Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיואש מיואש מיואש! - חייב לחזור ל- WIN XP!!

אביחי א.
שימו לב! השרשור הזה בן 5830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שהתקנתי את ה- SP1 של וויסטה אני עדיין לא מרגיש בשום שינוי והמערכת הזו הורגת אותי!! אני מקבל ריסטרט באופן פתאומי 3-4-5 פעמים ביום! יש על המחשב 3 ג'יגה זיכרון, מעבד ליבה כפולה מאוד חזק וכרטיס מסך מאוד חזק עם מעל 512 מגה זיכרון - ואני מרגיש שהמחשב אפילו איטי יותר מהמחשב הישן שהיה לי!!

לפני השינמוך לXP כדאי שתבדוק:

1. תקע disk on key בשקע הUSB ותענה כן לויסטה על השאלה אם להשתמש בו כ ready start.

2. תשתמש בתוכנה startup control panel (או תוכנות דומות) כדי למנוע הפעלה אוטומטית ב startup של כל התוכנות שאינן חיוניות.

אם זה עוזר, תחזיר חלק מהם עד שתמצא איזה מהם עושה את הבעיות . (יש גם בויסטה אפשרות כזו)

יתכן שהבעיות יעלמו או יופיעו בתדירות נמוכה יותר. מנסיון ויסטה היא לא כזו גרועה ולעומת זאת הנסיון עם HP (תוכנת הסריקה) הוא לא טוב.

גם כש XP הופיעה היו הרבה תלונות ואח"כ היא השתפרה, וויסטה תעבור תהליך דומה.

אל תתיאש

בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תשמע - אני לא יודע מה הולך בתוך הקוד של הויסטה.

אבל מה שכן - אני יכול לתת לך חוות דעת משתמש.

העריכה בויסטה איטית יותר וזה מורגש ונבדק.

ה"חיסכון" בזמן ברינדור סרט אחרי אפקטים הוא משהו כמו 5-7 דקות לסרט של חצי שעה.

ד"א - גם מיקרוסופט כנראה מודעים לפאק שהוציאו - וכבר הודיעו שבשנה הבאה תצא גירסה חדשה שכרגע נקראת 7.

אם הם כ"כ מיהרו עם ההכרזה הזאת- כנראה שמשהו דפוק.

ע"ע ME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר לעבודה יש שניים ועדיין לוקח למחשב שלו 20 דקות להשתתחל. זה לבד פוסל אצלי מערכת הפעלה.

מוזר, לי ויסטה אולטימייט עולה יותר מהר מהXP. וזה עם שני ג'יגה זיכרון, כ.מסך אונבורד, ונורטון 360. טוב, זה כנראה עולה מהר כי יש לי עכבר של מייקרוסופט :-P

אז יש כאן מישהו שיכול לתת לי תשובה חד משמעית? האם XP יודע לנצל מעבד ליבה כפולה?

בחלק מהגירסאות. בגירסת 64 ביט וב32 ביט SP3 או SP2 היותר חדש (זה עם IE7 מובנה).

בכלל, נראה כאילו יש לכולכם גירסת 32 ביט של ויסטה. 64 (בייחוד SP1) יותר מוצלחת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. לי יש מערכת הפעלה של 32 ביט. אבל אם אני לא טועה, בשביל מערכת הפעלה של 64 ביט יש צורך ברכיבי חומרה תואמים, לא?

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. כל מחשב בן שנתיים ומטה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מערכת הפעלה של 64 ביט יש צורך ברכיבי חומרה תואמים, לא?

יש צורך במעבד בעל תמיכה ב-64BIT.

נכון. כל מחשב בן שנתיים ומטה

לא מדוייק בהקשר גיל המחשב. יש מחשבי 64 ביט גם מתחילת שנות ה-00' וסוף 90' (ALPHA ו-PA RISC למשל) ו-ITANIUM (מעבד אינטל שטכנולוגייה שלו נקנתה מ-HP).

אם כבר מדברים על PC, אז גם גרסאות PRESCOT עם HYPER THREADING היו עם תמיכה של X86_64 (טכנולוגיה X64 שנקנתה ע"י INTEL מ-AMD), רק בהם בגלל חוזה עם AMD הפונקצייה הייתה ב-DISABLED עד שלב מסויים.

טכנולוגייה של AMD הוכרזה בשנת 2000 ומעבדי ATHLON 64 יצאו ב-2003.

אם כבר הזכרתי את INTEL ו-64BIT, אציין שכל סוגי טכנולוגיות 64BIT אינטל רכשה ממתחרים, כגון AMD ו-HP.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוכיח את הטענה שלי עוד יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...