Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 205 98 200K ק"מ

dfdfdf
שימו לב! השרשור הזה בן 6120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

יש לי שאלה:

ראיתי מכונית פיג'ו 205 שנת 98 יד 1 נראת בסדר

200,000 ק"מ

תגידו לי האם כדאי לקנות אותה או לא?

ואם כן אז האם אפשרי להוריד כסף מהמחירון על ק"מ?

תודה.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי ,הק"מ של הרכב לא ממש מפחיד כל עוד הרכב טופל ביעילות ובזמן לאורך הק"מ שלו אז לא אמור להיות משהו מיוחד.

כבר ראיתי רכבים שנסעו חצי מהק"מ שלי ברכב באותם גילאים[191K שנת 99] והם במצב מכאני הרבה פחות טוב משלי,כל עוד הבעלים מטפל היטב ברכב שהק"מ יהיה באמת הצרות שלך.

לך תבדוק את הרכב הנ"ל ,ושהק"מ לא ירתיע אותך .

וניתן להוריד על ק"מ גבוהה במחירון [אחוזים בודדים ביותר,ושוב לאו דווקא].

בהצלחה.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מפחד ממש מק"מ גבוהה אך לדעתי 200K לשנת 98 זה קצת גבוהה ולא כל כך מומלץ.

במיוחד הרכב הנ"ל שיש המון ממנו למכירה בשנתון דומה ק"מ נמוך וניתן לצתא אחד במצב טוב יחסית.

אם זה היה רכב נדיר אז היתי ממליץ אחרת, אבל במקרה הזה לדעתי לא ממש כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך,עם 200 אלף,בחיים אני לא קונה ולא משנה מה מצבה.

תחפש עוד קצת,אני מבטיח לך שתמצא גם בפחות מ 100 אלף.

אם הק"מ לא משנה לך...אז בבקשה.

רק בשביל הקוריוז,חיפשתי גיפ טראנו 2003, 99% מעל 200 אלף דיזל,אני לא מוכן לקנות כזה דבר....

אחרי חודשיים של חיפושים - נמצאה אחת יד 1 עם 120 אלף על השעון וספר טיפולים מתועד.

יש שיאמרו שווה,ויש שיאמרו זה דיזל יכול לגמוע גם חצי מליון ק"מ....

אני אומר גם זה נכון וגם זה נכון,אבל עם 200 אלף,רכש שחרשו עליו את הארץ,אני לא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים בשנים האלו דיי מתחילות להיגמר לך הברירות,

אצלי ברכב למשל קניתי אותו עם 186K, הרכב שנת 98 - שזה אומר 20,600 קילומטר בשנה, מעט מעל הממוצע בסה"כ.

אבל, הרכב עם היסטוריית טיפולים מסודרת, מטופל ושמור מאוד - ומצבו מעיד על כך, הרכב חדש בפנים וגם בחוץ תודות לפחחות והצבע שעבר.

היום אנחנו בשנת 2007, כשמחפשים רכב שכמעט 10 שנים על הכביש צריך להבין שהרבה רכבים שתראה יהיו עם קילומטראז' באיזור הזה מפאת גילם.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך,עם 200 אלף,בחיים אני לא קונה ולא משנה מה מצבה.

אני אומר גם זה נכון וגם זה נכון,אבל עם 200 אלף,רכש שחרשו עליו את הארץ,אני לא רוצה.

מדברייך אם תראה רכב 10 שנים על הכביש עם 50K לעומת רכב זהה גם בן 10 עם 200K אתה ישר תפסול על הסף את האופציה השניה שציינתי ותובל שולל אחר אופציה מס 1 .

שוב צא מהריבוע שאתה חיי בו ,דע לך שישנם רכבים שאוליי נסעו פחות מהממוצע אבל מצבם המכאני,כללי -הרבה פחות טוב מרכבים בני אותם גילאים שחרשו את הארץ לאורך ולרוחב אבל שהבעלים שלהם הקפיד לטפל בכל בעיה שצצה ושמר על מצבו המכאני של הרכב לאורך השנים,כבר יצא לי לראות בחיי רכבים שנסעו בהם מעט אבל מצבם המכאני והכללי היה קטסטרופה,לאחרונה זה היה ה106 דור 2 שבסוף בחרתי באחת שחרשו עליה אבל מצבה המכאני ,חיצוני והפנימי היה הטוב ביותר מ5 רכבים מקבילים שראיתי ש3 מהם לא גירדו את ה100K על המונה[לצורך העניין הרכב שלי ניקנה עם 170K שנת 99 לפני שנה,היום הוא על 191K ומצבו המכאני מעולה+ שלא נדבר על מצבו החיצוני והפנימי].

רק מוכיח לך שלאו דווקא רכב עם ק"מ נמוך=ליקק דבש לאורך השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצוות יש לכאן ולכאן.

זה לא עניין של קיבעון אלה עניין של אם כבר קונים, לשאוף להכי טוב שאפשר בהתאם לתקציב,וק"מ זה אחד הפרמטרים שצריך להתחשב בהם.

אומרים שהסבלנות משתלמת...אני חושב , שכדאי להיאזר בסבלנות ולחפש משהו עם ק"מ שהוא מתחת לממוצע, יד נמוכה במצב כללי טוב,זו קנייה טובה,סה"כ לא מדובר ברכב נדיר כ"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ אני מסכים איתך,זה נורמטיבי לשאוף לרכב עם יד נמוכה וק"מ נמוך,כי זה האידיאל שעוד בצעירותינו קיבלנו .

אבל לכל דבר יש יוצא דופן.

לכן לפה ולשם ניתן למצוא רכב עם ק"מ גבוה במצב מעולה,ורכב בעל ק"מ נמוך במצב מוזנח-וההיפך.

זה לא תורה מסיניי ולא מדע מדוייק ולכן לאידיאל שאתה הולך לפיו יש יוצאי דופן שיש לקחת בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ אני מסכים איתך,זה נורמטיבי לשאוף לרכב עם יד נמוכה וק"מ נמוך,כי זה האידיאל שעוד בצעירותינו קיבלנו .

אבל לכל דבר יש יוצא דופן.

ישנם אנשים, כמוני, שבכל הנוגע לעניין זה, אין יוצא דופן.

אני, למשל, לא אחפש רכב שהוא יד שלישית ומעלה ולא אכפת לי אם זו גולף GTI או פיגו' 205.

תמיד יהיו את הרכבים שהם יד ראשונה, קלימוטראז' נמוך וספר טיפולים מלא - כל הקטע פה הוא סבלנות.

נכון ש180 קילומטר זה לא הרבה באופן יחסי לשנת 98, אבל כל רכב שאני אחפש, אני לא אתעניין בו אם הוא חצה את קו 100,000 הקילומטרים, אבל זה רק אני.

בקיצור, ידידי, תכיר אותנו -הפדנטים.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פדנט?

אתה מדבר עם אחד שהרכב הראשון שלו היה גם במקרה ה205 שהייתה מבציר 92 ניקנתה ממבוגר יד 1,עם ק"מ מקורי של 90K תיעוד טיפולים מלא משנת 92 במוסך צמרת[מורשה] במצב מכאני ,פנימי חיצוני מושלם,ניקנתה במחירון וכל זאת היה לפני כ3 שנים לערך.

ככה שאני גם פדנט ,ההבדל בינינו שאני פדנט למצב הרכב בלבד[יד ראשונה,90K-אילו היו רק נקודות פלוס למשוואה].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאסף אמר.. אני גם בדעה שלו, יש רכבים יש רכבים יד 15 עם 200 אלף בסקאלה שיהיו במצב יותר טוב מאוטו יד ראשונה עם 100 אלף בסקאלה אבל הבעלים לא כל כך טיפל בו.

הכל עניין של איך טיפלו באוטו ואיך המצב שלו היום .(כמובן שהקצנתי קצת עם הידיים אבל הבנתם למה התכוונתי.)

נכון שהידיים והקילומטרז הם גם פרמטר שצריך להסתכל עליו ואיתו גם ניתן להעזר בהורדת המחיר בקנייה אבל הוא לא אמור להיות מה שייקבע אם לקנות את האוטו. כך לפחות אני חושב.

ודרך אגב האוטו של אסף הוא אחד הרכבים השמורים שראיתי הבחור שהוא קנה ממנו את האוטו ליקק אותו מכל הפינות.

אני בגלל התלבטות של יום הפסדתי את האוטו הזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודרך אגב האוטו של אסף הוא אחד הרכבים השמורים שראיתי הבחור שהוא קנה ממנו את האוטו ליקק אותו מכל הפינות.

אני בגלל התלבטות של יום הפסדתי את האוטו הזה..

אבנר אתה לא תישכח את זה אה..

אגב אם אתה זוכר את הבחור שמכר לי את האוטו שהוא ליקק את האוטו ,רק תקבל מזה פרופורציה איך הרכב מלוקק מאז שהוא ברשותי[מלוקק ומטופל בקנאות הרבה יותר].

ושוב לגבי פותח הדיון,עזוב שניה את כל מה שאומרים לך פה שהאוטו גמור וכל זה,לך תראה ותבדוק את הרכב אוליי עוד תופתע לטובה ובסופו של דבר גם המוכר יתקזז קצת ביגלל הק"מ,בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...