Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אוקטובר - דצמבר 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 562
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וממשיכים עם חיפושיות, לצערי כולם במצב סופני (אחת עם פנים שחוט, אחת בלי גלגלים אחוריים).

עוד 2 טרנספורטרים שעברו התעללות (אבל עדיין ברות שיפוץ לאנשים אמיצים).

היו שם גם מספר וולוו זרוקות ועוד 3 מנועי B20 מונחים בצד.

פיז'ו 304 שגם לצערי כנראה לא תחזור כבר לכביש.

ואחרונה חביבה הבל אייר.

לאחר עריכה: ידידי רנו, בעל הרכב נמצא בר"ג (ד"א, גם אני מר"ג), הרכבים נמצאים רחוק מאוד מר"ג.

DSCF0454.JPG

DSCF0453.JPG

DSCF0451.JPG

DSCF0450.JPG

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מימין לתמונה של הדודג ישנה שברולט קאפריס שנת 1966 שהיא מכוסה יש לך ולי פרטים עליה כי אני זקוק פגוש קדמי פינת טמבון ומסגרת פנסים

אוסף ביתי :-)קפריס הרטופ1966,מנוע V8 8)טנדר GMC אפא'צ 1964 מנוע V8 :-P רכבים בבניה ואיבזור לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפי, ממליץ לך לשלוח ה"פ ל-V8 וחצי, הוא מבין הרבה יותר טוב ממני באמריקאיות. אכן יש שם אמריקאית אחת שחמקה מהתמונות וחבל מכיוון שזו הפעם הראשונה שאני לוחץ על גג סקאי ומתחת אין כלום, פשוט כלום, רק בד.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הרבה צורך לרכב כל מה שאני צריך הוא מסגרת לפנסים צד שמאל פגוש קדמי.

מה ה"פ של 8V וחצי

אוסף ביתי :-)קפריס הרטופ1966,מנוע V8 8)טנדר GMC אפא'צ 1964 מנוע V8 :-P רכבים בבניה ואיבזור לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קאפריס, אלא בל-אייר, והיא, כמו כל הרכבים של במצב סופני בהחלט.

הרכבים "שייכים" לסוחר מאיזור המרכז, שלא רק לא יודע אם מה שהוא מוכר קיים עדיין (דוגמת הטרנזיט דאבל ג'אנט)

אלא כנראה לא ראה אותן לאחרונה.

הרכבים שעדיין אפשר להציל מכל הבלאגן הזה, הן טרנזיט הלבנה, הפיאט 124, והפולקסווגן החומה.

שאר הרכבים שווים לא יותר ממשקלם בברזל,

כמו לדוגמא האולדסמוביל דלתא רויאל שיש לו שם (רואים באחת התמונות את המנוע שלה) שאני יכול להיכנס לתוכה דרך הגג ללא מאמץ, והיא לא קבריולט, וגם אין לה סאן-רוף.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי.במודעות למכירה כתוב רמת גן? כתוב אז מה

ואתה אומר שנסעת 7 שעות?השאלה מאיפה יוצאים

חוץ מזה אני אם לא רואה תמונה במודעה

לא מאמין לאף אחד

הרכבים נמצאים באיזור הערבה

שם אין גנבי ברזל הדלק יקר היום

מי שנוסע לאילת יכול לעבור שם

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שבנחישות ניסה להוכיח שאני טועה, ובחריצות הצהיר כי סוחרים לא הורסים רכבי אספנות, הנה לכם עוד דוגמא, מני רבות, שסוחרים אכן הורסים המון רכבים טובים שהיה להם פוטנציאל לשיפוץ.

סוחרים הם בין האוייבים הכי מרים של רכבי האספנות.

ולמי שלא מבין למה, רוב הרכבים במגרש במושב הנ"ל, הגיעו בנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שבנחישות ניסה להוכיח שאני טועה, ובחריצות הצהיר כי סוחרים לא הורסים רכבי אספנות, הנה לכם עוד דוגמא, מני רבות, שסוחרים אכן הורסים המון רכבים טובים שהיה להם פוטנציאל לשיפוץ.

סוחרים הם בין האוייבים הכי מרים של רכבי האספנות.

תלוי מיהו הסוחר.

ולמי שלא מבין למה, רוב הרכבים במגרש במושב הנ"ל, הגיעו בנסיעה.

נכון, ונשמרו שם בדיוק במצב בו הגיעו.

אינני מכיר את בעל המגרש, אבל את המגרש הזה אני מכיר שנים רבות. האיש גר בעבר במושב, ואז גם ריכז שם את המכוניות. מזה שנים רבות שאינו מתגורר שם כבר.

אמנם הוא מבקש מחירים יקרים, אך זו זכותו.

דעו רק, כי מזג האוויר והלחות שאינה קיימת ם , משמרת את כלי הרכב הרבה יותר טוב מאשר היו נמצאים באיזור המרכז. מה שנמצא שם, כמעט לא ממשיך להרקב ולהחליד.

חבר שלי קנה ממנו רכב שעמד במגרש שם, אמנם במחיר יקר, אך גם עם בודי מצויין.

גם הדלתות ברכב שלי הגיעו מהערבה, שם עמדו כ-20 שנה קודם לכן, ואכן מזג האוויר בערבה משמר.:smile:

ויליס 53

ויליס 58

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנדר מוריס, בחצר במושב. דיברתי עם הבעלים, אספן שמתבאס לראות את הטנדר מחליד בזמן שהוא משפץ דברים אחרים. יש רשיונות. יהיה מוכן להחליף בטרקטור מיוחד או "משהו מעניין" אחר. יש לי את הטלפון שלו, רק למי שרציני... בה"פ בבקשה.

אסף.

image0001.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנדר מוריס, בחצר במושב. דיברתי עם הבעלים, אספן שמתבאס לראות את הטנדר מחליד בזמן שהוא משפץ דברים אחרים. יש רשיונות. יהיה מוכן להחליף בטרקטור מיוחד או "משהו מעניין" אחר. יש לי את הטלפון שלו, רק למי שרציני... בה"פ בבקשה.

אסף.

זה אספן זה ?

למה הוא לא צבע אותו לפחות בצבע יסוד כדי למנוע חלודה

חבר צוות פיברקלאב טוב כלב חבר מחבר כלב מיצר צינורות ברקס ממתכת 0522790303

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמיל, אתה מדבר שטויות.

אתה שוכח שיש "נשמות טובות" שצריכות חלקים (וגם לא כל כך, אבל אם יש הזדמנות, אז שיהיה).

ועצם העובדה שהוא לא טרח אפילו לסגור חלונות, לא תורמת לשימור הרכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים נמצאים באיזור הערבה

שם אין גנבי ברזל הדלק יקר היום

מי שנוסע לאילת יכול לעבור שם

הרכבים נמצאים בעין יהב בערבה בעבר היו גם ויליסים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...