Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"האבטומוביל" הבא

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החוברת הבאה אמורה לצאת לאור לקראת הראשון בינואר 2008.

מועד אחרון להגשת הכתבות, המאמרים וכל מה שאתם רוצים הוא 15 נובמבר. כלומר שיש לנו חודש וחצי לכתוב.

בחוברת האחרונה התחיל קובי מילוא במדור הנקרא "חברים מספרים". המעונינים למלא את המשבצת הזאת מתבקשים לשלוח לי את הסיפור/הרפתקאה/אנקדוטה הקשורים בהובי/ברכב וכו'.

הנוסעים להרשי/קרלייל/ביוליי/ווטראמה, נא להשחיז את המצלמות ולכוון אותן לפיקסלים של 1200X1600 לפחות.

משבצת "המכונית שלי" תפוסה כבר..

יאללה, לעבודה.

מי שמעוניין או מעונינת לכתוב ולתרום, מתבקשים לשלוח את החומר לכתובת

[email protected]

אני מעוניין לקבל גם פידבקים על החוברת הנוכחית. זה חשוב. ניתן לשלוח אותם לכתובת

[email protected]

או לכתובת האישית שלי

[email protected]

בתודה

בני הספל

עורך

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בטאון מועדון החמש ומופץ חינם לחברים. הוא ניתן למכירה במשרדי המועדון.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בני, בזמנו שלחתי כתבה על סיפור השיפוץ של האלפא שלי.

אם היא ראויה לדפוס אשמח לראותה באבטומוביל.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם קיבלתי,

כנראה תקלה בדואר - היה אמור להגיע.

צלצל מחר לסמדר במשרד המועדון, והיא תטפל בענין.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה סיפורים, על הרכבים שלי- אם זה מעניין, אני יכול לשלוח מחר/מחרתיים...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים...אל תציעו, תבצעו!!!

אני לא מבטיח כניסה אוטומטית של כל כתבה. אבל אנא, כיתבו את מה שבא לכם, תעשו עריכה לשונית ראשונית, צרפו תמונות (ברזולוציה נמוכה..מה שייבחר נבקש אחר כך ברזולוציה גבוהה) ושילחו ל:

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כן, לפי שיקולי המערכת. ברור שתהיה עדיפות לחברי המועדון כי זה הביטאון שלהם אבל התשובה, בשורה האחרונה היא חיובית! רק שלח כבר אם יש לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם קיבלתי, האם זה בגלל שאני אתיופי?-רן

עדיין...לא קיבלתי....דורש אפלייה מתקנת-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מידע חשוב לכל הפורום. משרד המועדון טיפל בזה, והבוקר יצאה אליך מעטפה עם הגליון.

בהזדמנות, תבדוק גם מה קורה עם הדוור שלך, או שאולי הילד של השכנים חובב אספנות.

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...