Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, אוקטובר - דצמבר 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 5980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בפ"ת במרחק חצי דקה מהבית שלי נצפו כמה מכוניות מעניינות:

-פיאט 500 ללא מספרים במצב לא רע

-פיאט 600 ללא מספרים במצב לא טוב

-ב.מ.וו 1502 בשימוש יומיומי

-אולדסמוביל קאטלס סופרים 4 דלתות בשימוש יומיומי

כל המכוניות במרחק של לא יותר מ50 מטר אחת מהשניה

בחצר עם הפיאט השחורה יש גם שברולט מפלצתית שבעבר היטילה אימה בשכונה

אני גר בשכונה הזו ואני מכיר את המכוניות האלה אם הייתה מסתובב בכיון הבתים הפרטים היתה מוצא עוד כמה מציאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 562
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתמול בחיפה נצפה: פיאט 127 דור2, ש"י 82', נראית עומדת, ובמצב לא רע, רק חלון משולש קידמי ימני שבור. נימצאת בסימטה איפשהו באיזור של הגנים הבהאיים, אין לי יותר פרטים, מכוון שממש אין לי מושג איפה הייתי- אני לא מכיר חיפה, והגעתי לרחוב בטעות...:oops:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה פונטיאק במפרץ חיפה, לוחית רגילה, הרכב בשימוש, משופץ ונקי.

נראית כמו פונטיאק פרייסין 78-79

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בחיפה נצפה: פיאט 127 דור2, ש"י 82', נראית עומדת, ובמצב לא רע, רק חלון משולש קידמי ימני שבור. נימצאת בסימטה איפשהו באיזור של הגנים הבהאיים, אין לי יותר פרטים, מכוון שממש אין לי מושג איפה הייתי- אני לא מכיר חיפה, והגעתי לרחוב בטעות...:oops:

שייכת לבחור שגר ממול לרכב יש לו פיאט 850 בשלבי שיפוץ ה127 כנראה תורמת חלקים עומדת שם הרבה זמן דרך אגב איך הגעת לשם?? חור שאפילו חיפאים מתקשים להגיע אליו

:lol: :lol: :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה אתמול בבאר שבע פורד קאפרי יפייפיה בצבע כחול

ממבט זריז תוך כדי נסיעה נראית כמו mk2/3(עם פנסים עגולים)

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכפר יאסיף ראיתי בדיוק לפני שבוע מעין מוטציה שלא ברור לי אם היא ענתיקה בדרכים, אבל בכל אופן מדובר במשהו על בסיס סובארו קופה משנות השבעים עם גג מנוסר, צבועה בצהוב עם שלל קישוטים וספות עור אדום בסגנון בורדל.

מאוד הצטערתי שלא היתה לי מצלמה...

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הבא עם לוחית אספנות נצפה היום בחדרה ליד קניון גני הדרים.

מה זה, WV THING או MINI MOKE?

12-10-07_1019.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים צילמו בשבילי את הרום כרמל השמורה הזו, נראית לי בין האחרונות שעלו על הכביש (נראה לי שפנסים אחוריים לא מקוריים) - שכחתי איפה צילמו:

%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94001.jpg

%D7%AA%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%94000.jpg

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...