקין.

אני מוכן להדגים לך איך מחשב נייד עם ויסטה עולה תוך 30-40 שניות ממצב כבוי לגמרי.

(והוא אפילו לא PC :) )

על מחשב עם ג'יגה זיכרון - אכן אין לך מה לחפש עם ויסטה, המערכת הבסיסית תופסת כ800 מגה לפני הפעלת תוכנה כלשהיא.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב שקניתי הגיע עם ויסטה. זה לא כל כך מעניין אותי מי אשם ולמה שמו מערכת הפעלה לא מתאימה, העובדה היא שהיא לא מתאימה. עם XP הוא עובד יפה ומהר ונותן את כל מה שאני צריך.

לגבי העדר התקינות של זמן העלאה של 20 דקות, אחת הבעיות של ויסטה היא שאין מספיק אנשים שיודעים למה היא עושה מה שהיא עושה. באנלוגיה, זה לא מעניין אותי שהרכב מצויין אם אף מוסכניק לא יודע להסתדר עם הצרות שהוא מגיע איתן מהמפעל, גם אם הן פתירות ולאחר מכן הוא ייסע שיגעון. בשורה התחתונה, יותר קל להתקין XP מלעשות כל דבר אחר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו עזוב.

800 מגה בסרק וזה לפני שתוכנות מתחילות לרוץ?

למה צריך חרא כזה?

זה שיש לי (או לכל אחד לצורך העניין) חומרה חזקה, פירושו שאני צריך תוכנה מחורבנת שתשתה לו את המיץ?

את כח העיבוד העודף אני מעדיף "לתרום" לאפליקציות שישתמשו בו ולא לזרוק אותו למערכת ההפעלה.

וה XP יודע לעבוד עם DUAL CORE כמו גם ליבה מרובעת ואין שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש כאן מישהו שיכול לתת לי תשובה חד משמעית? האם XP יודע לנצל מעבד ליבה כפולה?

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , XP יודע לנצל כפול ליבה.

99% מהתוכנות שאתה מריץ יודעות.

4 ליבתי כבר פחות (בהרבה מאוד)

CEYAL - אם יש לך 2 גיגה , רוב הסיכויים שכמעט לא תנצל אותם לגמרי גם ככה.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו עזוב.

800 מגה בסרק וזה לפני שתוכנות מתחילות לרוץ?

למה צריך חרא כזה?

זה שיש לי (או לכל אחד לצורך העניין) חומרה חזקה, פירושו שאני צריך תוכנה מחורבנת שתשתה לו את המיץ?

את כח העיבוד העודף אני מעדיף "לתרום" לאפליקציות שישתמשו בו ולא לזרוק אותו למערכת ההפעלה.

וה XP יודע לעבוד עם DUAL CORE כמו גם ליבה מרובעת ואין שום בעיה.

עד עכשיו בחרתי שלא להגיב כי זה וויכוח אין סופי שיפתח כל שבועיים מחדש, אני אישית נגד ויסטה בצורה ברורה

א-ב-ל מה שאמרת לא נכון בעליל, מערכת ההפעלה שם מציגה כביכול שימוש ב800 מגה RAM אך היא לא באמת משתמשת בזה

מה שהמערכת עושה זה "להשתלט" על הזיכרון ואז להקצות אותו דרכה להבדיל ממצבים אחרים בו תוכנות משתלטות על זיכרון והחלוקה לא "חכמה" יתכן וזה טוב יתכן וזה לא טוב אבל שורה תחתונה זה המצב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, למה להתווכח. הסטטיסטיקה לא משקרת. רוב המשתמשים בויסטה לא מרוצים, סובלים מאיטיות, בעיות הרצה ועוד כל מני הפתעות. כמו-כן, איזו מין אסטרטגיה זה לשחרר מערכת הפעלה בגרסת מסוימת שעובדת בצורה כל כך זוועתית כדי לעודד שדרוג לגרסא יקרה יותר, זה פשוט פשע בהתגלמותו.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מפה אני ממש תקוע בדילמה ואני חייב שהאנשים היותר מקצועיים בתחום יעזרו לי....

בדקתי את העיניין תוך שניות באתר יד 2 ואפשר לרכוש את האולטימייט של וויסטה (עותק חוקי שמעולם לא הותקן - או שלפחות הסיריאל שלו פנוי ולא פעיל) ב- 400-450 ש"ח לעומת 800 בחנויות.

השאלה שלי היא מה כדאי?? מפחיד אותי להשקיע עוד כסף בתוכנה המחורבנת הזו ושוב להתאכזב מהאיטיות והבעיות שלה, ומצד שני, מפחיד אותי להתקין XP בגלל אפשרות של תקלות כאלו או אחרות של חוסר תאימות בין החומרה לתוכנה.

מה כדאי לי לעשות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך דיסק גיבוי למקרה של תקלה במחשב, לא ?

נסה להתקין XP בעזרת מישהו שיכול לבצע את ההתקנה, במידה ומשהו לא יעבוד, תחזור לויסטה בעזרת הדיסק.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CEYAL - אם יש לך 2 גיגה , רוב הסיכויים שכמעט לא תנצל אותם לגמרי גם ככה.

ליביו

תתפלא אבל לעריכת וידאו ותמונות כל טיפת זיכרון עוזרת וההבדל בין מערכת שצורכת 800 מגה לבין אחת שצורכת 250 הוא ענק.

מה גם שהדיסק הקשיח לא מפסיק לפעול כמעט וזה פוגע בזרימה של הוידאו.

אה

ואין לי 2 גיגה.

יש לי 4:wink:

ע מערכת ההפעלה שם מציגה כביכול שימוש ב800 מגה RAM אך היא לא באמת משתמשת בזה

מה שהמערכת עושה זה "להשתלט" על הזיכרון ואז להקצות אותו דרכה להבדיל ממצבים אחרים בו תוכנות משתלטות על זיכרון והחלוקה לא "חכמה" יתכן וזה טוב יתכן וזה לא טוב אבל שורה תחתונה זה המצב

וזה משנה לי כי?

שורה תחתונה - המערכת גונבת 800 מגה ולעיתים יותר - ואני לא יכול להשתמש בזה. מה משנה לי לאן הם הולכים?

ומזדה, מה קרה? זה סוף העולם? תפרמט, תתקין XP. לא טוב? תחזור אחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא אבל לעריכת וידאו ותמונות כל טיפת זיכרון עוזרת וההבדל בין מערכת שצורכת 800 מגה לבין אחת שצורכת 250 הוא ענק.

מה גם שהדיסק הקשיח לא מפסיק לפעול כמעט וזה פוגע בזרימה של הוידאו.

תתפלא, קידוד ועריכת וידאו משתמש בעיקר במעבד ובדיסק הקשיח ולא כ"כ בזיכרון (שמשומש בעיקר בPREVIEWים) ולמטרות האלו משתמש רציני משתמש בדיסק נפרד ומהיר יותר שלא קשור למערכת הפעלה או במערכי RAID שלא קשורים למערכת הפעלה.

בקשר למה שנאמר - ניתן להתקין מכל דיסק של ויסטה מקורי כל גירסא של ויסטה בלי להכניס KEY ולמעשה ככה "לנסות" את התוכנה עד 30 יום או שבועיים כמדומני.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, קידוד ועריכת וידאו משתמש בעיקר במעבד ובדיסק הקשיח ולא כ"כ בזיכרון (שמשומש בעיקר בPREVIEWים) ולמטרות האלו משתמש רציני משתמש בדיסק נפרד ומהיר יותר שלא קשור למערכת הפעלה או במערכי RAID שלא קשורים למערכת הפעלה.

ליביו

אכן

אצלי יש 2 דיסקים של 250 גיגה כל אחד.

אחד למערכת הפעלה ותוכנות ואחד לסרטים (מהיר יותר - 7200 סל"ד)

השימוש בזיכרון הוא לצורך שימוש באפקטים ב LIVE וקידוד.

ככל שיש לך יותר זיכרון - כך התוכנה תעשה בו שימוש במקום בדיסק הקשיח ובמקביל תעלה את המשך הקטע ל RAM שהתפנה.

יותר זיכרון - קטע ארוך יותר של סרט - עריכה יותר מהירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובמקרה הזה עם 4 גיגה ההבדל בין 250 ל800 מגה הוא קטן למדי והמגבלה תעבור ליהיות המעבד (אם הוא לא QUAD) או הדיסקים הקשיחים.

מה גם שהיכולות קאשינג של ויסטה עוד יכולות להפתיע אותך ודווקא לקצר את הזמן.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...